הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

עבודות ניסור וקידוח בטון לצרכי תשתיות מים

 ניסור וקידוח בטון לצרכי תשתיות מים

עבודות שיפוצים ביתיות כוללות לא אחת את הצורך בנגישות לעובי הקירות ותשתית המבנה, אשר בתוכם מתקיים מעבר של צנרת ותשתיות מים, במטרה להשיג נגישות אליהם, לחדש, לתקן או להחליף צינורות על פי הצורך.

על מנת לזכות לנגישות זו מבלי לגרום נזק לתשתית המבנה ומבלי לחצוב בקיר מעבר למה שנדרש והכרחי, יש צורך בשיטות עבודה ייחודיות לניסור וקידוח בטון. הבטון הוא חומר חזק במיוחד אשר מהווה חלק ניכר מתשתית המבנה, וחדירתו אינה פשוטה כלל ועיקר.

על מנת להשיג את הנגישות הנדרשת ולפצוע בבטון מעט ככל האפשר מתקיימות עבודות אלו בזהירות יתרה, בשיטת עבודה מקצועית ובאמצעות כלים ייחודיים. בין הכלים הייחודיים המשמשים לקידוח בטון נמצא מקדח יהלום, מקדח מקצועי המנצל את החומר החזק ביותר כיום הקיים בטבע, הוא היהלום, לשליטה בחומרים חזקים וקשים אחרים, בניהם הבטון.

הקפדה על בטיחות מרבית!

עבודות ניסור וקידוח בטון מתבצעות במעמד שיפוץ הבית, התקנת מערכות מיזוג, תיקון מפגעי אינסטלציה, הכנת תשתיות למערכות חשמל וגז, קידוח פתחי שחרור עשן על פי תכנית הג"א ועוד.

בעבודות קידוח וניסור בטון חשוב במיוחד להקפיד על בטיחות. מדובר בעבודה מורכבת המתבצעת באמצעות כלים כבדים, וחובה להקפיד על כל כללי הבטיחות על מנת להבטיח הן את בטיחותם ושלומם של העובדים, והן הותרת אתר עבודה סגור ובטוח לאחר ביצוע העבודה.

מעבר לבטיחות הנוגעת לחיי אדם, יש להקפיד על הנחיות עבודה וזהירות על מנת שלא לפגוע בתשתיות הקיימות, בניהן תשתיות גז, חשמל, אינסטלציה, מים או מז"ח (קראו כאן מהו מז"ח). פגיעה במז"ח עשויה לגרום לנזק בלתי הפיך ויקר לתיקון ועל כן בטרם תחילת העבודה מחויב הקבלן המבצע לבחון כל תכנית רשומה של הבית, לקבל מידע על תוספות והתקנות ואף לעבוד עם מצלמה תרמית שתאפשר נקודת מבט לעומק התשתית.

עם סיום העבודה…

עם סיום העבודה חשוב מאוד להקפיד על שני שלבים מרכזיים:

  1. איטום מחדש – איטום מחדש באמצעות בטון זהה לתרכובת החומר המקורית על מנת להבטיח את אחידות הקיר, יציבות וסימטריות. מעבר לאיטום והשבת התשתית למצבה המקורי קיים כמובן גם הצורך האסתטי, צביעה, חיפוי וגימור של הקיר והחלל כולו על פי צורך.
  2. פינוי פסולת – עבודות ניסור וקידוח בטון הן לרוב עבודות המותירות פסולת בינוי. באחריות הקבלן המבצע לפנות את הפסולת במלואה. בעבודות מורכבות המתבצעות על גבי תשתית רחבה ושטח רב מטבע הדברים גם כמות הפסולת גדולה, ועל הקבלן לספק מענה באחת משיטות פינוי הפסולת הקיימות בשוק, בהתאם לתנאי המבנה ולסוג העבודה.

עבודות ניסור וקידוח בטון לצורך שיקום של תשתיות מים ואינסטלציה מצריכות חיבור בין מספר בעלי מקצוע, החל מקבלן שיפוץ המתמחה בניסור וקידוח בטון, כלה בקבלן אינסטלציה וביוב המתמחה בשיקום וטיפול בתשתיות המים וכלה במענה אסתטי: סגירה וצביעה של הקיר. מומלץ לעבוד עם קבלן מקצועי, בעל מוניטין המספק את כל אנשי המקצוע הנדרשים תחת קורת גג אחת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

אבק בניסור בטון
3 דרכים לשלוט באבק בעת חיתוך בטון

כשמדובר בחיתוך בטון, עלולות להיות הרבה סכנות המתרחשות בתהליך. חלק מהסכנות עלולות לכלול רעשים חזקים או ציוד לא תקין, עם זאת אחת הסכנות הגדולות ביותר

קידוח 30 צול
קידוחים בעובי 30 צול! (80 ס"מ)

עוד פרויקט נדיר הגיע לסיומו, קידוחי יהלום בעובי של 30 צול! (80 ס"מ) יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מוכנים לכל פרויקט. צרו איתנו קשר באחת מן

השיחה הזו תחסוך לכם

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך