איזה שיפוצים כוללים ניסור בטון?

התאמה מלאה של הבית לצרכים העכשוויים שלנו היא מרכיב הכרחי בחיים עם איכות אמיתית. באופן טבעי הצרכים עשויים להשתנות לאורך השנים – למשל אחרי שהילדים גדלים ועוזבים את הבית, או כשרוצים לנצל את הדירה גם לטובת עבודה.

במצבים אלה בדרך כלל נדרש שיפוץ מקיף, כולל שבירת קירות, דלתות ולפעמים אפילו רצפות, ולכן קבלן שיפוצים מנוסה מזמין חברה שהמומחיות שלה היא ניסור בטון.

ניסור קירות טרומיים – רק עם ציוד מקצועי

בבתים רבים ישנם קירות טרומיים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהבנייה המודרנית. חשוב להדגיש שלא כל שיפוצניק יודע איך להסיר קיר שכזה בלי לגרום נזק לסביבתו וכך לאפשר שינויים במבנה הפנימי של הבית – לכל מטרה שהיא.

מסור קיר יהלום מאפשר לחתוך לעומק של עד 80 ס"מ, ביעילות מרבית, עם מינימום לכלוך ובלי רעש בלתי נסבל.

ישנם גם פתרונות כשהחיתוך הדרוש הוא עמוק יותר. עוד יתרון משמעותי מאוד הוא רמת הדיוק הגבוהה, כשאפשר לחתוך כל קיר טרומי או קיר בטון באופן אנכי, באופן אופקי וגם בזוויות אחרות בהתאם לצורך הספציפי.

בנוסף, מסור יהלום מאפשר להסיר את קיר הבטון כך שיהיה קל מאוד לפנות אותו, וזאת באמצעות החיתוך שלו לחלקים קטנים יחסית (כדי שלא יהיה צורך במנוף לפינוי).

הניסור המקצועי מונע רטט ורעידות וגם כמעט שלא נוצר אבק במהלך הורדת אותו קיר.

ניסור רצפת בטון

ישנם שיפוצים – גם בבתים פרטיים עם מספר מפלסים וגם במפעלים, בתי עסק ומוסדות ציבור – שמחייבים פעולה מורכבת אחרת, ניסור של רצפת בטון. 

גם במקרים אלה אין תחליף לציוד ייעודי ובעיקר למיומנות גבוהה בתפעול אותו ציוד. רק חברה מנוסה בביצוע הפעולה הספציפית של ניסור רצפות בטון יכולה להבטיח לכם, וגם לקיים, עבודה נקייה, מדויקת ומהירה.

באמצעות מסור יהלום אפשר להגיע לעומק של עד 500 מ"מ, כשבזכות היעדר הרטט החיתוך מדויק לחלוטין, ואפשר לבצע כל שינוי לפי כל תוכנית שיפוץ. עוד יתרון של החיתוך הנקי הוא שאין התרוממות של אבק ושל אדים שעלולים להיות רעילים מהרצפה, כך שגם אין סכנה לבריאות הפועלים במקום.

קידוחים בבטון – מקסימום דיוק, מינימום לכלוך

עוד פעולה נפוצה במסגרת שיפוץ דירה מקיף היא קידוח בבטון. הקידוח במקומות השונים שבהם יש בטון בבית נדרש לצורך יצירת אותם חללים עגולים שבהם יעברו קווי החשמל, כבלי התקשורת, המרכיבים השונים של מערכת האינסטלציה, הצינורות של המזגן ופריטים נוספים במידת הצורך.

הקידוח בבטון חייב להיות מדויק מאוד כדי לא לפגום באסתטיות של הנכס המשופץ, ועוד יתרון של מסור היהלום הוא כאמור העבודה הנקייה והשקטה שלו, כך שגם תוך כדי השיפוץ עצמו לא נוצרים לכלוך רב ובלגן של ממש בכל פעם שנדרש קידוח חור בבטון. העבודה המדויקת מבטיחה גם אפס פגיעה בתשתיות ובסביבה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיטת ברנוביץ'

שיטת ברנוביץ'

בין הגישות הבולטות בעשורים האחרונים בענף הבנייה הישראלי ניתן למנות את שיטת ברנוביץ' – שיטת בנייה אשר פותחה בשנות השמונים של המאה הקודמת בידי הקבלן

קרא עוד »
בטון מוחלק

בטון מוחלק – עשה זאת בעצמך

אם עד לפני שנים ספורות השימוש בבטון מוחלק היה מיועד לריצוף תעשייתי בלבד, הרי שכיום הוא נחשב לאופציית ריצוף ייחודית, יוקרתית ונחשקת בנישה הביתית. לשימוש

קרא עוד »

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך