לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

קידוח בטון למזגן עם החברה #1 בישראל

קבלו את המחיר הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם תוך דקות.

מגיעים תוך 48 שעות

שירות בפריסה ארצית

המחירים הטובים בישראל

עמידה מדויקת בלו״ז מוגדר

מאות לקוחות ממליצים

קידוח בטון למזגן

אחד השירותים הפופולריים שלנו הוא קידוח בטון למזגן. אנחנו מבינים את הקפדנות, המדויקות, והמקצועיות הנדרשות כדי להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.

למרות שיצירת חור בקיר למזגן נראית כמו משימה פשוטה, היא מחייבת התאמה מדויקת ומיוחדת לבית. כל טעות קטנה יכולה להוביל לנזקים רבים, כולל פגיעה באסתטיקה של הקיר, מיקום לא מדויק של החור, או אפילו חור שאינו במידה המדויקת.

לכן, אנו ממליצים לכם לסמוך על חברה מנוסה ומקצועית, כמו החברה שלנו, שתבצע את העבודה בשבילכם. עם ניסיון של שנים רבות בתחום, אנו מבטיחים שאנו נקדח בדיוק ובמקצועיות הדרושים.

אז אם אתם מחפשים קידוח בטון למזגן בבית או בעסק שלכם, צרו איתנו קשר! אנו מציעים ייעוץ חינם והצעת מחיר מותאמת אישית לכל לקוח. 

קידוח בטון למזגן – מה חשוב לדעת?

בחירה של חברה שתבצע את הקידוח זה לא רק עניין של מקצועיות, אלא גם של ביטחון ושל שקט נפשי. כל התהליך מחייב תשומת לב לפרטים הקטנים, כמו המיקום המדויק של החור, המידה הנכונה, ואף האסתטיקה של הקיר. קידוח לא מקצועי יכול להוביל לנזקים, חריגה מהאסתטיקה של החלל, ואף לסכנות אמיתיות.

תשתיות

קודם כל, חשוב לבדוק האם קיימות תשתיות חשובות בתוך הקיר. אנו לא רוצים לפגוע בכבלי חשמל, תקשורת או גז. פגיעה כזו יכולה לגרום לנזק רב, ואף לסכנת חיים. לכן, לפני העבודה, מהנדס מוסמך יבחן את המשטח שמיועד לקידוח, יסמן בבירור את המקום המדויק, ואז אנו נגיע ונשתמש בכלים מיוחדים לקידוח חור עגול מדויק בבטון.

חשוב לקחת בחשבון שלמרות שבעלי המקום יכולים להעדיף מיקום מסוים להתקנת המזגן בהתאם לנוחות, השיקול הסופי חייב להתבצע בהתאם לתשתיות הקיימות בקיר. לעתים, זה עשוי להכריח לבחור קיר חלופי או לשנות את גובה המזגן. מהנדסים מקצועיים מוסמכים יכולים לעזור לכם לבחור את המיקום הטוב ביותר.

הכנת החלל לעבודה

לפני שהקידוח המקצועי מתבצע, חשוב לשקול את ההשפעה של הקידוח על החלל. האם יש צורך לפנות את החדר מרהיטים? תהליך הקידוח הינו רועש, ולמרות שאנו ממזערים את זה כמה שאפשר בעזרת מים, יש גם מידה של התפזרות אבק. לכן, בהתאם למקרה, ייתכן שיהיה צורך לרוקן את החדר, או לפחות לכסות את הרהיטים במהלך הקידוח.

על פי מה קובעים את גודל החור עבור המזגן?

גודל החור שקודחים בקיר עבור המזגן נקבע לפי מספר גורמים:

 • סוג המזגן: מזגנים שונים דורשים חורים בגדלים שונים, בהתאם להוראות של יצרנים שונים.
 • צינורות השאיבה והבידוד: אלה הם הצינורות שמובילים את האוויר הממוזג מהיחידה החיצונית ליחידה הפנימית. צינורות אלו מבודדים למניעת יציאת אוויר קר או חם מהמערכת. הם דורשים חור מסוים בקיר שמאפשר להם לעבור.
 • צינור הניקוז: מזגנים מייצרים לחות במהלך תהליך הקירור, שנאספת ומנותבת לחוץ דרך צינור הניקוז. החור בקיר צריך להיות מספיק גדול גם לצינור הניקוז.

גודל החור עלול להשתנות מעט בהתאם לדגם המזגן, אך ברוב המקרים, קוטרו של החור שמתחרזים בקיר יהיה בטווח של 4-6 צול. זה מאפשר מספיק מקום לצינורות השונים.

קידוח בטון 4 צול יהלומי

סוגי המזגנים וההשפעה שלהם על קידוח הבטון: 

מזגן עילי: מזגן זה מותקן בחלק העליון של החדר, לרוב על התקרה או קרוב אליה. לרוב נדרש קידוח בטון בתקרה להתקנת המזגן. בנוסף, עשויים להיות חורים נוספים למעבר צינורות המים והאוויר.

מזגן מיני מרכזי: זה מזגן גדול יחסית המותקן במקום נסתר בבית ומחובר לתעלות אוורור. קידוח הבטון נדרש להכנסת תעלות אוורור אלו, אשר עשויות להיות גדולות יחסית.

מזגן אינוונטר: זהו סוג של מזגן שמשתמש בטכנולוגיה מתקדמת יותר, אך ברוב המקרים הוא מותקן באופן דומה למזגנים הקיימים. הקידוח בבטון שנדרש להתקנתו יהיה דומה לזה של מזגנים רגילים (לרוב קידוח בקיר בטון).

מזגן VRF: מערכות מיזוג VRF הן מערכות מורכבות שמאפשרות שימוש במספר מאיידים ויחידות אוורור פנימיות. קידוח הבטון שנדרש להתקנת המערכת יתאים למספר היחידות הפנימיות ולמיקומם, ולרוב יהיה מורכב יותר מאשר עבור מזגנים אחרים.

בכל המקרים, חשוב לשים לב שעבודות קידוח בטון יכולות להיות מסוכנות ולכן צריך להתבצע על ידי בעלי מקצוע. בנוסף, יש לוודא שלא מזיקים למערכות ולתשתיות הקיימות במהלך תהליך הקידוח.

איך מבצעים קידוח בטון למזגן?

הנה השלבים הבסיסיים לביצוע קידוח בטון למזגן:

 1. הכנה: בפרויקט כלשהו שדורש קידוח בטון, חשוב להכין את האזור באופן מתאים. זה כולל בדיקה של האזור לאיתור תשתיות נסתרות, כמו קווי חשמל או מים, שיכולים להיפגע במהלך הקידוח. במקרה של מזגן, זה כולל גם החלטה איפה בדיוק ימוקם המזגן.
 2. ייעוץ עם קונסטרוקטור: יש שני מצבים בהם עליכם להתייעץ עם קונסטרוקטור לפני עבודת קידוח בטון – אם אין לכם תרשים של הבית ומידות הקיר עליו תתבצע פעולת הקידוח, או כשמדובר בעבודת קידוח בטון מאסיבית, כמו קידוח מעל 12 צול.
 3. בחירת כלי הקידוח המתאים: לקידוח בטון דרושים כלים מיוחדים שמתאימים לעמידות הגבוהה של הבטון. בדרך כלל נשתמש במקדחה עם ראש קידוח יהלום, המתאים לבטון.
 4. ביצוע הקידוח: נקדח את הבטון באזור המוגדר, נעביר את צינורות המזגן דרך החור ונסיים את ההתקנה על פי הוראות היצרן של המזגן.
 5. סיום וניקיון: לאחר הקידוח, חשוב לנקות את האזור ולוודא שלא נשארו פגמים או חומרים מיותרים.

זכרו, קידוח בטון הוא עבודה מסוכנת שיכולה להוביל לפגיעה במבנה או לסכנת פציעה. חשוב להעסיק מקצוענים לביצוע העבודה.

קידוח יהלום בבטון

מה המחיר של קידוח בטון למזגן?

המחיר תלוי במספר גורמים:

 1. כמות החורים: אם אתה צריך חור אחד, המחיר יכול להיות בין 450-600 ש"ח למ"ר. אם אתה צריך מספר חורים (מ-2 עד 8 צול), המחיר יהיה בין 100-750 ש"ח לחור, בהתאמה למספר החורים.
 2. עובי הקיר: אם קירך עבה יותר מ-35 ס"מ, תוספת של 10 ס"מ לעובי הקיר תגרום להגבלה של 30-60 ש"ח למחיר הקידוח.
 3. מיקום העבודה: אם העבודה נדרשת במקום שקשה להגיע אליו או בקומות גבוהות, זה יגרום להעלאה במחיר.
 4. חיבור חשמל: אם אין לך חשמל תלת-פאזי זמין, אנו נצטרך לספק גנרטורים, וזה עשוי להוסיף לעלות.
 5. פינוי פסולת: קידוח בטון משאיר פסולת, וחלק מהקבלנים יכולים לגבות מחיר נוסף עבור הסרת הפסולת.

בהנחה שאתם צריכים חור אחד בקיר בעובי סטנדרטי, שאין צורך בגנרטור, ושאנו לא נפנה את הפסולת, עלות הקידוח יכולה להיות בין 450-600 ש"ח למ"ר. אבל, זה יכול להשתנות בהתאם לפרמטרים הנ"ל ולכן, מומלץ ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מדויקת.

כמה זמן לוקח התהליך?

בדרך כלל, עבודת קידוח בטון לחור אחד יכולה לקחת משעה עד מספר שעות. במקרים של עבודות גדולות יותר, עשוי להיות נדרש יום עבודה שלם או יותר.

איך להכין את הבית לפרויקט?

לפני שאנו מתחילים את עבודת הקידוח, חשוב להכין את הבית שלכם לפרויקט. קידוח בטון הוא תהליך המייצר לכלוך ואבק, ולכן יש כמה צעדים שתוכלו לעקוב אחריהם כדי להכין את המקום לעבודה:

הסרת ריהוט ואביזרים מהחדר: הסרת הריהוט, התמונות, וכל פריט שהוא לא חיוני מהחדר שבו מתבצע הקידוח, יכול להגן על החפצים שלכם מהאבק ומפגיעה.

הסגרת החלל: ניתן להשתמש בדלת או במסך ניילון לחסימת החלל בו קודחים, כדי למנוע מהאבק להתפשט לשאר הבית.

כיסוי הרצפה: ניילונים יכולים לשמש להגנה על הרצפה מאבק הבטון.

שמירה על המזגן: אם כבר יש לך מזגן מותקן, לכסות אותו בניילון יוכל להגן עליו מאבק הבטון.

כשהעבודה מסתיימת, אנו ממליצים לכם להרים את כל הכיסויים בזהירות כדי למנוע מהאבק להתפשט, ולשטוף או לנקות את האזור לפי הצורך.

בטיחות במהלך קידוח הבטון: 

הבטיחות היא אחד הגורמים המרכזיים בכל פרויקט קידוח בטון, וחברתנו, "יהלומי ניסור וקידוח בטון", מקפידה לכבד את הכללים הבטיחותיים המחמירים ביותר.

אבק בטון: אבק הבטון יכול להיות מזיק לבריאות. במהלך עבודת הקידוח, אנו משתמשים במכונות קידוח עם שיטות להתמודד עם האבק כגון חיבור צינור מים למכונת הקידוח, במטרה להפחית את האבק שנוצר במהלך העבודה.

רעש: קידוח בטון יכול להיות רועש, ולכן אנו ממליצים ללקוחות שלנו לקיים את עבודת הקידוח בשעות שבהן הרעש לא יהיה מטריד. מנגנוני ההפחתת רעש של מכונות הקידוח שלנו מסייעים להפחית את ההשפעה של הרעש על הסביבה.

בטיחות הגוף: העובדים שלנו מחוייבים ללבוש בגדי בטיחות, כפפות, משקפי בטיחות, ומסכות אבק במהלך כל פרויקט קידוח. הכלי האלה מסייעים למנוע נזקים שיכולים להיגרם מהקידוח.

אנו מתחייבים לבטיחות של הלקוחות והעובדים שלנו, ולכן אנו עוקבים בחומרה אחרי כללי הבטיחות וההגיינה המחמירים ביותר. כמו כן, אנו מספקים הדרכה מקצועית ומתמידה לכל העובדים המקצועיים שלנו.

קידוח בבטון ובסלעים
יהלומי ניסור וקידוח בטון – מ-2 צול ועד 30!

לסיכום

הצוות שלנו ב"יהלומי" מורכב ממומחים בעלי ניסיון רב בעבודות קידוח וניסור בטון. אנו יודעים איך לבצע את העבודה בצורה מקצועית, בטוחה, ויעילה. אם אתם מעוניינים בייעוץ או הצעת מחיר, אנא צרו איתנו קשר. אנו מחכים לשמוע מכם ולעזור לכם להגשים את הפרויקט שלכם בצורה הטובה ביותר.

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

עוד באותו נושא

הביקורות שלנו מגוגל
אין על השירות של יהלומי אחלה רפי שבעולם , שירות , מקצוענות , עמידה בזמנים , מתקתקים עבודה ,אחלה צוות
שלמה ק
שלמה ק
13:13 10 Aug 22
שירות מקצועי ואמין עמידה בזמנים הייתי מאוד מרוצה ממליץ בחום
Tal Levy
Tal Levy
19:47 23 May 22
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
js_loader
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך