לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

החבאת כספת בתוך קיר בטון

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

פריטים יקרים דורשים התייחסות מיוחדת ומקום בטוח ייעודי לאחסונם. בשנים האחרונות עלתה המודעות לאחזקתן של כספות בסביבות מגורים וכמעט בכל בית יש היום כספת לשמירה על פריטים יקרי ערך, בין אם מדובר בכסף מזומן (שפעם החביאו מתחת למזרן או בין הבלטות) ובין אם בצ'קים דחויים, העתקים של מפתחות, דרכונים, דיסק און קי עם קבצים רגישים ועוד.
ככל שגובר השימוש בכספת ביתית, כך מתרבים הרעיונות היצירתיים מצד הדיירים: כיצד לייצר מקום לכספת והיכן להטמין אותה כדי שתוסתר היטב.
מבחר הכספות האפשרי בימינו מציע דגמים משלל חומרים עמידים ובמגוון רחב של גדלים לפי העדפה ובהתאם לתכולת הכספת כך שאפשר לבחור את הכספת לפי הצורך וגם למקום הייעודי עבודה הנבחר בבית.

מדוע להטמין כספת בקיר בטון?

דרך מועדפת על רבים להחבאת כספת היא בתוך קיר בטון ויש לכך סיבות טובות רבות, שהפכו קיר בטון למקום מחבוא אידיאלי.
ראשית, רוב הכספות הייעודיות לקיר בנויות בדרך כזאת שיתאימו לקיר פנימי סטנדרטי למגורים ורוב הקירות למגורים עשויים מבטון. כספת קיר בטון בהחלט מפנה את השטח וחוסכת במקום ומתאימה לדירה או לבית.
שנית, לרוב יש גם מקום מאחורי הקיר כך שניתן להתקין שם כספת מבלי שזו תפריע לצנרת וכדומה. לכך מתווספים יתרונות שקשורים לחיפוי הימצאותה של הכספת. באופן טבעי, כספת גלויה מושכת תשומת לב יותר מאשר כספת סמויה במיוחד אם אין מידע מקדים באשר להימצאה כך שיש פחות סיכוי שפורצים ימצאו אותה כאשר היא מותקנת בתוך קיר בטון ובנוסף, נדרשים מומחיות וכן סט של כלים על מנת לנסר קיר בטון.
בטון הוא חומר עמיד ומאסיבי ואם הכספת תותקן במקצועיות ובבטחה בבטון היא לא תסב נזק ליציבות של הקיר או המבנה. כאשר מטמיעים כספת בבטון אפשר לדעת שהבטון יהווה תשתית בטוחה לכספת והוא עמיד בפני חלודה וריקבון ובעל התמודדות מרשימה עם נזקי מזג האוויר והסביבה, רוחות ומים או סכנת הצפות, כך שהכספת נהנית מסביבה בטוחה עבורה.
ניתן להקשות את הבטון בהתאמה אישית, כלומר ביחס לכל צורה או משטח ולהתאים אותו במיוחד לגודל של הכספת.
בטון הוא גם חומר אינרטי שלא פולט תרכובות רעילות שעשויות להזיק לכספת. איכות האוויר במבנים העשויים בטון גם היא גבוהה ולא מאפשרת כניסת מזהמים שונים.
היופי הוא שאפשר להטמין בקירות בטון גם כספות גדולות שיכולות להכיל פריטים גדולים אך יש כמובן צורך לתכנן זאת מראש.
חשוב להכין מראש את התשתית על מנת לאפשר כניסתה של כספת במיוחד אם מדובר בשלב הבנייה או תהליך השיפוץ או כאשר עולה צורך בכספת לבדוק כיצד והיכן לאפשר שקירות הבטון בבית יתאימו לאכלוס של כספת בגודל המבוקש. ניתן גם לאתגר ולחפות על הימצאותה של הכספת או הכספות במרחב המוסתרות מאחורי קירות בטון באמצעות תליית מראה או תמונה.
ניתן להצטייד מבעוד מועד בכספות אלקטרוניות שעובדות לפי קוד או כספות לפתיחה עם מפתחות או כספות ביומטריות שמזהות טביעת אצבע או עין. 

חדר כספות בטוח מחוץ לבית

על אף שקיומה של כספת ביתית נפוצה בימינו, הרי שיש לקחת בחשבון שכספת בסביבת המגורים אינה מוגנת מסביב לשעון על ידי אבטחה כמו חדר כספת במתחם ייעודי פרטי.
במתחמי כספות פרטיים מאבטחים את הכספת הן בשמירה אנושית חמושה והן בשמירה טכנולוגית עם כל האמצעים המתקדמים ביותר בתחום, כולל כרטיס קרבה חכם, זיהוי על פי סריקת תווי הפנים ומערכת מיגון אשר יכולה לזהות מפגעים ולנעול את הכספת וכן שמירה על פרטיות ודיסקרטיות כולל ביקורים ללא מגבלה והגבלה ברצפת הכספות כל עת שעולה הצורך. בדרך הזו תהיו בטוחים שהפריטים היקרים לכם קטנים כגדולים מוגנים במקום הבטוח ביותר. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך