לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

מדוע משתמשים ביהלומים לחיתוך בטון?

בטון הוא חומר גלם קשיח ועמיד להפליא. לכן זה אך הגיוני שגם החומר המשמש לעבודות של חיתוך בטון יהיה קשיח ביותר. במרבית המקרים, אם כן, הכלי שבו משתמשים לעבודות של ניסור בטון הינו מסור עם דיסק חיתוך מיהלום.

להבי חיתוך בציפוי יהלומים הם הסטנדרט המקובל כיום בכל עבודות חיתוך הבטון. מסורי יהלום הם כלים פופולריים מאוד בשימוש גם כשמדובר בעבודות של ניסור בטון מזוין. בין אם מדובר בפרויקטים גדולים ובין אם מדובר בפרויקט קטן, חיתוך בטון ביהלום באמצעות מסור דיסק מקצועי המצופה באבקת יהלומים, הוא הדרך להבטיח שתהליך חיתוך הבטון יתבצע בצורה היעילה, הנקיה והבטיחותית ביותר שניתן.

רוצים לגלות מהן הסיבות הנוספות לכך שיהלומים הפכו לדבר הבא בתחום ניסור הבטון? אל תהססו להמשיך לקריאת השורות הבאות במאמר שלפניכם.

מדוע כדאי להשתמש בכלי עבודה בציפוי יהלומים לחיתוך בטון?

מסור יהלום הוא מכשיר מקצועי המשמש לחיתוך משטחי בטון ממגוון סוגים, ולא במקרה. מדובר במכשיר מתקדם שאליו מחובר להב פלדה בצורת דיסקית עגולה, שקצותיה החיצוניים מכילים תערובת של יהלומים ומתכת איכותית.

מאחר ויהלומים בגימור תעשייתי הם חומרים קשיחים להפליא, בשימוש נכון, להב יהלום יכול לחתוך בקלות דרך כל סוג של חומר. בנוסף, כלי עבודה בציפוי יהלומים מצטיינים בפיזור והסעת חום מיטבית, מה שאומר שהם יכולים לעמוד בטמפרטורות גבוהות ביותר, שהן תוצר של עבודות ניסור בטון הכרוכות במקדם חיכוך גבוה ביותר בין משטחי העבודה והכלים הבאים עימם במגע. 

>> בואו לראות את כל השירותים שאנו מציעים לחיתוך בטון ביהלום

סיבות נוספות לכך שיהלומים הפכו לדבר הבא בתחום ניסור הבטון

יהלומים הם  אמנם בין החומרים הקשיחים ביותר על פני כדור הארץ, אך ישנן סיבות רבות ונוספות לכך שהשימוש ביהלומים לעבודות חיתוך בטון, צבר תאוצה רבה כל כך בשנים האחרונות. 

להלן חלק מהסיבות לכך שהשימוש ביהלומים לחיתוך בטון, הוא כה פופולרי כיום:

1. מהירות

להבים של מסור יהלום הם כלי עבודה יעילים להפליא, מכיוון שהם יכולים ליצור חיתוכים מדויקים ונקיים במהירות רבה.

>> כנסו לגלרית תמונות מהשטח כדי לראות עבודות ניסור בטון בפעולה

כיום קיימים עיצובים ודגמים שונים של מסורי יהלום, כאשר לכל דגם ישנם היתרונות הייחודיים לו, אשר מאפשרים ביצוע יעיל ומהיר של עבודות ניסור וחיתוך מסוגים שונים, תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה במיוחד. לדוגמא, ישנם להבי טורבו הידועים בתור "סגמנט טורבו", שהם להבי יהלום בעלי שפה חיצונית רציפה וקצוות משוננים. זה מאפשר ללהב היהלום לשמור על מהירויות גבוהות וליצור חיתוכים מדויקים להפליא.

2. עמידות

עמידות היא עוד מאפיין בולט של הלהב של מסור היהלום. בהשוואה ללהבים מסוגים אחרים, דיסק יהלום הוא מכשיר ניסור עמיד להפליא מכיוון שיש לו ליבת פלדה עגולה עם סגמנטים המרותכים אל שפתה החיצונית. הסגמנטים הללו מצופים בתערובת של אבקת יהלומים ואבקת מתכת שנקשרו יחדיו בתנאי חום ולחץ גבוהים. זה עוזר להגדיל את אורך החיים והעמידות של להב היהלום של המסור. בנוסף, מכיוון שבאופן טבעי יהלומים הם החומר החזק ביותר עלי אדמות, מסורי יהלום יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים רבות, מבלי שיאבדו מאיכותם ומיכולת הניסור שלהם. מכיוון שכך, להבי היהלום נחשבים גם ככלי חיתוך בטון חסכוני.

אפרופו חסכוני, כבר הצצתם במחירון ניסור בטון שלנו?

3. חיתוך מדויק

כפי שציינו קודם לכן, הלהבים של מסור יהלום יכולים ליצור חיתוכים מדויקים להפליא. אחת הסיבות לכך היא שהלהב במסור יהלום איננו מייצר ויברציות רבות, מה שאומר שאיש המקצוע שמבצע את מלאכת החיתוך יכול למקם את דיסק החיתוך במיקומים מדויקים במיוחד. מלבד חיתוכים מדויקים, הלהבים של מסור היהלום יכולים גם לבצע חיתוכים חלקים מאוד, בשל רמת הגימור המעולה של מסורי היהלום. חיתוך חלק פירושו שמשטח הבטון לא ינזק באותה המידה שהיה ניזוק אם החיתוך היה מתבצע באמצעות כלי עבודה מסוגים אחרים. לכך אחראית גם היציבות של מסור היהלום, שבזכות רמת הרטט הנמוכה שהלהב מייצר, מונע הפעלת לחץ מוגבר על משטח הבטון בעת הניסור שלו.

4. נוחות וניקיון

השימוש במסור יהלום הוא נוח למדי. בנוסף לכך שניסור בטון ביהלום מייצר פחות אבק ולכלוך, להב היהלום מפיק גם הרבה פחות רעש בהשוואה ללהבי חיתוך בטון מסוגים אחרים. בכל ההיבטים הללו, אין עוררין על כך שמסור יהלום הוא כלי עבודה נוח מאוד לשימוש בהשוואה לכל האלטרנטיבות המיושנות יותר.

בשורה התחתונה

מסור עם להב יהלום הוא המכשור המתקדם ביותר, הטוב ביותר והאיכותי ביותר שניתן להשתמש בו כיום לעבודות של חיתוך בטון.

לא זאת בלבד שיהלומים – בין אם מדובר ביהלום סינתטי או יהלום טבעי, הם חומר הגלם העמיד והקשיח ביותר שקיים, הם גם משולבים בצורה אסטרטגית על גבי להבי חיתוך הבטון על מנת לספק להם חוזק, עוצמה, מהירות, עמידות, דיוק ונוחות ללא תחרות.

בנוסף לכך, ישנו מגוון רחב של להבי יהלום שמיוצרים ומעוצבים באופן ייעודי לטובת עבודות בטון ממגוון סוגים, כדי לספק בצורה הטובה ביותר את כל היתרונות שמנינו במאמר זה.

אלו הן הסיבות לכך שמשתמשים ביהלומים לחיתוך בטון במגוון פרויקטים בכל העולם. להב יהלום הוא פשוט הפתרון הטוב ביותר שקיים כיום בתעשיית חיתוך הבטון, והוא נותן מענה איכותי בהרבה לעומת כל סוג אחר של להב לחיתוך בטון.

אם אתם זקוקים לשירותי חיתוך בטון המבוצעים בצורה בטוחה ואמינה באמצעות כלים מתקדמים, חברת יהלוMי ניסור בטון ביהלום  זו בדיוק הכתובת עבורכם. אנו מעסיקים את מיטב אנשי המקצוע שהוסמכו באופן מקצועי למתן שירותי חיתוך בטון איכותיים בכל רחבי הארץ.
בין אם מדובר בניסור בטון לצרכים מסחריים או בחיתוך בטון לפרויקט מגורים, הניסיון שלנו הוא ההצלחה שלכם! צרו קשר בהקדם לקבלת הצעת מחיר משתלמת לניסור בטון ביהלום.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך