לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור כביש – מתי תצטרכו? ואיך מזמינים?

קבלו את המחיר הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם תוך דקות.

מגיעים תוך 48 שעות

שירות בפריסה ארצית

המחירים הטובים בישראל

עמידה מדויקת בלו״ז מוגדר

מאות לקוחות ממליצים

ניסור כביש

סביר להניח שכל נהג מכיר את זה שיש שלטים כתומים בכביש שמציגים עבודות בכביש, אז אחת מהעבודות בפעמים מסוימות דורשת ניסור של הכביש עצמו. מתי צריך לעשות זאת? איך עושים זאת? באיזה כלים משתמשים? ואיזה חברה תוכלו להזמין לעבודה מסוג זה? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בהרחבה בכתבה שלפניכם.

איך מנסרים כביש?

כפי שידוע כביש הוא חזק ולא מתפרק בקלות, זאת בשל העובדה שהוא צריך להכיל כמות רבה של משקל באופן יומיומי ובו זמנית. במקרים מסוימים, אותם נציג בהמשך, יש צורך בניסור של הכביש מסיבות שונות. בכדי לעשות זאת יש להשתמש בכלי עבודה המכילים יהלומים, כיוון והוא החומר הפיזי, החזק ביותר בטבע, לכן הוא יכול להתמודד גם עם החומר של הכביש החזק.

עם כלים אלה ניתן לנסר רצפות מסוגים שונים, כמו כאלה שיש בחניוני רכבים, גשרים שונים, מדרכות, רצפות עדינות יותר ועוד.

מתי צריך לנסר?

ישנם מצבים בהם צריך לשפר את האיכות של הכביש מבחינה בטיחותית ונוחות, ולכן משתמשים בטכניקת הניסור. כמו למשל כאשר רוצים להרחיב את הכביש או לעשות בו שינוי במבנה שלו. בנוסף, במצבים בהם מופיעים פגמים בכביש שנוצרים מסיבות כמו עומס, מכות שונות ויש ליישר אותו, משתמשים בניסור לעשות זאת. באמצעות הניסור ניתן לשפר חתכים בכביש שהוא משטח אופקי.

איך עושים זאת?

בשל העובדה שכביש יכול להיות רחוק ממקור חשמל, בשביל לעבוד בו משתמשים במסורים ניידים מותאמים. בנוסף, למסור זה יש יתרון נוסף שהוא המשקל הקל שלו. כך ניתן להשתמש בו בצורה קלה וגמישה ואדם אחד יכול לעשות את העבודה.

המסורים של הכביש ניתנים לשימוש במצבים שונים גם חיצוניים וגם פנימיים, כלומר אפשר ממש להיכנס איתם בעומקים בכביש. כך לדוגמא כאשר רוצים לעשות ניסור וחתכים בעומק שמגיע ל- 500 מ"מ נראה כי האופציה המועילה ביותר היא ניסור של רצפות כמו בכביש.

עוד כמה יתרונות

בטכניקת ניסור הכביש ניתן למנוע מצב בו נוצרים אבק ואדים רעילים מתוך העבודה. מצבים כאלה עלולים לקרות באתר בנייה כאשר נוצרים החומרים הרעילים ויכולים לפגוע בבריאות של העובדים. בנוסף, ישנם מסורים שונים ומגוונים, לכן לכל עבודה ניתן להתאים את גודל המסור הטוב עבורה. ישנם מסורים שמופעלים על דיזל המיועדים לבנייה חיצונית וכאלה של פרויקט פנימי שהם מסור חשמלי.

כמו כן, מבחינה ביטחונית נראה כי מסורי הכביש פשוטים ובטוחים למשתמש ולכן אין צורך לחשוש מהעבודה עימם גם כאשר מדובר בעבודה עם מבנה מורכב כמו כביש.

איך מזמינים ואת מי?

ישנן חברות שונות העוסקות בתחום של ניסור כבישים, בכדי לבחור אחת טובה חשוב לעשות השוואה מוקפדת לפי קריטריונים שונים כמו מחירים, איכות השירות, הרשאה של החברה, אילו כלי עבודה יש לה, מה השירות שהיא מציעה, האם יש לה הכשרה מסוימת, לבדוק כמובן המלצות או אי המלצות עם מכרים ובפורומים שונים ועוד.

אחת החברות שמציעה עבודה מקצועית ואיכותית בתחום היא יהלומי ניסור וקידוח בבטון, המציעה שירות עבודה במקומות שונים בארץ. בנוסף לכך, החברה מציעה שירות אמין במחירים נוחים וטובים.

בסיכומו של דבר

ניסור של כבישים יכול להישמע דבר מורכב אך לא כך הדבר. כמו כן, לעיתים הוא חשוב והכרחי בכדי ליצור כבישים בטוחים ונוחים בארץ. ניתן להשתמש בכלי עבודה עם יהלום בכדי להצליח לעשות את העבודה. כמו כן, הכלים הינם בטוחים והמסורים הניידים מצטיירים ככלים לשימוש. ישנן חברות שונות כמו יהלומי ניסור וקידוח בבטון העוסקות ומתמחות בתחום ונותנות מענה לכך.

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

עוד באותו נושא

הביקורות שלנו מגוגל
אין על השירות של יהלומי אחלה רפי שבעולם , שירות , מקצוענות , עמידה בזמנים , מתקתקים עבודה ,אחלה צוות
שלמה ק
שלמה ק
13:13 10 Aug 22
שירות מקצועי ואמין עמידה בזמנים הייתי מאוד מרוצה ממליץ בחום
Tal Levy
Tal Levy
19:47 23 May 22
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
js_loader
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך