ניסור קיר בטון

10 כללים של עשה ואל תעשה!

10 כללים לניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון הוא שיטה ייחודית של חיתוך בטון שעושה שימוש בלהבים עגולים שמסתובבים על גבי מכונה עם מסילה.
טכניקת הניסור בקיר מתבצעת באמצעות שלט רחוק והיא נועדה לצורך חיתוך דרך לוחות בטון אנכיים. 
אפשר, כמובן, להשתמש בטכניקה הזו גם לצורך ניסור רצפות או בטון מזויין.  

בזכות המסילה המייצבת, ניתן לקבל חיתוכים מדוייקים וישרים שהם אידיאליים ליצירת פתחים לחלונות, דלתות, מדרגות ומערכת צינורות. 
זוהי שיטת ניסור מגוונת שמאפשרת חיתוכים בכיונים שונים, כגון חיתוך בשיפוע או חיתוך אופקי, ובעומקים שונים בבטון, בצורה קלה וחלקה.  

ניסור קיר בטון הוא שירות מקצועי שדורש ידע ומומחיות ולכן, כדי לוודא שהניסור נעשה בצורה הבטוחה ביותר ושתוצאות העבודה המתקבלות הן באיכות הגבוהה ביותר, הוא צריך להתבצע על ידי אנשי המקצוע המיומנים של יהלומי ניסור בטון.

להלן עשרת כללי הזהב של יהלומי ניסור בטון לעשה ואל תעשה בכל מה שקשור לניסור קיר בטון:

5 כללים של עשה

  1. לבשו את ציוד הבטיחות והמגן המתאים לעבודה – זה כולל משקפי מגן, אטמי אוזניים, מגפי גומי וכפפות.
  2. בחר את הלהב המתאים לפרוייקט – גורמים כגון עומק הניסור הדרוש בבטון, קובעים את סוג הציוד שצריך להשתמש בו עבור הפרוייקט.
  3. בדוק את הלהבים, הגלגלת והמסילה לפני תחילת העבודה – להבים שחוקים או לא מהודקים וברגי מסילה משוחררים עלולים להשפיע על איכות העבודה וחשוב מכך, הופכים את השימוש בציוד כזה למסוכן ביותר.   
  4. וודא שיש כל הזמן זרימה של מים ללהב בזמן ההפעלה של הציוד – המים עוזרים להפחית את כמות האבק באוויר ומונעים התחממות יתר של הלהב בזמן הניסור.
  5. בדוק את מדריך ההפעלה לפני השימוש בציוד כדי לוודא שאתה בוחר את הציוד המתאים, הקוטר המתאים של הלהב, מהירות ההפעלה הנכונה וכדומה, עבור העבודה שלפניך.

5 כללים של אל תעשה

  1. אל תבצע שום עבודת ניסור קיר בטון אם אין לך את המיומנות והכישורים המתאימים. 
  2. אל תשתמש בציוד שיש בו סימנים של נזק או בלאי. 
  3. אל תשתמש בלהבים שמיועדים לניסור בטון רטוב מבלי שתהיה לך אספקה זמינה של מים – ניסור יבש עם להבים שמיועדים לניסור רטוב עלול להיות מסוכן עבורך ולגרום נזק לציוד. 
  4. אל תשתמש בניסור בטון אם האסתטיקה בעבודה חשובה – בשיטה הזו נעשה שימוש בלהבים עגולים מסתובבים שיכולים לגרום לניסור יתר בפינות הקיר. 
  5. אל תסתמך רק על ההוראות המצורפות לציוד כדי לשמור על הבטיחות שלך – אתה צריך תמיד לקחת בחשבון ולהתייחס לכללי הבריאות והבטיחות באתר הבניה גם כן.

השירותים של יהלומי ניסור בטון כוללים חיתוך, קידוח וניסור בטון באיכות גבוהה, לכל הלקוחות.

הצוות שלנו  מיומן ובעל המקצוענות והמקצועיות הדרושים כדי לבצע עבודות ניסור בטון בצורה בטוחה, יעילה ולשביעות רצונכם המלאה.

אנחנו מעסיקים צוות מומחים נאמן ומסור ועובדים עם הציוד המתקדם והמדוייק ביותר, מה שמאפשר לנו לתת לכם שירות מהדרגה הראשונה.

למידע נוסף לגבי השירותים המיוחדים שלנו, והמחירים שלנו -אל תהססו ליצור קשר עם הצוות המעולה שלנו עוד היום: ….

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו

רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

קידוח בטון

הכנת פתחים לחלונות אלומיניום

אחרי שנים שאתם מסתובבים בבית ומתלוננים שאין מספיק אור ואין מספיק אוויר, החלטתם לפתוח מפתחים חדשים בקירות הבית ולהתקין חלונות אלומיניום מעוצבים, שיסייעו לכם גם

קרא עוד »

קטגוריות

פוסטים אחרונים

צמיגים תחת הקיר בטון

חיטוי צנרת מים לאחר פרויקט הריסות

חיטוי היא פעולה שמיועדת לסלק זיהומים ביולוגיים וכימיים למיניהם, אלא שבהקשר של חיטוי צנרת מים לאחר פרויקט הריסות מדובר בפעולה רחבה יותר, שמיועדת לא רק

קידוח בטון

הכנת פתחים לחלונות אלומיניום

אחרי שנים שאתם מסתובבים בבית ומתלוננים שאין מספיק אור ואין מספיק אוויר, החלטתם לפתוח מפתחים חדשים בקירות הבית ולהתקין חלונות אלומיניום מעוצבים, שיסייעו לכם גם

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
מנכ"ל שותף יהלומי ניסור בטון

היי אתה!

רוצה לדבר ישירות עם רפאל?

לחץ על הכפתור למטה וחייג עכשיו לרפאל כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך