ניסור קירות טרומיים

ניסור קיר טרומי

שבירת קירות טרומיים על ידי ניסור בטון ביהלום

ניסור וקידוח בבטון ביהלום זה האופציה הטובה ביותר עבור קירות טרומיים משל הסיבות שצריך להיות יותר עדין עם הקירות ומשל הסיבה שעם הניסור יהלום תקבלו סביבת עבודה נקייה יותר, יעילה יותר, ושקטה בצורה יחסית משאר הניסורים הקונבנציונליים.

קירות טרומיים

כאשר מדובר בקיר טרומי שבנוי מראש, אז כדאי לכם לשכור חברת ניסור בטון עם ניסיון ומומחיות. כשתהליך הבנייה נעשה בצורה יעילה יותר, והמהנדסים נהפכים להיות מתקדמים יותר, אז השימוש בקירות טרומיים גודל ואפשר לראות היום את הבניה הטרומית יותר ויותר.

עם הניסיון שצברנו בתחום, כבר יצא לנו להסיר כמה וכמה לוחות בטון מבניה טרומית שכבר נבנתה מראש. זה דורש הרבה קואורדינציה בעבודה עם המנוף כאשר אנחנו מוציאים לוח בטון גדול ממקום גבוה.

יהלומי ניסור וקידוח בטון דואגים לעבודות פינוי של הקיר המנוסר (בתוספת תשלום) בעזרת מנופים מנוסים ובטוחים בלבד.

ניסור קירות מבטון

ניסור קיר בטון בעזרת ניסור יהלום הוא כלי רב תכליתי והטוב ביותר מכל הכלים האחרים שמשמשים להריסה. זה מאפשר לנו לחתוך את הקיר או כל משטח אחר בצורה אנכית, אופקית או בכל זווית שאם הלקוחות תחפצו.

המסור קיר מורכב על גבי מסילה, והיציבות שזה נותן מאפשר לנו לעשות חתכים ישרים ומדויקים בצורה מופלאה בכל סוג של חומר כגון בטון, אספלט, שיש ועוד.

חברה מקצועית לניסור קיר טרומי

אז אם אתם מחפשים חברה מקצועית שמבצעת ניסור קיר טרומי אנו נעריך את ההזדמנות להרוויח את האמון שלכם. אנו הרווחנו מוניטין מאוד גבוה כחברת ניסור בטון בתמורה למאמצים הרבים שלנו כדי לספק שירות לקוחות יוצא דופן.

יש למסור את היכולת המדהימה לחתוך לעומק של כ80 ס"מ! אבל, כאשר אנו נצטרך חיתוך עמוק יותר, אל דאגה יש לנו פתרונות מושלמים בשביל זה.


הניסיון הרב שלנו עם עבודות הריסה בבתי מגורים, אזורים מסחריים ותעשייתיים יביא לכם תועלת רבה.

שמירה על שלימות המבנה

שמירה על שלימות המבנה של שאר הקירות שנשארו במבנה, זה עומד בראש סדר העדיפויות לכל המנסרים. עבודה מנוצלת כראוי עם המסור יהלום ישאיר את שלימות המבנה בצורה הטובה ביותר מבלי חתכים מיותרים שיברחו למקומות שלא רצינו לחתוך בהם.

ניתן לנסר את הקירות בטון ואת הבלוקים בצורה שתיהיה קלה לפינוי על ידי חלוקה של הקיר לחתיכות שניתן לפנות אותם. השיטה שאנו משתמשים בה עם המסור היהלום לא יוצרת רעידות ורטטים ולא אבק, בשונה מכל שיטות ההריסה האחרות שהם יוצרות המון מהדברים שהזכרנו קודם.

אנו עובדים בפריסה ארצית מהצפון ועד הדרום במחירים הזולים בישראל.

קידוח בטון

הכנת פתחים לחלונות אלומיניום

אחרי שנים שאתם מסתובבים בבית ומתלוננים שאין מספיק אור ואין מספיק אוויר, החלטתם לפתוח מפתחים חדשים בקירות הבית ולהתקין חלונות אלומיניום מעוצבים, שיסייעו לכם גם

קרא עוד »

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

פוסטים אחרונים

צמיגים תחת הקיר בטון

חיטוי צנרת מים לאחר פרויקט הריסות

חיטוי היא פעולה שמיועדת לסלק זיהומים ביולוגיים וכימיים למיניהם, אלא שבהקשר של חיטוי צנרת מים לאחר פרויקט הריסות מדובר בפעולה רחבה יותר, שמיועדת לא רק

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
מנכ"ל שותף יהלומי ניסור בטון

היי אתה!

רוצה לדבר ישירות עם רפאל?

לחץ על הכפתור למטה וחייג עכשיו לרפאל כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך