לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור בטון בראשון לציון

ניסור וקידוח בטון ועבודות הריסה בראשון לציון

לרפי חייגו 077-805-3023

כשמדובר בעבודות הריסה ובחיתוך בטון עם יהלום אז חשוב לא להתפשר על איכות העבודה, עם זאת המחירים יכולים להגיע לגבהים אם לא מבררים ועושים סקר שוק. 

אנו ביהלומי ניסור בטון נותנים לתושבי ראשון לציון את השילוב של גם עבודה איכותית ללא פשרות וגם במחירים ללא תחרות.

חייגו אלינו עכשיו ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לתושבי ראשון לציון.

מכתבי המלצה

מה הלקוחות שלנו מספרים

ניסור בטון בראשון לציון

3 טיפים חשובים ושימושיים לניסור בטון איכותי

ניסור בטון היא אחת השיטות הנפוצות והנדרשות ביותר בתעשיית הבנייה, בין אם מדובר בהסרת שטח בטון מיותר, שיפוץ הפטיו בגינה, הריסת קיר או פתיחת פתחי אוורור בבית.   

אבל, ניסור בטון הוא לא לחובבנים. כדי לנסר בטון באופן מדויק ונקי נדרשת מערכת כישורים מתאימה, ידע והדרכה מפורטת וקפדנית. השיטות לניסור בטון והציוד הייחודי מאפשרים למפעיל הציוד להגיע לתוצאות הטובות ביותר בתוך פרק זמן נתון. יחד עם זאת, מפעיל הציוד חייב לפעול על פי התקנים וההנחיות לשמירה על הבריאות והבטיחות בזמן העבודה.

המאמר הבא מפרט שלושה טיפים חשובים ושימושיים שיעזרו לך לנסר בטון באופן יעיל ואיכותי ולהגיע לתוצאות הרצויות ולגימור המושלם,  בכל פעם ובכל פרויקט.

 

ציוד של ניסור בטון
קידוחי יהלום בבטון

1. הבחירה הנכונה שעושה את ההבדל

בין אם מדובר בפרויקט ניסור בטון במבנה מגורים, מבנה מסחרי או מבנה תעשייתי, הדבר הראשון שנדרש לפרויקט כדי לקבל את התוצאה הרצויה הוא הבחירה בציוד או בכלים הנכונים. המסורים המסורתיים יכולים לעשות את העבודה, אבל מומלץ להשתמש במסור סיבובי שמיועד לניסור בטון כדי לקבל תוצאות טובות יותר.

לכן, מומלץ להתאים את המסור הנכון לעבודת הניסור המתאימה. ישנו מגוון רחב של מקדחות יהלום ומסורי יהלום שיכולים לעזור לך להשיג את החיתוכים הנקיים, החדים והחלקים ביותר. כדאי לך להכיר את הסוגים השונים של מסורים לניסור בטון ולהבין לאילו סוגי פרויקטים של ניסור בטון כל אחד מהם הכי מתאים.

לדוגמא, ישנם מספר מסורים שיכולים להתאים לניסור של בטון מזויין וחומרי בניין אחרים, פשוט על ידי שינוי להב המסור או ראשי החיתוך.

חשוב להבין שבחירה לא נכונה של ציוד יכולה לגרום לנזק לבטון כמו גם לציוד עצמו. בנוסף, יש פה סיכון בטיחותי.

2. בחירה בלהב הניסור המתאים

כדי לבחור בלהב היהלום שמתאים לדרישות הפרויקט שלך מבחינת איכות החיתוך והביצועים הכלליים, תצטרך להבין איך להבי היהלום עובדים. ישנם להבי יהלום שמיועדים למטרות כלליות וכאלה שמיועדים לסוגי פרויקטים ספציפיים והעיצוב שלהם מותאם לפרויקטים אלו בלבד.

כאשר נעשה בהם שימוש נכון, כל הלהבים הללו מייצרים תוצאות מעולות שמחזיקות זמן רב.

כדי לבחור את הלהב המתאים, צריך לשאול כמה שאלות בסיסיות כמו מה גודל הפרויקט, מהו החומר שרוצים לנסר, מה המהירות הדרישה לביצוע הניסור באופן פשוט וקל ומה התוצאות שאתה רוצה לקבל בסיום הפרויקט.  כל אלה יעזרו לך להחליט איזה להב מתאים לפרויקט ניסור הבטון שלך.

 

צמיגים תחת הקיר בטון
ניסור בטון

3. עשה ואל תעשה בניסור בטון

  • אל תתחיל בניסור הבטון ללא בדיקה מראש של אתר הבנייה וללא הכנת תוכנית מפורטת לכל הפרויקט לפני תחילתו.
  • בחן היטב כל להב לפני שאתה משתמש בו לניסור בטון – לעולם אל תנסה לנסר בבטון עם להב קהה.

התוצאה של זה תהיה יצירת כמות מוגברת של אבק בטון מסוכן לבריאות וחימום יתר של המסור, מה שבסופו של דבר יגרום לקיצור אורך החיים של הלהב ושל המסור

  • עשה חיתוכים קצרים ושטוחים בניסור יבש כדי למנוע מהלהב להתחמם יותר מדי – אל תפעיל לחץ מיותר על הלהב ואל תנסה לדחוף את הלהב תוך כדי עבודה.

גם כאן, זה עלול להפחית את תוחלת החיים של הלהב ואפילו לגרום לתאונת עבודה.

  • וודא שבארגז הכלים שלך יש מגוון להבים שמתאימים לשימושים שונים. הרי לא תרצה להפסיק את הפרויקט כל פעם כדי ללכת לקנות את הלהב המתאים.
  • אם יש לך כמות גדולה של בטון לנסר, קנה להב יהלום כבד ומסיבי כך שתצטרך להחליף את הלהב לעיתים רחוקות יותר.
  • חובה ללבוש ציוד מגן ואת הביגוד המתאים לניסור בטון כדי למנוע סכנות לבריאות שלך ולבטיחות שלך.

לחילופין, אתה יכול להיעזר בשירותיו של קבלן ניסור בטון מקצועי ובעל ניסיון.

עכשיו במחירים במיוחדים גם לתושבי אשדוד

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך