הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

072-3969-750

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

כלי עבודה שכל חברת בנייה משתמשת בהם

חברות בנייה המבצעות פרוייקטים גדולים נזקקות לציוד כבד רב.

ככל שהציוד שברשותן גדול ועשוי לתת מענה לדרישות שמעמיד בפניהן הפרוייקט, כך, בהתאמה, גוברת היכולת שלהם לבצע את העבודה באמצעות המשאבים הקיימים אצלה.

חברות בנייה מעדיפות, כמובן, לרכוש את הציוד הכבד אצל חברה, המספקת להם גם שירות טכני של תחזוקה, אספקת חלפים ומענה לצרכים שונים המתעוררים במהלך העבודה.

חברה המציעה כלי עבודה ייעודיים (וייחודיים) שכל חברת בנייה משתמשת בהם נתפסת על ידי הלקוחות שלה כחברה מועדפת לאספקתם. 

מדובר בכלים רבים ובהם: מערבלי בטון, משאבות בטון, פטישי חציבה,  מנופים, ציוד ואביזרים לקידוחים עמוקים, גנרטורים, עמודי תאורה (מה שמאפשר לחברות לנצל גם את שעות החשכה לעבודות), קומפרסורים, תבניות יציקה מוכנות, משאבות חול, מנוף משאית,  מדחסי אוויר, מגרסות ונפות ועוד.

חציבה בסלע קיומנו…

חברות בנייה נדרשות, לא אחת, לבצע עבודות בתוך קרקע סלעית, לכן הציוד צריך להיות מותאם לעבודה בסוג קרקע המערים קושי רב.

מדובר בציוד שהפעלתו מחייבת ידע, ניסיון, מיומנות ויותר מכל יכולת לבצע עבודה בכל תנאי מזג האוויר ובכל מתארי שטח. 

היתרון של רכישת ציוד מחברה שמעמידה לרשות לקוחותיה אפשרות שכירת ציוד, לרבות רכישה של ציוד יד שנייה, מערך שלם של תחזוקה, ייעוץ שוטף ומעטפת גדולה של אנשי מקצוע בא לידי ביטוי בפרוייקטים מאתגרים המחייבים את החברה להימתח עד קצה יכולותיה- הן מבחינת ציוד והן מבחינת כוח אדם. 

מוסך מרכזי, מחסן טכני, חלפים ועובדים אשר שירות לקוחות אינו רק שם של מחלקה בה הם עובדים אלא חלק בלתי נפרד מתפיסתם את מהות העבודה שלהם, וזאת מתוך ראיית הלקוח כמשאב החיוני ביותר של החברה, נותנים ללקוחות גב מכל הבחינות- הן מבחינת איכות הכלים ובטיחותם והן מבחינת השירות. 

כל מאמץ אפשרי, כל משאב נדרש

 הנחת העבודה הבסיסית של חברת בנייה מקצועית ומנוסה היא שייתכנו מצבים שבהם יידרש חלק חילוף חשוב חיוני להמשך העבודה, אשר העדרו עלול לגרום להשבתתה. כאשר רוכשים ציוד אצל חברה שמספקת חלקים כאלה, קל וחומר כאשר החברה עצמה היא המבצעת את העבודה בכלים שלה, מוסר מראש החשש כי בקרות מקרה כזה תתרחש בהכרח השבתה. 

חשוב לדעת כי ציוד כבד מחייב תחזוקה שוטפת היות שככל שהכלים עובדים זמן רב יותר כך בהכרח ניכרים בהם אותות של בלאי.

גם כאשר הם עשויים חומר קשיח חשוב להקפיד על תחזוקתם כנדרש- ניקוי, שימון, גירוז ועוד.

ציוד כבד נדרש להיות בעל תווי תקן איכות ובטיחות מחמירים ומחייבים ועל הרוכשים אותם לוודא זאת.

כמי שחלה עליו אחריות כבדה על שלומם וביטחונם של עובדיו, על בעלים של כל חברה לבדוק, לברר ולוודא כי הציוד שרכש אכן עומד בתווי התקן וכי עובדיו נוקטים בכל אמצעי הזהירות הנדרשים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

ניסור רצפת בטון

3 דרכים שונות לנסר בטון

הידעתם שיש עוד הרבה דרכים שונות שאפשר לחתוך בהם בטון? חיתוך בטון היא משימה מאוד מיוחדת, ויש שיטות שונות לחתוך את הבטון וזה תלוי בעיקר

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

ניסור בטון
איך להב היהלום חותך את הבטון

ניסור בטון זה חתיכת משימה. רוב רובם של עבודות ניסור הבטון מתבצעות על ידי ציוד מיוחד המיועד למשימה הזו, כגון שימוש בלהבי יהלום. מהו הלהב

ניסור רצפת בטון
3 דרכים שונות לנסר בטון

הידעתם שיש עוד הרבה דרכים שונות שאפשר לחתוך בהם בטון? חיתוך בטון היא משימה מאוד מיוחדת, ויש שיטות שונות לחתוך את הבטון וזה תלוי בעיקר

ניסור בטון ללא חריגות
טיפים חשובים לניסור רצפת בטון

3 טיפים חשובים לניסור רצפת בטון בזווית בצורה יעילה אתה רוצה לעשות שינוי קטן בבית וצריך, לשם כך, לנסר חלק של רצפת בטון שקרוב לקיר

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך