יהלומי ניסור וקידוח בטון

מהן עבודות מסגרות בניין וכיצד משלימות את תהליך הבנייה?

בפרויקטים של בנייה מדובר בתהליך ארוך ומורכב בו מיטב המומחים עובדים בשיתוף פעולה על פי תוכניות ותקנות, זאת על מנת להבטיח את הבטיחות והפיכת החזון למציאות.

כך למשל, בתהליך בנייה יש חשיבות רבה לעבודות בטון כמו ניסור בטון שמהווה תשתית והכנה לקראת הוספת מסגרות בניין.

לאחר שהקונסטרוקציה של המבנה מוכנה, עוברים לשלב הוספת המסגרות כאשר קיימים סוגים שונים של מסגרות בניין מסולמות דרך רפפות ועד משקופים וארונות להגנה על תשתיות מים, חשמל, תקשורת וגז.

גם במקרה זה כמו השלד והמעטפת יש להשקיע מחשבה מבחינת התאמת המסגרות, עמידותן בתנאי מזג האוויר ושחיקת הזמן, גישה מבוקרת וכדומה.

לפניכם מידע חשוב בנושא של מסגרות בניין וחשיבותן בפרויקטים השונים :

ארון שווה המון


ארונות חשמל, מים, גז ותקשורת הם מתחמים ייעודיים אשר מטרתם היא לשמור על הציוד הרגיש. הארונות מתוכננים על פי מידות מדויקות בהתאם לתנאי השטח ואילוצי החלל וכמובן משקל הציוד.

חברות מקצועיות המתמחות בתכנון וייצור ארונות אלה שמות דגש על מגוון פרמטרים חיוניים כמו למשל, החומר ממנו עשוי הארון. המתכת נחשבת למשל חומר אמין ואיכותי ושימושי במיוחד – המתכת עמידה במזג אוויר קר וחם, הפרעות אלקטרומגנטיות, זיהומים וכימיקלים. כמו כן, המתכת היא חזקה ויציבה מאוד ולכן יכולה לשאת משקל כבד במיוחד ובנוסף, היא בעלת גמישות עיצובית מפתיעה כך שמעבר לפונקציונאליות, ניתן ליצור עמה עיצובים אסתטיים שימשיכו את הקו הסגנוני של המרחב. נהוג לשלב גם מנגנוני בטיחות ליצירת גישה מבוקרת למתחם במידת הצורך.

תופסים במעקה


קיימים תקנים ידועים מראש בנוגע למידות הספציפיות של מעקה שמתקינים בחדרי מדרגות או מרפסות בכל הנוגע לגובה, מרווח בין השלבים וכדומה. המעקה אמור לספק תמיכה וכן למנוע החלקה או נפילה וגם במקרה זה, יש להפקיד את משימת תכנון ובניית המעקה בידי חברה שתוכל לבצע את העבודה על פי התקנות וגם כאן ניתן לראות נוכחות של ברזל יצוק ומתכות המספקים איתנות מקסימלית, יציבות ועמידות ארוכת שנים ויכולים לעמוד בעומס. לא חייבים להתפשר על הפן הדקורטיבי ואפשר בהחלט לייצר מעקות מסוגננים שיספקו נוחות ויראו טוב בעיני העין המתבוננת. מאחזי יד הם פריט חובה נוסף בין אם בחדרי מדרגות או לצורך סגירת ופתיחת חלונות וכן מאחזי יד לבעלי מוגבלות והם נדרשים לעמוד בתקנים ולהשתלב בעיצוב הכולל.

הגדרות עובדות על עיקרון דומה של המעקות והגדר אף היא נועדה לשרטט גבול, לתחום או לייצר קו הפרדה למשל, בין הגישה לבית ובין החנייה. גדרות חייבות להיות עמידות וחזקות והתקנתן חייבת להיעשות על פי חוק ובנוגע לגדרות, יש לצפות אותן כמו בחומר המקנה להן עמידות ואפשר כמובן לייצר גדרות שיוכלו להוסיף יופי לכל מבנה בין בבחירת גוון מעניין או סגנון ייחודי.

זהירות, אש


מיגון ובטיחות הם חלק בלתי נפרד מפרויקטים בבנייה ורפפות בעלות חשיבות רבה לעתות חירום. רפפות יכולות לסייע בעת הצטברות של גזים רעילים או שריפה לאוורור שטחים סגורים במבנה בעיקר במתמחים של משאבות ומנועים. כיום ניתן לייצר מבחר רפפות מסוגים שונים כמו קבועות או נפתחות, כאלה המשולבות בדלתות או בחלונות כאשר גם במקרה זה, המתכת היא כוכבת על בשל העמידות הגבוה ונהוג לצפות ולצבוע את הרפפות בחומרים למניעת קורוזיה המסייעים בתוחלת חיים ארוכה יותר.

בפרויקטים של בנייה אסור להתפשר על הסטנדרטים וחשוב לפנות למומחים כל אחד בתחומו בין אם ניסור וקידוח בבטון ובין אם מסגרות בניין, כדי שהפרויקט יהיה איכותי מכל הבחינות מהשלד ועד המסגרת. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

ניסור משטחי בטון

כמה זמן לוקח לבטון להתייבש?

בכל הנוגע לייבוש בטון, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמי מפתח חשובים המשפיעים על רמת עמידות של התוצר הסופי. ככל שהליך ההתייבשות יהיה נכון יותר, משטח

קרא עוד »
בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך