הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור בטון בנתניה

ניסור בטון בנתניה

מחפשים חברת ניסור בטון בנתניה? הגעתם למקום הנכון.

חברת יהלומי הפרושה בכל רחבי הארץ, נותנת שירותי ניסור  וקידוח ביהלום בנתניה. החברה המתמחה בתחום עם אלפי לקוחות מרוצים, אתם הגעתם לידיים הנכונות.

ניסור בטון ביהלום הוא המצרך המבוקש ביותר כיום בעולם הבנייה. המכשור הטכנולוגי שבידי חברת יהלומי שהביא עימו פריצת דרך בעולם הבנייה, מחייב כל קבלן להשתמש בשירותיה של חברת יהלומי.

אז מהו ניסור בטון בשיטת היהלום?

דיוק, ובקלות.

אם עד היום מקובל היה בעולם הבנייה להשתמש בכלים אגרסיביים שהיו גורמים לנזקים רחבים, או לחילופין לעבודה מאומצת מידי אשר נגררת מספר ימים על בסה"כ פתיחת דלת בקיר. הרי שהמכשור הטכנולוגי שקיים בחברת יהלומי רק עניין של זמן שציבור הקבלנים שיווע אליו. ניסור יהלום מתבצע אודות למכונת ניסור בעלת ראש מנוע עם הנעה כפולה. שעליה מותקן דיסק היהלום.

היהלום.

דיסק היהלום- דיסק היהלום הוא דיסק הבנוי מפלדה אשר עליו מולחם סגמנט יהלום ( שבבי יהלומים המיוחדים לביצוע העבודה מולחמים באמצעות לייזר)

האפקט בלתי ניתן לתיאור. המגע של הדיסק עם הקיר נעשה בצורה מהפנטת, המגע הוא ישיר ללא עצירות תוך דיוק רב הבטון הקשוח הופך לחתיכת בשר ביד הקצב. תוך דקות בודדות והמכונה מספיקה עבודה של שעות רבות. אך לא רק זמן העבודה משתפר פלאים אלא שרמת הדיוק ורמת הגימור, לא נראו כמוהם עד היום בעולם הבנייה.

רמת הדיוק גם היא מתאפשרת אודות לכך שמכונת הניסור יושבת על מסילה מייצבת המקובעת לקיר. כשמה כן היא, היא הגורמת למסור לנוע תוך דיוק רב לבל יסטה ממקומו כך אנו מונעים זגזגים מיותרים ורמת הגימור לא מצריכה עוד עבודת ידיים

ניסור בטון בנתניה

למה ניסור בטון בנתניה?

נתניה היא אחת הערים הגדולות באזור המרכז. נתניה אף נקראת בירת השרון אודות לכך שהיא העיר הגדולה באזור השרון. ככזאת נתניה היא מצרך נדל"ני רב. רבים נוהרים אל העיר והביקוש הגבוה מחייב בנייה משמעותית על מנת לתת מענה נדל"ני לרבים הרוצים להקים שם את חייהם.

מהירות.

כאשר אנו מבצעים עבודה של ניסור בטון. לרוב הדרישות הן לפתיחת מעבר חדש או פתיחת חלון חדש בחדר. באמצעות מכונת הניסור של יהלומי שיפוץ הבית מעולם לא היה מהיר יותר. גם בהינתן מצב של ניתוק קרי שלם לצורך הרחבת חלל וכדו' אנו נשתמש בניסור יהלום שהתפוקה שלו יעילה ובטיחותית יותר

שיתופי פעולה.

היתרונות רבים. שיתופי הפעולה של החברה עם משרד התחבורה הם רבים ואף קבלני הבנייה הגדולים בארץ משתמשים בשירותיה של חברת יהלומי. שבין כלל השירותים שלה נמצא גם ניסור סלעים, ניסור מדרגות בטון, ניסור תקרת בטון ועוד..

השאירו פרטים

חברת יהלומי מזמינה את תושבי נתניה להצטרף אל מאגר לקוחות הזוכה לשירות אמין מקצועי ואיכותי. צרו עימנו קשר עוד היום להצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד עבורכם:
דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך