הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור בטון בבאר שבע

ניסור בטון בבאר שבע

באר שבע בירת הנגב, העיר המפותחת ביותר בדרום מדינת ישראל. באר שבע היא מוקד עלייה גדול לסטודנטים רבים עקב היותה העיר המובילה ביותר בתחום הסייבר ואף כבר נצמד אליה כשם שני "בירת הסייבר" של מדינת ישראל. כל אלה מחייבים בנייה מואצת של אלפי יחידות דיור על מנת לתת מענה נדלנ"י לביקוש הרב שהופעל על העיר באר שבע

פיתוח אלפי יחידות דיור במהירות מקסימלית, מתבצע אודות לחברות רבות אשר עוסקות בעולם הבנייה המודרני באמצעות מכשרים וכלים פורצי דרך. תחת חברת יהלומי פרויקטים רבים בשיתוף פעולה עם חברות וקבלים מהגדולים בארץ. שיטת הניסור ביהלום אשר מתבצעת עם הכלים והמכונות הטכנולוגיות אשר ברשות החברה, מיקמו אותה כחברה הטובה ביותר בתחום ניסור וקידוח בטון בבאר שבע ובארץ.

רוצים לדעת בדיוק כמה יעלה לכם עבודת הניסור? לחצו למטה להורדת המחירון שלנו.

למה נצטרך לניסור בטון בבאר שבע?

כל פעולה של פתיחת דלת בקיר או פתיחת חלון בקיר. דורשת את עבודתה של חברת יהלומי.

בכלל כל התעסקות בבטון מחייבת לניסור על ידי חברת יהלומי שכן ניתוק קיר לצורך הרחבת חלל, או לחילופן ניסור סלעים לצורך ביצוע עבודה. כל התמודדות של חברת בניה עם בטון. מביאה עימה את הצורך בחברת יהלומי.

אך לא רק באתרי בנייה גדולים נצרכים לשירותי ניסור בטון בבאר שבע של יהלומי. בתים רבים בבאר שבע עוברים שיפוץ וכמעט כל שיפוץ מחייב התמודדות עם בטון.

חברת יהלומי מעניקה שירות לכלל הלקוחות גם עסקיים וגם פרטיים, כל פיתחת דלת או חלון מצריכה את שירותי החברה בבאר שבע.

מהי שיטת הניסור ביהלום?

שיטת הניסור ביהלום היא שיטה חדשנית ופורצת דרך בעולם הבנייה. שיטה זו מתאפשרת אודות לדיסק חיתוך העשוי מפלדה ועליו מולחם סגמנט יהלום [שבבי יהלומים מולחמים בלייזר] הדיסק יושב כאמור על מכונת ניסור בעלת הנעה כפולה המאפשרת יחד עם ייחודיותו של הדיסק, לביצוע ניסור בבטון ורמת דיוק בחיתוך הבטון ברמת גימור הטובה ביותר הקיימת כיום בעולם הבנייה.

הדיוק הרב מתאפשר אודות למסילה מייצבת המקובעת לקיר, על המסילה יושבת מכונת הניסור כאשר אף היא מקובעת למסילה וכך אנו מקבלים עבודת ניסור ברמה הגבוהה ביותר.

היתרונות בשיטת ניסור ביהלום:

עבודה שקטה- שיטת ניסור ביהלום בניגוד לכלל השיטות האחרות, מבוצעת ללא רעש מחריש אוזניים אשר גורם לאי נוחות לסביבתנו הקרובה.

עבודה נקייה- שהתאם לכך שרוב עבודות הבנייה מותירות אחריהם סביבת עבודה מלוכלכת הקשה לניקוי. שיטת הניסור ביהלום נעשית תוך כדי הזרמת מים תמידית על הדיסק המנסר, פעולה זו מונעת מהאבק להתפזר ולפיכך הוא נמהל במים ועבודת הניקוי פשוטה יותר.

בטיחות- בעולם הבנייה נושא הבטיחות הוא קריטי. גם לבעל המקצוע וגם לסובבים אותו. שיטת הניסור ביהלום היא הבטיחותית ביותר בענף הבנייה שכן הפעלת המסור נעשית באמצעות שלט רחוק ומונעת מהסביבה להתקרב למוקד הסכנה.

הצטרפו אל מאגר לקוחות ענק הנהנה משירותי מקצועי ואמין של חברת יהלומי. ניסור בטון בבאר שבע זה אנחנו.

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך