הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור בטון בראש העין

ניסור בטון מקצועי

ראש העין היא בהחלט מקום מועדף ואטרקטיבי לכל אדם. מקומה הגאוגרפי במרכז הארץ מחד, ושפע של טבע סביבה מאידך, הם אלו הפרמטרים שהפכו את העיר לנחשקת כל כך. ובהתאם לזאת מתבצעת בעיר בנייה אדירה של יחידות דיור, המצריכות בעלי מקצוע ראויים וטובים אשר ישמשו את העיר, ויבצעו בה את העבודה הנדרשת.

חברת יהלומי נותנת שירות בתחום ניסור וקידוח בבטון בראש העין והיא מהטובים בתחומה- צוות יהלומי מורכב מעובדים אשר צברו ניסיון זה שנים, תחת החברה עברו אלפי לקוחות החל מעבודות פרטיות ועד שיתופי פעולה עם משרד התחבורה וקבלי הבנייה הגדולים בארץ.

למה ניסור וקידוח בראש העין?

כפי שהבהרנו העיר נמצאת בתהליך פיתוח גדול, דבר הדורש את שירותה של חברת יהלומי החל מפתיחת דלת בקיר ועד ניסור סלעים אשר מפריעים לשטף העבודה הקיימת בעיר. עבודת אלו המתבצעות מידי יום מצריכות מהירות, בטיחות ויעלות אשר קיימים אצל יהלומי בזכות אותם כלים חדשניים אשר ברשותנו

חברת יהלומי מבצעת את שירותי הניסור לא רק באתרי הבנייה החדשים אלא גם ובעיקר כאשר אנו עומדים בפני שיפוץ הבית ונצטרך לפתיחת חלון חדש או לחילופין ניתוק קיר שלם לצורך הרחבת חלל הבית. עבודה זו נעשית על יד המכשור הטכנולוגי המתקדם של חברת יהלומי.

כיצד מתבצע ניסור בטון בראש העין?

ניסור בטון בראש העין על ידי חברת יהלומי מתאפשר אודות למכשור טכנולוגי הקים בחברה. חברת יהלומי משתמשת בשיטת ניסור היהלום. שיטה זו היא המהירה הבטוחה והיעילה ביותר בתחום.

מהי שיטת ההלום?

ניסור על ידי דיסק יהלום, דיסק זה הוא דיסק פלדה עליו מולחמים שבבי יהלומים באמצעות לייזר מיוחדת. יהלומים אלו מאפשרים חיתוך מדויק ורך של הבטון שהוא אחד החומרים הקשוחים בתעשייה, דיסק זה מורכב על מכונה מיוחדת אשר יושבת על מסילה מייצבת אשר מקובעת לקיר ונותנת חיתוך מדויק יותר מכל אפשרות אחרת הקיימת בשוק

היתרונות- על ידי שיטה זו אנו מקבלים עבודה נקייה יותר שכן החיתוך נעשה תוך כדי הזרמת מים תמידית על המסור, פעולה זו חוסכת מאיתנו את האבק הרב המתפזר לכל עבר ומרכזת אותו אל תוך המים.

עבודת הניסור היא השקטה ביותר מאשר שימוש אחר באמצעות קונגו וכדומה ומונעת מאיתנו את אי הנעימות מהסובבים אותנו.

בטיחות קודמת להכל. שיטת ניסור ביהלום היא השיטה הבטוחה ביותר בענף הבנייה שכן עבודות הניסור מתבצעת על ידי ניסור בשלט רחוק. בנוסף שיטה זו מאפשרת לנו לשמור על יתרת המבנה ללא כל פגע שכן החתך נעשה בדיוק רב ולא פוגע בסביבת העבודה.

הצטרפו אל קהל הלקוחות של חברת יהלומי ותהנו מעבודה ברף הגבוה ביותר בשוק

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך