לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

עובי קיר חיצוני

בכל מה שקשור לקביעת העובי של הקיר החיצוני, חשוב לפנות אל מהנדס שמתכנן את הבנייה על מנת לקבוע את העובי האידיאלי. חשוב לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הסביבתיים כמו הקירבה אל סביבה רועשת או סביבה שהיא פגיעה פיזית. חשוב לזכור גם את סוג הביסוס של המבנה כמו גם את ההגנה הנדרשת מפני רעידות אדמה.

עובי קיר חיצוני מינימלי עומד על 20 ס"מ וזה הסטנדרט המקובל.

אם מדובר בבנייה קלה הרי שיש בהחלט מקרים אשר בהם אפשר יהיה להסתפק בעובי דק יותר אך אז יהיה ורך לדאוג לניצול של חללי המרווח הנוצרים בין דפנות הקיר באמצעות חומרים תרמיים מבודדים שיהיו באיכות גבוהה. חשוב גם להוסיף במקרים כאלה מבודדים אקוסטיים על מנת שאלו יתנו את המענה במקום קיר הבטון.

בכל מקרה, הטוב ביותר לקירות חיצוניים הוא תמיד קיר הבטון שנותן את המענה המושלם הן מבחינת חוזק של המבנה והן מבחינת האיטום מפי קור או רעשים החודרים מבחוץ.

קיר חיצוני בעובי מיוחד

יש מקומות אשר בהם חשוב לשים דגש על עובי קיר גבוה יותר כמו למשל בערי הגליל כמו צפת וכדומה שם יש צורך באיטום טוב יותר. מנגד יש את הקירות הפנימיים בתוך הבית שם אין צורך בקיר שיהיה עבה יותר מ 7 ס"מ עד 10 ס"מ.

חדרי ממ"ד לעומת זאת כן חייבים קיר עבה יותר. קירות פנימיים של חדרי ממ"ד יהיו בעובי של 20 ס"מ בדרך כלל.

(העובי של קיר חיצוני של חדר ממ"ד הוא לפחות 35 ס"מ.)

ניסור קירות בטון חיצוניים

לא פעם עולה צורך בביצוע קידוח בבטון לצורך יצירת חורים בקירות הבטון החיצוניים. אם זה כשרוצים להעביר חיבורים למזגן ואם זה כאשר רוצים להרחיב את החלון. לא ממש משנה מהי המטרה, בכל מקרה חשוב לתת את הדעת על בחירה באנשי מקצוע שייטיבו להעניק את השירות הכי מקצועי. כך הניסור ייעשה בצורה הכי מדויקת, הכי ממוקדת, הכי אמינה וגם הכי בטוחה.

מחירים לניסור קירות בטון

המחירים של ניסור בטון בקירות נמדד בהתאם לעובי הקיר וכן על פי הצורה והגודל של הקידוחים הנדרשים.

       עובי     הבטון1-5 מטר6-10 מטר11-15 מטר16-20 מטר21-25 מטר26-30 מטר31-35 מטר
10 – 20 ס"מ390₪350₪260₪230₪210₪180₪170₪

למחירון המלא לחצו כאן

יהלומי – חברה לניסור וקידוח בבטון עם כל הידע, הכלים, המקצועיות והבטיחות!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך