הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

072-3969-750

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

תפריט

מדריך קצר – איך לבחור נכון את המקדחה המתאימה לך ביותר!

פרויקט חיתוך בטון הוא פרויקט מאתגר ומורכב המצריך נסיון רלוונטי בתחום (אשר במידה ולא קיים, מומלץ כמובן לפנות למומחה בתחום) וכמובן דורש שימוש בכלי עבודה ייחודיים וציוד יקר ערך אשר רבים לעיתים לא מחזיקים בביתיהם כחלק מכלי העבודה אותם מחזיקים לניהול שוטף של משק הבית. 

ציוד אותו נצטרך לפרויקט של ניסור בטון הוא מסור ייחודי לניסור בטון , כלי חציבה כבדים, עגלות משא לניקוי פסולת וכמובן מקדחות יהלום לקידוח בטון. 

כל מקדחה עם התכונות הייחודיות לה והמטרה הספציפית שלה היא מיועדת ולכן, כדי לבחור את המקדחה המתאימה ביותר, אתה חייב להבין את המטרה של כל מקדחה ואת ההשפעות של אותה מקדחה על אופן הביצוע ורמת הביצוע של העבודה. 

חשוב להבין את המשתנים שקיימים בפרויקט של קידוח יהלום, מאחר וכל מקדחה עובדת בצורה שונה תחת תנאים שונים וכל אחת מגיבה אחרת מהשנייה למשתנים שבפרויקט. 

במאמר הבא הבאנו עבורכם שתי דוגמאות למקדחות יהלום שונות והתכונות הייחודיות של כל אחת מהן. 

קודם כל, נבין למה משמש קידוח היהלום

יהלום הוא ללא ספק החומר הקשה ביותר בטבע ולכן, הוא משמש בתעשיית הבניה ככלי עזר לעבודה על כל סוג של חומר, גם הקשה ביותר. מקדחה מצופה בשבבי יהלומים תעשייתיים יכולה לקדוח חור בכל סוג של חומר, כמו בטון מזויין, שיש, סלעים ולבנים, ולהשאיר את פני השטח חלקים ונקיים. זאת בניגוד לשיטות קידוח אחרות שמשאירות בסיום העבודה קצוות חדים לחיתוכים. 

מקדחות יהלום עם בונד היברידי

ישנן כיום בשוק מקדחות בונד היברידי, שמאפשרות ביצוע חיתוכים מדויקים ברמה גבוהה מאוד. אלה הם ראשי קידוח שמשלבים, למעשה, בונד שרף ובונד מתכת כך שניתן לקבל גימורים חלקים לגמרי, ללא שבבים או עם מעט מאוד שבבים במהלך העבודה. 

המקדחות הללו הן עמידות מאוד כך שגם אם המקדחה מתחממת במהלך העבודה המתכת של ראשי הקידוח לא נשחקת. בנוסף, הן עקביות בעבודה שלהן, אגרסיביות ואיכות ביצוע העבודה שלהן גבוהה במיוחד. אחרי שימוש במקדחת בונד היברידי, אין צורך כלל בביצוע תיקונים כלשהם לאחר השלמת העבודה. 

עם המקדחות הללו ניתן לקדוח בחומרים שבירים כגון זכוכית וקוורץ וניתן להשתמש בהן גם עבור חומרים שמכילים בונד שרף וגם עבור חומרים שמכילים בונד מתכת ובכך לחסוך עלויות. 

ראשי קידוח היהלום מגיעים לרוב עם קצה חלול והם מצוינים כדי לקדוח בכל חומר שהוא. הקידוח בעזרתם הוא מהיר מאוד, כך שאתה חוסך זמן ומאמץ. 

מקדחות עם טכנולוגיית החיתוך החכם  

מקדחות נוספות שמאפשרות לקבל את התוצאות הטובות ביותר לפרויקט הן מקדחות יהלום עם טכנולוגיית החיתוך החכם. אלו הן מקדחות באיכות גבוהה ובמחירים נוחים לכל כיס, והמאפיינים שלה הם קידוח מהיר ללא תחרות וראשי קידוח שמחזיקים מעמד זמן רב, שמעידים על האיכות המקדחות הללו. 

שימוש במקדחות יהלום עם טכנולוגיית החיתוך החכם מאפשר לבצע חיתוכים וקידוחים עם גימורים חלקים ונקיים שלא ניתן לקבל עם מקדחות קידוח יהלום רגילות. ראשי המקדחה יכולים לקדוח חור בכל חומר, ללא קשר לרמת הקשיות שלו כאשר שכבות היהלומים הרבות הן עמידות במיוחד ויכולות לעבוד גם תחת תנאים קשים ביותר.

מקדחות אלה מעוצבות כדי לתת ביצוע אחיד ועקבי לאורך זמן ובעלות חיי מדף ארוכים במיוחד. 

לסיכום, 

אם אתה מחפש את המקדחה המתאימה ביותר, כדאי לדעת מראש איזו מקדחה אתה צריך כדי שתוכל לבצע את העבודה במהירות וביעילות. מחקר קטן ברשת או עם מומחים לפני שאתה בוחר את המקדחה יעזור לך להכיר טוב יותר את היכולות והתכונות של כל מקדחה ולהתאים בצורה הטובה ביותר את המקדחה לפרויקט שלך. 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו

רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

blue print

עושים מייקאובר לדירה

עוברים דירה וחושבים על הסידור של הבית לפני המעבר? מתלבטים בין שיפוץ לבין מעבר?  בואו נבחן יחד איך עושים את זה ומה הכי מומלץ! תכנון

קרא עוד »

קטגוריות

פוסטים אחרונים

blue print

עושים מייקאובר לדירה

עוברים דירה וחושבים על הסידור של הבית לפני המעבר? מתלבטים בין שיפוץ לבין מעבר?  בואו נבחן יחד איך עושים את זה ומה הכי מומלץ! תכנון

ניסור קיר בטון

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה

במסגרת פרויקט שיפוץ דירה ייתכן בהחלט שיעלה הצורך בביצוע ניסור של קירות בטון. צורך זה יכול לנבוע ממספר גורמים, החל מהצורך לפתוח פתח לדלת מרפסת

יהלומי ניסור וקידוח בטון

פיקוח בניה בפרויקט הריסות בטון

פרויקט הריסות בטון הוא פרויקט שנוגע בעצבים החשופים של המבנה ופרויקט בו ישנו סיכון בטיחותי לא קטן באופן מובנה. המשמעות של שני אלה היא שכל

עבודות ניסור בטון

5 כללי זהירות בעבודת ניסור בטון

בעבודות בנייה גדולות יש צורך לעיתים לנסר חלק או קירות שלמים מבטון כדי להתאים את תוכנית העבודה של מהנדסי הבניין לפרויקט הבנייה בפועל. לפעמים מתרחשים

חברת הריסה

איזה שיפוצים כוללים ניסור בטון?

התאמה מלאה של הבית לצרכים העכשוויים שלנו היא מרכיב הכרחי בחיים עם איכות אמיתית. באופן טבעי הצרכים עשויים להשתנות לאורך השנים – למשל אחרי שהילדים

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
קבלן ניסור בטון

השיחה הזאת תחסוך לך.

לחץ כאן כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך