עובי קיר חיצוני

בכל מה שקשור לקביעת העובי של הקיר החיצוני, חשוב לפנות אל מהנדס שמתכנן את הבנייה על מנת לקבוע את העובי האידיאלי. חשוב לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הסביבתיים כמו הקירבה אל סביבה רועשת או סביבה שהיא פגיעה פיזית. חשוב לזכור גם את סוג הביסוס של המבנה כמו גם את ההגנה הנדרשת מפני רעידות אדמה.

עובי קיר חיצוני מינימלי עומד על 20 ס"מ וזה הסטנדרט המקובל.

אם מדובר בבנייה קלה הרי שיש בהחלט מקרים אשר בהם אפשר יהיה להסתפק בעובי דק יותר אך אז יהיה ורך לדאוג לניצול של חללי המרווח הנוצרים בין דפנות הקיר באמצעות חומרים תרמיים מבודדים שיהיו באיכות גבוהה. חשוב גם להוסיף במקרים כאלה מבודדים אקוסטיים על מנת שאלו יתנו את המענה במקום קיר הבטון.

בכל מקרה, הטוב ביותר לקירות חיצוניים הוא תמיד קיר הבטון שנותן את המענה המושלם הן מבחינת חוזק של המבנה והן מבחינת האיטום מפי קור או רעשים החודרים מבחוץ.

קיר חיצוני בעובי מיוחד

יש מקומות אשר בהם חשוב לשים דגש על עובי קיר גבוה יותר כמו למשל בערי הגליל כמו צפת וכדומה שם יש צורך באיטום טוב יותר. מנגד יש את הקירות הפנימיים בתוך הבית שם אין צורך בקיר שיהיה עבה יותר מ 7 ס"מ עד 10 ס"מ.

חדרי ממ"ד לעומת זאת כן חייבים קיר עבה יותר. קירות פנימיים של חדרי ממ"ד יהיו בעובי של 20 ס"מ בדרך כלל.

(העובי של קיר חיצוני של חדר ממ"ד הוא לפחות 35 ס"מ.)

ניסור קירות בטון חיצוניים

לא פעם עולה צורך בביצוע קידוחים בקירות הבטון החיצוניים. אם זה כשרוצים להעביר חיבורים למזגן ואם זה כאשר רוצים להרחיב את החלון. לא ממש משנה מהי המטרה, בכל מקרה חשוב לתת את הדעת על בחירה באנשי מקצוע שייטיבו להעניק את השירות הכי מקצועי. כך הניסור ייעשה בצורה הכי מדויקת, הכי ממוקדת, הכי אמינה וגם הכי בטוחה.

מחירים לניסור קירות בטון

המחירים של ניסור הבטון בקירות נמדד בהתאם לעובי הקיר וכן על פי הצורה והגודל של הקידוחים הנדרשים.

       עובי     הבטון1-5 מטר6-10 מטר11-15 מטר16-20 מטר21-25 מטר26-30 מטר31-35 מטר
10 – 20 ס"מ390₪350₪260₪230₪210₪180₪170₪

למחירון המלא לחצו כאן

יהלומי – חברה לניסור וקידוח בבטון עם כל הידע, הכלים, המקצועיות והבטיחות!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיטת ברנוביץ'

שיטת ברנוביץ'

בין הגישות הבולטות בעשורים האחרונים בענף הבנייה הישראלי ניתן למנות את שיטת ברנוביץ' – שיטת בנייה אשר פותחה בשנות השמונים של המאה הקודמת בידי הקבלן

קרא עוד »
בטון מוחלק

בטון מוחלק – עשה זאת בעצמך

אם עד לפני שנים ספורות השימוש בבטון מוחלק היה מיועד לריצוף תעשייתי בלבד, הרי שכיום הוא נחשב לאופציית ריצוף ייחודית, יוקרתית ונחשקת בנישה הביתית. לשימוש

קרא עוד »

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך