יהלומי ניסור וקידוח בטון

הריסת פרגולות בטון לצורך התקנת פרגולות אלומיניום

מחפשים שירותי ניסור פרגולות בטון? הגעתם למקום הנכון! אנו מציעים שירותי ניסור פרגולות בטון במחירים הטובים בישראל! צרו קשר עכשיו לקבלת ייעות והצעת מחיר.

פרגולות בטון לחלוטין לא מייצגות את הרעיונות האדריכליים הטובים ביותר של המאה, אבל המציאות היא שפרגולות כאלה אכן קיימות איתנו ושבנקודת זמן כלשהי בעבר זה היה נראה מאוד נכון ומאוד מתבקש לבנות דווקא פרגולת בטון.

כעת, אחרי שנים שהפרגולה הזאת עומדת במקומה בחצר הבית שלכם, אתם רוצים להחליף אותה לפרגולה גדולה יותר, מעוצבת יותר ואטרקטיבית יותר, וזה הזמן להזמין שירות הריסת פרגולות בטון לצורך התקנת פרגולות אלומיניום.

מהי פרגולת בטון?

פרגולת בטון היא פרגולה כמו כל פרגולה אחרת, שבמקום לבנות אותה מקונסטרוקציית עץ או אלומיניום, בנו אותה מיציקת בטון.

את הפרגולות הללו אפשר למצוא בעיקר באזורי מגורים מיושנים, בשיכונים הישנים ובבתים פרטיים ישנים שנבנו עוד בשנות השישים והשבעים של המאה שעברה.

ייתכן מאוד שבנקודת זמן מסוימת מילאה פרגולת הבטון תפקיד חשוב וראוי, וייתכן שבאותה נקודת זמן זה היה נראה כמו הפתרון הנכון ביותר מכמה וכמה בחינות, החל מהאסתטית, דרך ההנדסית וכלה בביטחונית.

היום, כשהאפשרויות הן רבות הרבה יותר והאפשרויות גם קיימות, קל יותר לחשוב על האופציה של הריסת פרגולות בטון לצורך התקנת פרגולות אלומיניום, את פרגולת האלומיניום מומלץ להתקין עם חברה המתמחה בהתקנת פרגולות אלומיניום כמו חברת ALUM-PERGULA

לאתר חברת אלום פרגולה https://alum-pergola.co.il/  המתמחה בהתקנת פרגולות אלומיניום

מה כולל תהליך ההריסה?

הריסת פרגולת בטון היא לא עניין של מה בכך. המדובר בכמויות אדירות של בטון, בדרך כלל במסגרת קונסטרוקציה בעלת עמודי תמך רחבים ועבים, עליהם מותקנת יציקת בטון נוספת לצורך קירוי.

את הפרגולה הזאת אפשר להרוס במגוון צורות, החל מעבודה ידנית עם פטיש ואיזמל וכלה בניסור שיטתי וחכם של הבטון לצורך הפרדתו מקירות המבנה הראשי. ככלל, הריסת פרגולות בטון לצורך התקנת פרגולות אלומיניום מתבצעת בעידן המודרני באמצעות טכנולוגיית ניסור הבטון שמאפשרת לנתק את הפרגולה ממקומה בצורה חלקה ומהירה, והובלת חלקי הפרגולה באמצעות מכולת פינוי לאתר להטמנת פסולת בנייה.

תהליך זה הוא הקל ביותר לביצוע, החלק ביותר לביצוע וגם הזול ביותר לביצוע, ולאחריו אפשר כבר להתחיל בהכנת התשתית הנדרשת על מנת להחליף את הפרגולה הקודמת עם פרגולת אלומיניום חדשה ומעוצבת.

כיצד מותקנת פרגולת האלומיניום?

התקנת פרגולת אלומיניום כרוכה בתהליך מאוד פשוט יחסית, לבטח אל מול פרגולת הבטון. החלק המורכב ביותר בהיבט זה הוא החלק של הכנת הקרקע, ריצוף, הכנת תשתיות ניקוז, מים וחשמל וכן הלאה.

לאחר שאלו בוצעו, אפשר להתקין את קונסטרוקציית האלומיניום בתוך שעות ספורות, ועליהן להתקין את הקירוי הנדרש.

סוג הקירוי הנבחר משפיע בהחלט על המהירות והקלות בהן ניתן להשלים את המשימה, כשאם אתם בוחרים בקירוי מסורתי של רעפים אדומים, זה עשוי לקחת זמן רב יותר מאשר קירוי של לוח פלסטי או קירוי בד ייעודי. אבל בואו נתחיל בהתחלה ונתמקד במה שאתם צריכים לעשות כעת – להזמין שירות הריסת פרגולות בטון לצורך התקנת פרגולות אלומיניום.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

ניסור משטחי בטון

כמה זמן לוקח לבטון להתייבש?

בכל הנוגע לייבוש בטון, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמי מפתח חשובים המשפיעים על רמת עמידות של התוצר הסופי. ככל שהליך ההתייבשות יהיה נכון יותר, משטח

קרא עוד »
בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך