לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

מה הן הסכנות בחיתוך קירות בטון?

כל עבודת חיתוך קידוח וניסור בטון עלולה להיות עבודה מסוכנת. ישנם כמה סכנות רציניות אם לא יינקטו אמצעי הזהירות המתאימים בטרם התחלת העבודה.

חשוב להיות מודע לסיכונים האפשריים שעלולים לקרות אם לא תגן על עצמך בטרם חיתוך בקירות הבטון.

אם ברצונך ללמוד עוד על כמה מן הסכנות שקורות בזמן חיתוך חורים או ניסור בקירות בטון, אז הבה ונחקור זאת ביתר פירוט למטה.

הסכנות בחיתוך קירות בטון:

בטיחות צריכה להיות בסדר עדיפות עליון בכל מה שנוגע לכל סוג של עבודת חיתוך בבטון.

ישנם הרבה סכנות אפשריות שעלולות לקרות עם פרויקטים כגון אלו שעלולים להציב סכנה אמיתית לבריאות, בטיחות, ותחושת הרווחה באופן כללי.

יותר חשוב , מה שנראה כעבודת חיתוך בטון פשוטה כמו לקדוח חורים בתוך קירות בטון עלול להטעות בקלות. עם זאת, בטיחות, אסור שתוזנח בעבודה מסוג זה. הנה כמה סכנות שייתכן שיקרו  אם לא תגן על עצמך בעבודה של חיתוך חורים בקירות בטון.

1) שברים מתעופפים:

 שברים מתעופפים זה משהו שתתקלו בו בכל סוג של עבודת חיתוך, ניסור, או קדיחה.  כאשר קודחים חורים בקירות בטון, אתה עלול להיתקל בשברים מתעופפים כמו חלקיקים של קיר יבש או גילוח של עץ. שברים מתעופפים זה דבר מאוד מסוכן מכיוון שהם יכולים לחדור לעין ולגרום לנזק רציני. האבק כתוצאה מחיתוך בבטון גם עלול לגרום לבעיות בנשימה, במיוחד להזיק לאנשים עם רקע של בעיות בריאות שונות כגון אסטמה.

2) ציוד לא מתוחזק:

תחזוקה של הציוד שלך היא מאוד חשובה. אם הציוד שלך פגום, זה לא רק יסכן את שלמות הפרויקט שלך אלא גם יסכן את הבטיחות שלך. לדוגמא, עלייך להבטיח שהמקדח של המסור נשמר יבש כל הזמן. וזה משום שאם המקדח רטוב ואתה בטעות פוגע בכבל חשמל, אתה עלול לחוות שוק חשמלי חזק.

דוגמא נוספת היא שקידוח וניסור יכולים לשרוף את העור שלך מכיוון שהמקדחים מתחממים לאחר השימוש. שמור את המקדחה הרחק מחיות מחמד וילדים ונהג בהם בזהירות בכדי להימנע מפציעות.

3) סכנות חשמליות:

סכנות חשמליות הן סכנה שכיחה בכל הנוגע לקידוח חורים בקירות בטון.  כאשר קודחים חורים, עליך לוודא שאתה נמנע מקידוח מעל, מתחת, או ליד מתגי חשמל או יציאות חשמל. פגיעה בחוט חשמל עם מקדח מתכתי עלול להוביל להתחשמלויות.

אתה יכול לתכנן קידוח חור בתוך קיר בטון בבית בן שתי קומות, וודא שאתה נוקט במשנה זהירות בהימנעות מחיווט חשמלי. וזה משום שחוטי חשמל יכולים להיות מעל, מתחת, או משני צידי מתגים של חשמל או שקע.

בכמה בתים מודרניים החיווט החשמלי ארוז בציפוי פלדה בכדי למנוע שוק חשמלי מתמשך, עלייך לבדוק את תוכניות החשמל או אם ניתן להתייעץ עם חשמלאי.

4) ציוד מגן לא הולם:

לבישת הבגד הנכון חיונית בכל מה שנוגע לחיתוך חורים בקירות בטון הוא דבר חיוני בכל מה שנוגע לחיתוך חורים בקירות בטון. לבוש רפוי או שרוולים ארוכים עלולים בקלות להיתפס במקדח או במסור, ולגרום לפציעה אפשרית בידיים או באצבעות. וודא שאתה לובש את הלבוש הנכון, שהוא בעצם כל בגד שאינו רפוי.

לסיכום:

בכל מה שנוגע לניסור או קדיחת חורים בקירות בטון, עלייך לוודא לנקוט באמצעי הזהירות הנדרשים לפני תחילת העבודה.  בעוד שזה יכול להראות כעבודה פשוטה , עלולים להיות סיכונים אפשריים במידה ולא תגן על עצמך.

כמה מן הסכנות עלולות לגרום לפציעות מתמשכות משברים מעופפים, פגיעה בחוטי חשמל, בגדים שנתפסים במקדח, או שימוש לא נכון בציוד שלך. כל הסכנות הללו צריכות להילקח בחשבון לפני שאתה מחליט לחתוך או לקדוח בקירות הבטון. אם אתה צריך לבצע ניסור באופן בטוח ואמין, בין אם זה באזור מסחרי או בתי מגורים,  בבקשה צור אתנו קשר יש לנו מעל לעשרים שנות ניסיון בקידוח בבטון, הניסיון שלנו הוא הערובה שלך.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

מחיר קוב בטון

מהו מחיר קוב בטון?

מחיר קוב בטון נע בין 250-350 ש"ח, ומושפע מכמה גורמים מרכזיים כמו החומרים מהם מורכב הבטון והיחס ביניהם. לפניכם מחשבון מחיר קוב בטון: גובה (במטרים):

קרא עוד »
מה זה ניסור בטון

מה זה ניסור בטון?

ניסור בטון הוא תהליך של חיתוך או הסרה של בטון באמצעות ציוד ומסורים עוצמתיים ומדויקים. ניסור בטון מתבצע בדרך כלל בפרויקטים של בנייה, שיפוץ והריסה,

קרא עוד »
ביקוע בטון והריסת מבנים עם יהלומי

ביקוע בטון

אם אתם מחפשים שירות ביקוע בטון מקצועי ואמין, הגעתם למקום הנכון! אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יהלומי המובילה בישראל, לקבלת הצעת מחיר משתלמת לפרויקט

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך