הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

מה עושים כשהחלקת בטון לא מצליחה

בטון הוא לא רק חומר בנייה בסיסי ביותר של מבנים, אלא הוא גם נחשב לחומר פופולרי בפני עצמו, כחלק אינטגרלי מעיצוב הפנים ולגיטימי לגמרי בתכנון האדריכלי. אנחנו רואים אותו בשימוש התעשייתי שלו עם חיפויים שונים כרצפה ללא מרצפות שעליה רק ציפוי אפוקסי, ואנחנו רואים אותו בקירות במראה אורבני מחוספס, או בטרנד החדש שלו – בטון מוחלק ומעוצב יותר. כמספר האפשרויות כך גם מספר הרעיונות היצירתיים שאפשר לשלב בעיצוב הפנים בבית פרטי או במבנה ציבורי. 

למה דווקא בטון מוחלק?

בטון הוא חומר אפור אבל רב אפשרויות ומכיוון שהיתרונות שלו רבים יחסית, הוא נכנס יותר לשימוש כזה. אפשר לשלב אותו במבנים שמיועדים לתעשייה המתוחכמת כמו הייטק וביוטק, ואפשר להמשיך להשתמש בו בתעשייה המסורתית. בטון מוחלק הוא אחת השיטות שבהן משתמשים כדי לעצב בטון שייראה מלוטש ומתוחכם יותר. העידון שמקנה לו ההחלקה הופכת אותו לחומר מאוד ורסטילי ודקורטיבי, למרות שנראה על פניו שלא. החוכמה היא לדעת לעבוד אתו. 

מרכז הבטון הישראלי – כל עבודות הבטון וספקי הבטון בארץ

לעצב בטון

בטון מוחלק על ידי מכשירים מיוחדים למראה שבין הגולמי עד המלוטש, ויש לו צבעים מיוחדים שפותחו כדי להתאים לו. גם כדי להסתפק במראה הטבעי שלו וגם כדי להשתמש בצבעים חובה להחליק את הבטון, ולפעמים מוסיפים לו פיגמנטים מיוחדים לשם כך. הבטון מוחלק גם כשהוא כלפי פנים וגם כלפי חוץ, בקירות חיצוניים ולכן יש לבצע את ההליך המורכב הזה ביד אמן ובשימוש בכלים מיוחדים ובטיחותיים, כדי למנוע נזקים ופגיעה.

המראה החלק והאלגנטי

המראה החלק של הבטון הוא אלגנטי ומחייב עבודה מדויקת בפינוי כל מה שמפריע למחליקים ליישר ולהדק. יישור הבטון מחייב עבודה מדויקת בהחלקה אולם כאשר ההחלקה נכשלת והמראה שמתקבל אינו חלק, יש לעבור לניסור בטון. ניסור בטון הוא עבודה שנעשית במסור יהלום בדרך כלל, להב קשה שיכול להתמודד עם החומר הקשה הזה בהצלחה. העבודה בניסור בטון וגם בהחלקה מחייבת מיומנות גבוהה וגם ניסיון, והיכרות על כללי הבטיחות.

ניסור בטון

ניסור בטון מתבצע בעזרת מכשירי חיתוך עוצמתיים והם מותירים פסולת בטון שיש לפנותה לאתר פסולת בניין. העבודה מסוכנת ומחייבת מיומנות גבוהה בכל היקף של עבודה. כדי להגיע למצב האידיאלי של בטון מוחלק כמו שצריך וכמו שתכננתם, היעזרו באנשי המקצוע שיכולים לתקן כל בעיית החלקת בטון ולהכין אותו לשיפוצים שרציתם לבצע. את השירות הזה יש להזמין רק מחברה מוסמכת לעבודות כאלה, לתוצאות משביעות רצון. 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

יצירת פתח קיר עבה

ניסור פתח בעובי 2 מטר!

כן זה נדיר… לא בכל יום תראו עבודת ניסור בטון יוצאת דופן שכזאת. חברת יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מציגה: חיתוך מדוייק בעובי של 2 מטר!

קרא עוד »
ניסור קירות בטון

ניסור רטוב, קווים לדמותו.

חיתוך בטון, זה בלאגן. ביג טיים. האבק שמתרומם שם, משתלט על הכל אם לא נזהרים, שלא נדבר על בריאות הגוף. והעיניים? יכולות להינזק מאוד מאי

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

קידוח 30 צול
קידוחים בעובי 30 צול! (80 ס"מ)

עוד פרויקט נדיר הגיע לסיומו, קידוחי יהלום בעובי של 30 צול! (80 ס"מ) יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מוכנים לכל פרויקט. צרו איתנו קשר באחת מן

יצירת פתח קיר עבה
ניסור פתח בעובי 2 מטר!

כן זה נדיר… לא בכל יום תראו עבודת ניסור בטון יוצאת דופן שכזאת. חברת יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מציגה: חיתוך מדוייק בעובי של 2 מטר!

Aged cracked concrete wall
כך תשמרו על שביל הבטון מלהיסדק.

סדקים בבטון לאחר יציקתו, הוא דבר מאוד שכיח במיוחד עד 30 יום מיום יציקתו. אם מזג האוויר הוא אידיאלי, הסדקים לא אמורים להיות מורגשים. לפני

ניסור קירות בטון
ניסור רטוב, קווים לדמותו.

חיתוך בטון, זה בלאגן. ביג טיים. האבק שמתרומם שם, משתלט על הכל אם לא נזהרים, שלא נדבר על בריאות הגוף. והעיניים? יכולות להינזק מאוד מאי

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך