הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

מה צריך לבדוק לפני שמנסרים את קירות הבית?

ניסור קירות הבית – כך תעשו זאת נכון

שירותי ניסור בטון הפכו בשנים האחרונות לאפשרות הטובה ביותר כאשר מעוניינים לבצע שינויים בקירות בטון קיימים. הדיוק המקסימלי והעבודה המהירה הנקייה יחסית – כל אלו הופכים את שירותי ניסור הבטון למאוד משתלמים ונוחים. עוררו את סקרנותכם? מייד תקבלו הסבר מפורט על השירות היעיל הזה, כמו גם על הדגשים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת ניסור בטון מסויימת.

שירותי ניסור בטון – כיצד הדבר מבוצע?

הייחודיות של שירותי ניסור הבטון מתבטאת בסוג המסור שבו נעשה שימוש בעת העבודות. המכשיר המדובר קרוי "מסור יהלום" והוא למעשה מסור דיסק מצופה ביהלומים (החומר החזק בטבע), מה שמאפשר לו לחתוך כל סוג של בטון, מעובי של 10 ועד 50 ס"מ, מקירות רגילים ועד למחוזקים בברזל ואפילו קירות מבטון מזוין כגון בממ"ד. שירותי ניסור הבטון מתאימים לביצוע של מגוון משימות, דוגמת יצירת פתח לדלת או חלון, הרחבת חלונות או פתחי יציאה למרפסת, הקמה או הורדה של מרפסת, ניסור מדרגות, ניסור מעקות, תקרות, רצפות ועוד.

מלבד דיוק מירבי ועבודה מהירה, היתרון של שירותי ניסור הבטון לעומת שירותים אחרים בתחום עבודות הבטון (שימוש בפטישים כבדים, למשל) מתבטא גם באלגנטיות של פעולת הניסור אשר מונעת פגיעה באלמנטים סמוכים. למשל, אם מבצעים ניסור של מעקה במרפסת, קורות הבטון מוסרות ללא פגיעה באריחי ריצוף חוץ או מרזבים ואינן נופלות כלפי מטה בסיכון העוברים והשבים.

ניסור קירות הבית – ההכנות שלפני

כעת משהבנתם מתי כדאי לכם להזמין שירותי ניסור בטון, עליכם להכיר גם את הבדיקות שחשוב לבצע לפני הזמנת השירות:

  • אישור קונסטרוקטור כאשר מעוניינים לנסר את קירות הבית, יש ראשית כל לוודא כי חלילה לא פוגעים בקירות תומכים, מה שעשוי להסתיים באסון נוראי תוך קריסת המבנה על יושביו. לכן יש להזמין שירותי ניסור בטון רק לאחר התייעצות עם קונסטרוקטור. ישנן חברות ניסור בטון שישמחו להעמיד לרשותכם קונסטרוקטור יועץ לטובת הפרויקט, בעלויות שבהחלט משתלמות.
  • חיבור קרוב למים – מסורי היהלום שנעשה בהם שימוש הינם עוצמתיים וחזקים ביותר, מה שגורם להם להתחמם במהרה. על מנת לאפשר פעולה רציפה של המסורים, יש צורך בחיבור מים קרוב שיקרר את המסורים כל העת. המים משמשים גם להזרמת הלכלוך שנוצר היישר אל הביוב.
  • חיבור חשמל תלת פאזימסורי היהלום זקוקים לכוח רב לשם פעולתם. משום שכך, יש לוודא כי קיים חיבור תלת פאזי במבנה. במידה ולא קיים, ניתן להזמין דרך החברה המבצעת גנרטור מתאים בתוספת עלות זניחה.

ניסור קירות הבית – רק דרך המקצוענים לדבר

עבודות ניסור בטון הן דבר שחייב להתבצע ברמה הגבוהה ביותר. רק עבודה איכותית תספק לכם תוצאות מדוייקות שיהיו לשביעות רצונכם המלאה, תמנע פגיעה בקירות הבטון הסמוכים לחלקים המנוסרים וכמו כן תתבצע בצורה קפדנית ובטוחה, ללא נפילה של חלקי בטון כלפי מטה וללא נזקים לשכנים ומבנים סמוכים. על כן הקפידו להתקשר עם חברה רצינית בתחום, כזו אשר מקפידה על כל תהליכי העבודה הנדרשים ואינה משאירה מקום לטעויות כלשהן.

====

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

אבק בניסור בטון
3 דרכים לשלוט באבק בעת חיתוך בטון

כשמדובר בחיתוך בטון, עלולות להיות הרבה סכנות המתרחשות בתהליך. חלק מהסכנות עלולות לכלול רעשים חזקים או ציוד לא תקין, עם זאת אחת הסכנות הגדולות ביותר

קידוח 30 צול
קידוחים בעובי 30 צול! (80 ס"מ)

עוד פרויקט נדיר הגיע לסיומו, קידוחי יהלום בעובי של 30 צול! (80 ס"מ) יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מוכנים לכל פרויקט. צרו איתנו קשר באחת מן

השיחה הזו תחסוך לכם

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך