לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור בטון בראשון לציון

לרפי חייגו 077-805-3023

כשמדובר בעבודות הריסה ובניסור בטון עם יהלום, חשוב לא להתפשר על איכות העבודה, עם זאת המחירים יכולים להגיע לגבהים אם לא מבררים ועושים סקר שוק. 

אנו ביהלומי ניסור בטון נותנים לתושבי ראשון לציון את השילוב של עבודה איכותית ללא פשרות במחירים ללא תחרות.

חייגו אלינו עכשיו ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לתושבי ראשון לציון.

מכתבי המלצה

מה הלקוחות שלנו מספרים

ניסור בטון בראשון לציון

מחיר ניסור בטון בראשון לציון?
כמה זה יוצא בתכל'ס?!

מחיר ניסור בטון בראשון לציון מתחיל ב-150 ש"ח למטר, והוא תלוי בגודל הפרויקט ובאזור בבית המיועד לניסור. למשל, מחיר ניסור רצפת בטון מתחיל ב-280 ש"ח למטר, בעוד ניסור גג בטון יעלה לכם לפחות 300 ש"ח למטר, כאמור, בתלות בפרטים הספציפיים של הפרויקט שלכם.

כדי לקבוע את עלות הפרויקט באופן מלא ומדויק, יש לזהות את עובי הבטון, את הסוג שלו (סטנדרטי או מזוין), את מיקום העבודה וכן את הגישה לחשמל תלת פאזי. בנוסף, חשוב לזכור שבסוף הפרויקט נדרש פינוי שאריות הבטון, והוא מתומחר בנפרד.

ציוד של ניסור בטון
קידוחי יהלום בבטון

ניסור בטון זה לא משחק – למה מקצועיות וניסיון חשובים במיוחד בניסור בטון?

פרויקטים של ניסור בטון דורשים המון מקצועיות וניסיון רב, ויש למרכיבים האלה השפעה רבה על הצלחת הפרויקט ועל התוצאה שתקבלו. הנה שלוש סיבות מרכזיות לא להתפשר על פחות מהטובים ביותר:

 • דיוק ובטיחות: ניסור בטון מחייב עבודה מדויקת מאוד והקפדה על כללי הבטיחות המחמירים ביותר. אנשי מקצוע עתירי ניסיון יודעים איך לעשות את זה נכון, בלי טעויות ובאופן הכי בטוח שאפשר, תוך צמצום הנזק למבנים סמוכים.
 • התמודדות עם אתגרים: פרויקטים של ניסור בטון עלולים להביא איתם לא מעט אתגרים, מאיתור תשתיות נסתרות ועד הטיפול בחומרים שונים. אנשי מקצוע מיומנים מכירים את כל השיטות הנכונות והמתאימות ביותר לזיהוי הבעיות הללו, ולטיפול בהן.
 • חיסכון בזמן ועלויות: כשאתם עובדים עם חברה מקצועית כמו יהלומי, אתם מקצרים משמעותית את זמני העבודה, ובזכות הטעויות שנמנעות והבחירה הנכונה בכלים ובשיטות העבודה, זהו גם חיסכון לא מבוטל בעלויות.

עבודות ניסור בטון בראשון לציון

כמו בערים גדולות אחרות, גם בראשון לציון ניתן לתכנן מגוון פרויקטים של ניסור בטון:

 • ניסור קירות ליצירת פתח חדש, למשל לטובת התקנת חלון או דלת.
 • ניסור קיר להרחבת פתח קיים, לדוגמה כאשר המטרה היא הרחבת החלון באחד מחדרי הבית.
 • הריסת קיר בטון לצורך ביטול הפרדה בין שני חדרים שונים.
 • ניסור רצפת בטון לתכנון והתקנה של גרם מדרגות.
 • ניסור גג בטון ליצירת חלון גג (סקיילייט).
 • ועוד ועוד ועוד!!!
  אם יש לכם בטון שאתם רוצים לנסר, עבה או צר, נמוך או גבוה, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם שירות!
צמיגים תחת הקיר בטון
ניסור בטון בראשון לציון

שלבי העבודה של ניסור בטון

רגע לפני שהפרויקט שלכם יוצא לדרך, כדאי לדעת מה בדיוק מצפה לכם בתהליך. הנה השלבים העיקריים:

 1. הגדרת תוכנית עבודה: בשלב הראשון ייקבעו כל הפרטים הטכניים, לרבות מטרת הניסור, המידות הנדרשות, וכן המיקום המדויק. זהו גם השלב שבו נכנס לתמונה מהנדס שיוודא כי הפרויקט בטוח לחלוטין, ואין בו סכנה ליציבות המבנה.
 2. סימונים באתר העבודה: בשלב השני יתבצעו הסימונים בשטח עצמו, בהתאם לתוכניות שהוגדרו ואושרו מראש, ובאמצעות כלי סימון ייחודיים.
 3. ביצוע העבודה: בשלב הבא יבוצעו פעולות הניסור, הקידוח או החיתוך, בהתאם לדרישות וצרכי הפרויקט ובאמצעות כלי עבודה ייעודיים ומתקדמים, בהם מסור דיסק יהלום. כלים אלה מאפשרים ניסור מקצועי ומדויק, ברמה הגבוהה ביותר.
 4. השלמת העבודה: בשלב זה תיבחן עבודת הניסור שבוצעה, כדי להבטיח מענה מושלם לצרכי הפרויקט. אם יידרשו תיקונים שונים, הם יבוצעו בשלב זה.
 5. פינוי אתר העבודה: בשלב האחרון ידאג הצוות לניקיון האתר כדי לאפשר את החזרה לשגרה. במידת הצורך ובהתאם לתוכניות העבודה, יבוצע גם פינוי פסולת הבטון.

מה תצטרכו להכין לפני עבודת ניסור בטון בראשון לציון?

כדי להבטיח ביצוע מושלם ועבודה נכונה, יש מספר פעולות הכרחיות המחייבות טיפול:

 • מדידות: פעולה זו היא הבסיסית והקריטית מכולן. חשוב לקבוע במדויק את מידות הניסור הנדרש, ולתכנן את הפרויקט שלכם לפרטי פרטים. 
 • אישורים: פעולת הניסור לא יכולה להתבצע ללא האישורים הנדרשים, ולכן יש לפעול בשלב מוקדם ככל האפשר לקבלת כל ההיתרים שיאפשרו לכם לצאת לדרך בראש שקט. אם אתם צריכים עזרה בהשגת אישור מהנדס, צרו קשר ונשמח לעזור!
 • היערכות: מאחר וניסור בטון הוא תהליך שיביא בוודאות לכמויות גדולות מאוד של לכלוך ואבק, חשוב לפנות מהשטח פריטים שיכולים לספוג אבק ופגיעות פוטנציאליות אחרות. כמו כן, חשוב להודיע לשכנים מראש שעומד להיות רעש שיפוצים ולתאם איתם מתי בדיוק הניסור עומד לקרות.
 • קבלן: שימו לב כי רק חברה מקצועית, עם צוות מיומן ועתיר ניסיון, היא זו שתספק מענה איכותי באמת לצרכי הפרויקט שלכם, ולכן חשוב לבחור אותה בקפידה רבה.


לקבלת הצעת מחיר שמתאימה לפרויקט הייחודי שלכם, דברו איתנו עוד היום!

אולי יעניין אתכם גם – ניסור בטון במרכז

קידוח בטון בראשון לציון

פרויקטים שונים של שיפוץ ובנייה מחייבים, לצד עבודת הניסור, גם קידוח בטון בראשל"צ. בפעולה זו המטרה היא ליצור חורים מדויקים מאוד למגוון רחב של צרכים, ובפרט להתקנת תשתיות. לצורך הדוגמה ניתן להשתמש בפעולה הזו כדי להעביר קווי חשמל, צנרת או כבלי אינטרנט.

חשוב להדגיש כי בכל פרויקט של קידוח בטון יש לשים דגש על עבודה יסודית ומדויקת, עם שיטות עבודה מתקדמות, כלים עוצמתיים והקפדה על כל כללי הבטיחות. זהו שילוב קריטי שיבטיח תוצאה מושלמת עם אפס תקלות וסיכונים.

מהו מחיר קידוח בטון בראשון לציון

מחיר קידוח בטון בראשון לציון מתחיל ב-100 ש"ח לקידוח, וכמו במקרה של ניסור בטון, גם הוא תלוי בגורמים שונים כמו גודל החור שתרצו ליצור בקיר (איזה צול קידוח תצטרכו), עובי הקיר או עומק החור, סוג הבטון, כמה קידוחים תצטרכו, ועוד.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לגבי הפרויקט הספציפי שלכם, ולקבל הצעת מחיר מדויקת ומפורטת שנתפרה בדיוק לצרכים שלכם!

העבודות הנפוצות של קידוח בטון בראשון לציון

קידוח בטון יכול להתאים למגוון רחב של פרויקטים, והנה כמה מהעבודות הנפוצות יותר:

  • קידוח בטון לצורך מעבר של צינורות, מים, גז חשמל או קווי תקשורת.
  • קידוח בטון לקראת התקנה של מערכות אוורור או מיזוג אוויר.
  • קידוח בטון לצורך התקנת קמין או מעבר לארובה.
  • קידוח בטון לצורך הכנה למייבש או מכונת כביסה.
קידוח בבטון
ניסור בטון

למה יהלומי? הנה כל התשובות!

בין אם אתם זקוקים לשירותי קידוח או ניסור בטון בראשון לציון, אין ספק שאיכות העבודה והשירות שתקבלו הם הנושאים החשובים ביותר. בזכות הניסיון הרב שלנו בשטח, הדגש על שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ושימוש בכלי העבודה החדישים והמתקדמים בשוק, אנחנו יודעים להציע לכם את המעטפת הכי טובה שיש, ותוצאה מדויקת – ללא פשרות!

כדי לקבל מאיתנו הצעת מחיר שמתאימה לצרכי הפרויקט הייחודי שלכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו!

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך