הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור גג בטון

ניסור גג בטון באמצעות מסור יהלום שמורכב על גבי מסילה

מסורי יהלום שמורכבים על גבי מסילה, נקראים "מסור מסילה" והם כלי מצוין לניסור תקרת בטון או כל משטח בטון אחר.

הם יעילים במיוחד כאשר אתה צריך להרוס אזור מסוים במבנה והם בחירה מצוינת כאשר שיפוע תלול או קיר לא מאפשרים שימוש במסור רצפתי.

המסילה מוצמדת בצורה בטוחה למשטח הבטון והמסור נע הלוך וחזור לאורך המסילה עד להשגת החיתוך הרצוי.

למה משמש מסור מסילה?

מסורי המסילה שלנו, המצוידים בלהב יהלום, יכולים ליצור חתך נקי ומדויק לצורך יצירת פתחים בקירות כמו דלתות או חלונות, או יצירת פתח למדרגות ברצפת בטון או בתקרת גג בטון.

מסור מסילה יכול לחתוך לעומק של עד שבע מאות וחמישים מילימטר ולא רק בבטון, אלא גם דרך חומרים כמו לבנים וחומרי בניה קשים אחרים.

בעוד שהשימוש הנפוץ במסור מסילה הוא בעיקר לצורך יצירת פתחים לדלתות, חלונות ופתחי אוורור, מסור מסילה יכול לשמש גם להסרה של כל גודל של מקטע בכל מבנה בטון, כולל תקרת בטון.

יהלומי החברה הטובה ביותר בתחום ניסור בטון, שמים דגש על בטיחות מקצועיות ושירות

מהם היתרונות העיקריים בשימוש במסור מסילה?

השימוש במסור מסילה מאפשר לבצע חיתוך מהיר ומדויק תוך שהוא מייצר מינימום של רעש ואבק בטון במהלך הניסור. בנוסף, מאחר והחיתוכים של המסור מדויקים ונקיים, אין צורך בתיקונים לאחר העבודה. 

המסור המסילתי מתאים לפרויקטים של ניסור בטון מחוץ לבית, כמו ניסור גג בטון, או בתוך הבית או לחיתוך מקטעים גדולים בברזל מזוין.  

הוא רב תכליתי, בעל משקל קל ומופעל בשלט רחוק כך שהוא מפחית את הסיכון הבטיחותי עבור המפעיל.

המקצועיות והמיומנות שלנו

חברתנו, יהלומי קידוח בטון, מחזיקה בצוותים בעל ידע ומיומנות בהפעלת מסורי יהלום. אנחנו מתמחים בשירותי ניסור יהלום ויש לנו מגוון רחב של מסורי מסילה, מעוצבים בהתאמה אישית, שמתאימים למגוון יישומים.

יש לנו את הציוד החדשני והאיכותי ביותר ליצירת פתחים בגג מכל סוג, לניסור והוצאת מקטעים גדולים של בטון ולכל עבודת ניסור בטון אחרת שנדרשת עבור הפרויקט שלך.

כאשר אתה שוכר את שירותי ניסור היהלום שלנו, אתה יכול להיות בטוח שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך מתן כל תשומת הלב הדרושה לפרויקט, בין אם מדובר בפרויקט קטן או גדול.

המומחים שלנו ממתינים לשיחה שלך כדי לספק לך את כל המידע הדרוש לך ולהמליץ לך על הפתרון המתאים ביותר עבורך, תוך שאתה מקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך.

צור קשר עוד היום!

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך