לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

מדריך קצר – איך לבחור נכון את המקדחה המתאימה לך ביותר!

פרויקט חיתוך בטון הוא פרויקט מאתגר ומורכב המצריך נסיון רלוונטי בתחום (אשר במידה ולא קיים, מומלץ כמובן לפנות למומחה בתחום) וכמובן דורש שימוש בכלי עבודה ייחודיים וציוד יקר ערך אשר רבים לעיתים לא מחזיקים בביתיהם כחלק מכלי העבודה אותם מחזיקים לניהול שוטף של משק הבית. 

ציוד אותו נצטרך לפרויקט של ניסור בטון הוא מסור ייחודי לניסור בטון , כלי חציבה כבדים, עגלות משא לניקוי פסולת וכמובן מקדחות יהלום לקידוח בטון. 

כל מקדחה עם התכונות הייחודיות לה והמטרה הספציפית שלה היא מיועדת ולכן, כדי לבחור את המקדחה המתאימה ביותר, אתה חייב להבין את המטרה של כל מקדחה ואת ההשפעות של אותה מקדחה על אופן הביצוע ורמת הביצוע של העבודה. 

חשוב להבין את המשתנים שקיימים בפרויקט של קידוח יהלום, מאחר וכל מקדחה עובדת בצורה שונה תחת תנאים שונים וכל אחת מגיבה אחרת מהשנייה למשתנים שבפרויקט. 

במאמר הבא הבאנו עבורכם שתי דוגמאות למקדחות יהלום שונות והתכונות הייחודיות של כל אחת מהן. 

קודם כל, נבין למה משמש קידוח היהלום

יהלום הוא ללא ספק החומר הקשה ביותר בטבע ולכן, הוא משמש בתעשיית הבניה ככלי עזר לעבודה על כל סוג של חומר, גם הקשה ביותר. מקדחה מצופה בשבבי יהלומים תעשייתיים יכולה לקדוח חור בכל סוג של חומר, כמו בטון מזויין, שיש, סלעים ולבנים, ולהשאיר את פני השטח חלקים ונקיים. זאת בניגוד לשיטות קידוח אחרות שמשאירות בסיום העבודה קצוות חדים לחיתוכים. 

מקדחות יהלום עם בונד היברידי

ישנן כיום בשוק מקדחות בונד היברידי, שמאפשרות ביצוע חיתוכים מדויקים ברמה גבוהה מאוד. אלה הם ראשי קידוח שמשלבים, למעשה, בונד שרף ובונד מתכת כך שניתן לקבל גימורים חלקים לגמרי, ללא שבבים או עם מעט מאוד שבבים במהלך העבודה. 

המקדחות הללו הן עמידות מאוד כך שגם אם המקדחה מתחממת במהלך העבודה המתכת של ראשי הקידוח לא נשחקת. בנוסף, הן עקביות בעבודה שלהן, אגרסיביות ואיכות ביצוע העבודה שלהן גבוהה במיוחד. אחרי שימוש במקדחת בונד היברידי, אין צורך כלל בביצוע תיקונים כלשהם לאחר השלמת העבודה. 

עם המקדחות הללו ניתן לקדוח בחומרים שבירים כגון זכוכית וקוורץ וניתן להשתמש בהן גם עבור חומרים שמכילים בונד שרף וגם עבור חומרים שמכילים בונד מתכת ובכך לחסוך עלויות. 

ראשי קידוח היהלום מגיעים לרוב עם קצה חלול והם מצוינים כדי לקדוח בכל חומר שהוא. הקידוח בעזרתם הוא מהיר מאוד, כך שאתה חוסך זמן ומאמץ. 

מקדחות עם טכנולוגיית החיתוך החכם  

מקדחות נוספות שמאפשרות לקבל את התוצאות הטובות ביותר לפרויקט הן מקדחות יהלום עם טכנולוגיית החיתוך החכם. אלו הן מקדחות באיכות גבוהה ובמחירים נוחים לכל כיס, והמאפיינים שלה הם קידוח מהיר ללא תחרות וראשי קידוח שמחזיקים מעמד זמן רב, שמעידים על האיכות המקדחות הללו. 

שימוש במקדחות יהלום עם טכנולוגיית החיתוך החכם מאפשר לבצע חיתוכים וקידוחים עם גימורים חלקים ונקיים שלא ניתן לקבל עם מקדחות קידוח יהלום רגילות. ראשי המקדחה יכולים לקדוח חור בכל חומר, ללא קשר לרמת הקשיות שלו כאשר שכבות היהלומים הרבות הן עמידות במיוחד ויכולות לעבוד גם תחת תנאים קשים ביותר.

מקדחות אלה מעוצבות כדי לתת ביצוע אחיד ועקבי לאורך זמן ובעלות חיי מדף ארוכים במיוחד. 

לסיכום, 

אם אתה מחפש את המקדחה המתאימה ביותר, כדאי לדעת מראש איזו מקדחה אתה צריך כדי שתוכל לבצע את העבודה במהירות וביעילות. מחקר קטן ברשת או עם מומחים לפני שאתה בוחר את המקדחה יעזור לך להכיר טוב יותר את היכולות והתכונות של כל מקדחה ולהתאים בצורה הטובה ביותר את המקדחה לפרויקט שלך. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך