לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

כלי עבודה פופולריים להריסת מבנים

הריסת מבנים היא תחום נפוץ למדי ויש בזה צורך בהרבה מאוד מקרים.   (נ.ב אנו מספקים שירותי הריסת מבנים, לחצו כאן אם אתם מחפשים)

כמו בעת שיפוצים כשרוצים להוריד קירות או כשמבנים נכנסים להליך של פינוי בינוי ויש צורך להוריד חלקים נרחבים מהמבנה הקיים. או אז צריך כלי עבודה מיוחדים שיצליחו לפרוץ את הקירות של המבנה במהירות וביעילות כדי שאפשר יהיה להתקדם עם העבודה בלי עיכובים מיותרים.

לצורך הריסת מבנים, ישנם כלי עבודה מיוחדים שמסייעים לכך והודות להם אין צורך בכוח אדם רב ובזמן עבודה ארוך עד שהשטח כולו מוכן לבנייה מחדש.

מהם כלי העבודה הנפוצים להריסת מבנים?

הכלים שנמצאים היום בשימוש יותר מכל לצורך הריסת מבנים הם מסורי היהלום. נכון שיש גם את פטישי הריסוק החזקים שמצליחים להוריד במהירות רבה קירות שלמים. בכל זאת אנחנו עדים לכך כי מסורי היהלום הם הרבה יותר פופולאריים והם נמצאים בשימוש רב הרבה יותר בכל התחום הזה של הריסת מבנים.

זאת משום שמסור היהלום הוא כל כך חזק ועוצמתי ופעולת הניסור שלו היא כל כך חדה ומדויקת עד שכולם למעשה מעדיפים את הניסור באמצעות כלי הניסור המתקדמים הללו.

מהם היתרונות של מסור היהלום?

מסור יהלום הוא עתיר יתרונות כפי שנמנה להלן.

  • מסור יהלום מבצע את עבודת הניסור בצורה הכי ממוקדת – הניסור באמצעות מסור היהלום הוא ניסור מאוד ממוקד. יש לזה חשיבות מאוד גדולה היות וניסור של קיר בטון הנעשה שלא בצורה זהירה או לא באמצעות כלי העבודה המקצועיים והמתאימים עלול להזיק למבנה ולגרום לנזקים חמורים לכל האזור. הניסור באמצעות מסור היהלום הוא ניסור מדויק וממוקד ועל כן נמנעים סיכונים מיותרים למבנה.
  • מסור היהלום עושה שימוש במים שתורמים לעבודה יותר בטוחה וגם יותר נקייה – מסור יהלום מצויד במתז מים. מתז המים נועד כדי לקרר את המנוע של המסור. כך אפשר לעשות שימוש רציף במסור היהלום. כפועל יוצא מהשימוש במים יש גם את הרווח בכך שאבק הבטון לא מתפזר באוויר בעת ביצוע הניסור. המים עוצרים את האבק וכך האזור נשמר נקי והעובדים לא נאלצים לשאוף חלקיקי בטון.
  • מסור היהלום מבצע את הניסור בקצב הכי מהיר – מסור היהלום מנסר מהר מאוד וכך אפשר לברך מהר על המוגמר.
  • מסור היהלום מצליח לחדור לכל פינה – בעזרת מסור היהלום ניתן לחדור אל כל פינה רצויה.

>> קראו עוד על מסור היהלום כאן

הולכים על כלי העבודה הטובים ביותר

כלי עבודה בוש הם כלי עבודה אמינים במיוחד והם מוכיחים את עצמם בשטח בצורה הכי טובה. אנשים שרוצים ליהנות מעבודה שתתבצע בצורה יעילה, מהירה וגם בטוחה, בוחרים את כלי העבודה מבית היצרן של חברת בוש. החברה שכבר מוכרת שנים רבות בתחום הזה של ייצור מכשירי חשמל.

כלי ההריסה של חברת בוש הינם כלים יעילים ומסייעים בביצוע מהיר של כל העבודה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך