הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

072-3969-750

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

תפריט

איזה שיפוצים כוללים ניסור בטון?

התאמה מלאה של הבית לצרכים העכשוויים שלנו היא מרכיב הכרחי בחיים עם איכות אמיתית. באופן טבעי הצרכים עשויים להשתנות לאורך השנים – למשל אחרי שהילדים גדלים ועוזבים את הבית, או כשרוצים לנצל את הדירה גם לטובת עבודה.

במצבים אלה בדרך כלל נדרש שיפוץ מקיף, כולל שבירת קירות, דלתות ולפעמים אפילו רצפות, ולכן קבלן שיפוצים מנוסה מזמין חברה שהמומחיות שלה היא ניסור בטון.

ניסור קירות טרומיים – רק עם ציוד מקצועי

בבתים רבים ישנם קירות טרומיים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהבנייה המודרנית. חשוב להדגיש שלא כל שיפוצניק יודע איך להסיר קיר שכזה בלי לגרום נזק לסביבתו וכך לאפשר שינויים במבנה הפנימי של הבית – לכל מטרה שהיא.

מסור קיר יהלום מאפשר לחתוך לעומק של עד 80 ס"מ, ביעילות מרבית, עם מינימום לכלוך ובלי רעש בלתי נסבל.

ישנם גם פתרונות כשהחיתוך הדרוש הוא עמוק יותר. עוד יתרון משמעותי מאוד הוא רמת הדיוק הגבוהה, כשאפשר לחתוך כל קיר טרומי או קיר בטון באופן אנכי, באופן אופקי וגם בזוויות אחרות בהתאם לצורך הספציפי.

בנוסף, מסור יהלום מאפשר להסיר את קיר הבטון כך שיהיה קל מאוד לפנות אותו, וזאת באמצעות החיתוך שלו לחלקים קטנים יחסית (כדי שלא יהיה צורך במנוף לפינוי).

הניסור המקצועי מונע רטט ורעידות וגם כמעט שלא נוצר אבק במהלך הורדת אותו קיר.

ניסור רצפת בטון

ישנם שיפוצים – גם בבתים פרטיים עם מספר מפלסים וגם במפעלים, בתי עסק ומוסדות ציבור – שמחייבים פעולה מורכבת אחרת, ניסור של רצפת בטון. 

גם במקרים אלה אין תחליף לציוד ייעודי ובעיקר למיומנות גבוהה בתפעול אותו ציוד. רק חברה מנוסה בביצוע הפעולה הספציפית של ניסור רצפות בטון יכולה להבטיח לכם, וגם לקיים, עבודה נקייה, מדויקת ומהירה.

באמצעות מסור יהלום אפשר להגיע לעומק של עד 500 מ"מ, כשבזכות היעדר הרטט החיתוך מדויק לחלוטין, ואפשר לבצע כל שינוי לפי כל תוכנית שיפוץ. עוד יתרון של החיתוך הנקי הוא שאין התרוממות של אבק ושל אדים שעלולים להיות רעילים מהרצפה, כך שגם אין סכנה לבריאות הפועלים במקום.

קידוחים בבטון – מקסימום דיוק, מינימום לכלוך

עוד פעולה נפוצה במסגרת שיפוץ דירה מקיף היא קידוח בבטון. הקידוח במקומות השונים שבהם יש בטון בבית נדרש לצורך יצירת אותם חללים עגולים שבהם יעברו קווי החשמל, כבלי התקשורת, המרכיבים השונים של מערכת האינסטלציה, הצינורות של המזגן ופריטים נוספים במידת הצורך.

הקידוח בבטון חייב להיות מדויק מאוד כדי לא לפגום באסתטיות של הנכס המשופץ, ועוד יתרון של מסור היהלום הוא כאמור העבודה הנקייה והשקטה שלו, כך שגם תוך כדי השיפוץ עצמו לא נוצרים לכלוך רב ובלגן של ממש בכל פעם שנדרש קידוח חור בבטון. העבודה המדויקת מבטיחה גם אפס פגיעה בתשתיות ובסביבה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו

רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

blue print

עושים מייקאובר לדירה

עוברים דירה וחושבים על הסידור של הבית לפני המעבר? מתלבטים בין שיפוץ לבין מעבר?  בואו נבחן יחד איך עושים את זה ומה הכי מומלץ! תכנון

קרא עוד »

קטגוריות

פוסטים אחרונים

blue print

עושים מייקאובר לדירה

עוברים דירה וחושבים על הסידור של הבית לפני המעבר? מתלבטים בין שיפוץ לבין מעבר?  בואו נבחן יחד איך עושים את זה ומה הכי מומלץ! תכנון

ניסור קיר בטון

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה

במסגרת פרויקט שיפוץ דירה ייתכן בהחלט שיעלה הצורך בביצוע ניסור של קירות בטון. צורך זה יכול לנבוע ממספר גורמים, החל מהצורך לפתוח פתח לדלת מרפסת

יהלומי ניסור וקידוח בטון

פיקוח בניה בפרויקט הריסות בטון

פרויקט הריסות בטון הוא פרויקט שנוגע בעצבים החשופים של המבנה ופרויקט בו ישנו סיכון בטיחותי לא קטן באופן מובנה. המשמעות של שני אלה היא שכל

עבודות ניסור בטון

5 כללי זהירות בעבודת ניסור בטון

בעבודות בנייה גדולות יש צורך לעיתים לנסר חלק או קירות שלמים מבטון כדי להתאים את תוכנית העבודה של מהנדסי הבניין לפרויקט הבנייה בפועל. לפעמים מתרחשים

חברת הריסה

איזה שיפוצים כוללים ניסור בטון?

התאמה מלאה של הבית לצרכים העכשוויים שלנו היא מרכיב הכרחי בחיים עם איכות אמיתית. באופן טבעי הצרכים עשויים להשתנות לאורך השנים – למשל אחרי שהילדים

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
קבלן ניסור בטון

השיחה הזאת תחסוך לך.

לחץ כאן כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך