לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

כך ניסור בטון ביהלום יכול להועיל לפרויקט שלך

חיתוך הבטון עבר כמה שינויים בעשורים האחרונים. אם בעבר נהוג היה להשתמש בפטישון לביצוע עבודות בבטון, הרי שהסטנדרט המקובל כיום בפרויקטי בניין, תשתיות ושיפוצים, הוא שימוש במכונות ניסור מתקדמות כגון מכשירים לניסור בטון ביהלום.

אין ספק כי האבולוציה של פתרונות חיתוך בטון בעשורים האחרונים הייתה לא פחות מאשר מדהימה. התפתחויות אלו, סייעו לענפים שונים והפכו לחלק בלתי נפרד מפרויקטי בנייה רבים בימינו.

בין אם זה למטרת יצירת כניסה חדשה לבניין או למטרת סלילת שבילים עמידים יותר, שירותי ניסור בטון תמיד נחוצים, כאשר ענף הבנייה נדרש לשירותים מיוחדים אלו יותר מכל ענף אחר במשק.

במאמר הבא נבחן את היתרונות הרבים של שירותי ניסור בטון מתקדמים ואת התועלות הרבות שהם מספקים לתעשיות שונות ופרויקטים מסוגים שונים.

ניסור בטון ביהלום מאפשר לחתוך בבטון עם פחות רעש וזיהום אוויר

קשה להאמין שרק לפני כעשור בלבד, עבודות שיפוץ, בנייה וסלילה היו כרוכות בהמון רעש שנבע מעבודות חיתוך בטון שבוצעו בכלים מסורתיים כמו מקדחים ומסורים.

היות ומכשור ששימש לעבודות חיתוך בבטון היה פחות מתקדם ממה שהוא כיום, לא ניתן היה לשהות בקרבת המכונות מפאת הרעש החזק שהן הפיקו.

כל עובד שהיה מעורב בפרויקט שכלל עבודות ניסור בטון נאלץ לקחת הפסקה מעבודתו בזמן שהתבצע ניסור בטון בעוצמה מלאה.

למעשה, רוב עבודות חיתוך הבטון בפרויקטי בנייה היו כרוכות בעצירת העבודה השוטפת של העובדים בפרויקט – הן מפאת הסכנה לנזקי שמיעה והן בעקבות כמויות האבק שנפלטו ממכונות אלה. למרבה המזל, המכשור המודרני המשמש לביצוע עבודות ניסור בטון כיום, שינה את פני הדברים לטובה.

המכונות המודרניות המשמשות לניסור בטון לא מייצרות רעש או אבק באותן כמויות שנפלטו ממכשירי ניסור בטון שהיו בשימוש בעבר. תודות לצמצום היקף הרעש הנפלט ממכשירי ניסור הבטון של ימינו, קל יותר לסיים במהירות פרויקטי בנייה.

יתר על כן, ישנם מקרים אשר בהם עבודות חיתוך בטון נחוצות גם במסגרת שיפוצים של בתים קיימים. אם בעבר עבודות ניסור הבטון גרמו לסכסוכי שכנים מיותרים, הרי שכיום כשמדובר במכשירים שמייצרים רעש מינימלי והרבה פחות לכלוך – עבודות שיפוץ שכוללות ניסור בטון הן כבר לא סיפור גדול כל כך.

ניסור בטון ביהלום מאפשר לחתוך משטחי בטון ברמת דיוק גבוהה במיוחד

העובדה שניסור בטון בכלים מתקדמים מאפשר לחתוך משטחי בטון ברמת דיוק גבוהה כל כך, היא סיבה נוספת לכך שחברות בנייה וחברות לסלילת שבילים זקוקים לשירותיה של חברה המספקת שירותי חיתוך בטון מקצועיים.

בענף הבנייה, למשל, ניסור בטון מדויק הוא חיוני ביותר כשמתקינים דלתות וחלונות במבנים. ניתן לעשות זאת רק בעזרת אנשי מקצוע המתמחים בניסור בטון.

חברות המספקות שירותי ניסור בטון מתקדמים מצוידות במכונות ניסור משוכללות ועמידות שתוכננו במיוחד לחיתוך קירות לטובת התקנה של דלתות וחלונות. להבי יהלום משמשים במכונות לחיתוך קירות בטון.

ניסור בטון ביהלום הפך לשם דבר בכל הנוגע לעבודות חיתוך בטון ברמת דיוק גבוהה, ואין עוררין על כך שמכשור מסוג זה מייעל את עבודתן של חברות הבנייה.

מכשירי ניסור בטון ביהלום מסוגלים לנסר גם את משטחי הבטון העבים ביותר – כדוגמת קירות, כהרף עין ולספק תוצאה אסתטית, נקייה, מדויקת ומעולה.

כאשר חברה המספקת שירותי ניסור בטון ביהלום, מבצעת עבודת ניסור בקיר בטון, מומחים מטעמה בודקים את המיקום המדויק בו יש לבצע את הניסור בבטון ואת המימדים הספציפיים לחיתוך.

הקוטר של להב היהלום המשמש לביצוע העבודה נקבע בהתאם למדידות הללו. לאחר מכן, המכונה מופעלת על הקירות הנחתכים.

מכונות ניסור בטון ביהלום יכולות גם לחתוך קירות בהתאם לדרישות אדריכליות ספציפיות. למשל, לפעמים, נדרשים פתחים מיוחדים בחדרים, אשר אינם מיועדים להתקנת דלתות או חלונות. גם לצרכים מסוג זה, ניתן כמובן לספק מענה באמצעות שירותי ניסור בטון ביהלום.

ניסור בטון ביהלום מאפשר לחתוך בבטון במהירות וביעילות

בואו נודה בזה – בימים שבהם עדיין נעשה שימוש בכלים כמו פטיש ואזמל לביצוע עבודות בטון, פרויקטי בינוי ושיפוצים שבוצעו בעונת הקיץ הפכו בלתי נסבלים עבור פועלי הבניין ויתר העוסקים במלאכה.

אין ספק כי חיתוך משטחי בטון בעונה החמה הוא לא תענוג גדול, וזה עוד בלשון המעטה. עבודות בטון שבוצעו בכלים מיושנים כאלו, ארכו שעות ארוכות בכל פעם, ובהתאם לכך – פרויקטי הבינוי והשיפוצים נטו להימשך תקופות ארוכות במיוחד.

למזלנו, בעזרת המכשור המתקדם הזמין בימינו לביצוע עבודות חיתוך בטון, הכל הפך מהיר ויעיל יותר.

עבודה שבעבר נדרשו כ – 3 עובדי בנייה לביצועה, יכולה כעת להתבצע במקרים רבים גם על ידי אדם אחד בלבד.

הקדמה הטכנולוגית והתפתחותם של מכשירים מתקדמים לניסור בטון ביהלום, הם כמובן מה שמאפשר זאת. המכונות המשמשות בימינו לביצוע עבודות ניסור בטון מקצועיות, מגיעות עם מיכל מים מובנה כך שבתום ניסור הבטון, כבר לא נותר הרבה אבק ולכלוך בסביבת העבודה כבעבר.

יתרה מכך, גם הסיכוי לעיכובים בפרויקטי בינוי ושיפוץ הצטמצם במידה ניכרת, הודות למכשירי ניסור בטון ביהלום.

בין אם מדובר על פרויקט בנייה גדול או קטן, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוח בכך שבניסור בטון בכלים מתקדמים כאלו, איכות העבודה תישמר גם כאשר העבודות נעשות מהר מהרגיל.

ניסור בטון ביהלום הוא יעיל גם לעבודה באזורים קטנים יותר

אחד היתרונות הגדולים ביותר בבחירה בשירותי חיתוך בטון ביהלום, הוא שמכשירי חיתוך בטון ביהלום יכולים לעבוד גם בתוך שטח קטן מאוד.

לצורך העניין, ישנם מקרים, למשל, שבהם עולה הצורך לבצע ניסור בקירות בטון על מנת שתהיה גישה נוחה למערכת האינסטלציה של הבית.
זה דורש דיוק רב מצד החותך ומחייב אותו לעבוד בתוך שטח של כמה מטרים בלבד, כדי להימנע מפגיעה בתשתיות הצנרת והחשמל של המבנה. למרבה המזל, כיום ישנן מכונות ניסור בטון ביהלום שניתן לעשות בהן שימוש גם באזורים צרים שכאלו. 

בשורה התחתונה

אנו בחברת "יהלוMי – ניסור וקידוח בטון ביהלום" מתחייבים לאספקת שירותי חיתוך בטון ביהלום ברמה הגבוהה ביותר לקהל לקוחותינו.

המוני לקוחות מרוצים יעידו על כך ששירותי חיתוך בטון ביהלום מבית יהלוMי ניסור בטון ביהלום – מספקים תמורה יוצאת מן הכלל למחיר. אנו מעסיקים צוות חותכים מנוסה שיכול להתמודד עם כל אתגר ולתת מענה לכל צורך, באמצעות שילוב של טכניקות מתקדמות לניסור בטון יעיל, נקי, מהיר ואיכותי. זקוקים לעבודות חיתוך בטון? פנו אלינו כבר היום להתייעצות מקדימה וקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך