למה היהלום הוא חברם הטוב של עובדי הבניין ?

6 סיבות

6 סיבות

קידוח יהלום הוא שיטה שעושה שימוש במקדחה בעלת להב או ראש גליל שבקצהו מודבקים שברי יהלומים. קידוח היהלום הוא שיטה נפוצה בתעשיית הבנייה שמאפשרת קידוח חורים באופן יעיל ומהיר ובאיכות גבוהה.

אבל, זו לא רק היעילות שהופכת את השיטה הספציפית הזו לכל כך פופולרית, יש עוד שש סיבות עיקריות למה השיטה הזו היא השיטה המועדפת בתעשייה בכלל ובתעשיית הבנייה בפרט.

1. חוזק החומר

כידוע, היהלום הוא החומר הקשה והחזק ביותר בטבע, ולכן יש מעט מאוד חומרים שמקדח יהלום לא יכול לקדוח דרכם. כאשר יש לכם פרויקט שדורש עבודה על חומרים קשים כגון בטון ואבנים, ציוד קידוח היהלום של יהלומי ניסור בטון יכול לשבור את פני השטח באופן יעיל ומהיר ולקדוח דרך החומר הקשה ביותר ולכל עומק שנדרש.

2. רב גוניות

המגוון הגדול של חומרים שדרכם ניתן לקדוח באמצעות קידוח היהלום הוא אחד היתרונות העיקריים של השיטה. מאחר והציוד הוא קל משקל ונייד, אפשר להשתמש בו במגוון מצבים שונים כגון קידוח אופקי בקירות או קידוח אנכי ברצפה, בכל סוגי הבניינים, מתחת למים ואפילו במקרים בהם המקום צר במיוחד.

3. דיוק

שימוש בשברי היהלומים לקידוח מאפשר רמה גבוהה של דיוק בעבודה מאחר והיהלום קודח בקלות וביעילות דרך הבטון. קידוח היהלוםיוצר חורים נקיים יותר ובסיום העבודה הגימורים נקיים וחלקים, כך שהעבודה כולה מתקבלת ברמה ובאיכות גבוהים ביותר.

4. חופשי מרעש

עבודות קידוח ידועות לרעה ברעש שהן מייצרות באתר העבודה ובסביבתו. קידוח היהלום, לעומת זאת, מייצר מעט מאוד רעש במהלך העבודה, מה שיוצר את ההבדל בין השיטה הזו לבין שיטות וצורות קידוח אחרות. הסיבה לכך שיש פחות רעש בקידוח היהלום היא המהירות הגבוהה שבה המקדחה פועלת. בגלל המהירות הגדולה, תהליך הקידוח הוא מהיר כך שאין זמן להיווצרות של רעש. ההפחתה ברעש היא בונוס משמעותי עבור עובדי הבניין באתרי העבודה עצמם וכמובן עבור דיירי ועובדי הבניינים והמשרדים שסביב אתר העבודה.

בגלל המהירות הגדולה, תהליך הקידוח הוא מהיר כך שאין זמן להיווצרות של רעש. ההפחתה ברעש היא בונוס משמעותי עבור עובדי הבניין באתרי העבודה עצמם וכמובן עבור דיירי ועובדי הבניינים והמשרדים שסביב אתר העבודה.

5. ללא שבבים וסדקים

שימוש בשיטות קידוח אחרות משיטת קידוח היהלום, כאשר אתם חותכים בחומר קשה כמו זכוכית, אבן, לבנה או בטון, עלול לגרום להיווצרות שבבים וסדקים בחומר. תיקון של השבבים והסדקים הללו הוא יקר מאוד ולכן יהיה זול יותר לעבוד בשיטת קידוח היהלום בפרויקט הבנייה שלך.

6 שמירה על הסביבה

יתרון משמעותי נוסף לקידוח היהלום היא שלא נוצרת פסולת. מאחר והתהליך כולו הוא מדויק יותר משיטות קידוח אחרות, ואין צורך בשבירה מיותרת של בטון, הרי שפחות אבק ופחות פסולת נוצרים במהלך העבודה. זהו יתרון גם באתר העבודה וגם לסביבה.

אנו ביהלומי ניסור בטון עושים שימוש בציוד קידוח היהלום המודרני והמתקדם ביותר, ומשתמשים בו בכל פרויקט קידוח כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

למידע נוסף על הפרויקטים והשירותים שלנו, צור קשר עוד היום עם צוות המומחים שלנו שישמח לעמוד לשירותך בכל שאלה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו

רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

קידוח בטון

הכנת פתחים לחלונות אלומיניום

אחרי שנים שאתם מסתובבים בבית ומתלוננים שאין מספיק אור ואין מספיק אוויר, החלטתם לפתוח מפתחים חדשים בקירות הבית ולהתקין חלונות אלומיניום מעוצבים, שיסייעו לכם גם

קרא עוד »

קטגוריות

פוסטים אחרונים

צמיגים תחת הקיר בטון

חיטוי צנרת מים לאחר פרויקט הריסות

חיטוי היא פעולה שמיועדת לסלק זיהומים ביולוגיים וכימיים למיניהם, אלא שבהקשר של חיטוי צנרת מים לאחר פרויקט הריסות מדובר בפעולה רחבה יותר, שמיועדת לא רק

קידוח בטון

הכנת פתחים לחלונות אלומיניום

אחרי שנים שאתם מסתובבים בבית ומתלוננים שאין מספיק אור ואין מספיק אוויר, החלטתם לפתוח מפתחים חדשים בקירות הבית ולהתקין חלונות אלומיניום מעוצבים, שיסייעו לכם גם

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
מנכ"ל שותף יהלומי ניסור בטון

היי אתה!

רוצה לדבר ישירות עם רפאל?

לחץ על הכפתור למטה וחייג עכשיו לרפאל כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך