הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור בטון בפתח תקווה

פתח בגג בטון

הרבה מעבודות הבנייה והשיפוצים כוללים גם את הצורך בביצוע עבודות ניסור בטון. זאת בגלל שרוב רובם של המבנים והבתים בנויים מבטון. חשוב לדעת כי בכל מה שקשור לתחום של ניסור בטון אז לא משנה אם מדובר בפתח תקווה או בתל אביב, יש צורך בידע ובמומחיות מיוחדים על מנת שהעבודה אכן תתבצע בצורה הכי מדויקת והכי נכונה.

מעבר לכך חשוב לדעת כי הכלים בהם נעשה שימוש לצורך ניסור או קידוח בבטון הם כלים מאוד מורכבים והם גם מסוכנים.

אדם שאינו מנוסה בעבודה בהם עשוי למצוא את עצמו נפגע בעקבות כך.

מלבד זאת ברור שעבודה המתבצעת על ידי אדם שאינו מיומן בעבודות מהסוג הזה, עשויה בסופו של דבר שלא להצליח. העבודה לא תהיה מקצועית, הניסור לא יהיה מדויק והנזק למבנה עשוי להיות גדול.

מי מבצע ניסור וקידוח בטון בפתח תקווה?

לאור כל האמור לעיל, ברור כי לצורך ביצוע ניסור בטון בפתח תקווה, יש לפנות אל הגורמים המתאימים על מנת שהעבודה תתבצע בצורה הכי נכונה והכי מדויקת. זה אומר איש מקצוע או חברה שזה תחום ההתמחות שלה.

כי רק חברה כזו תדע לאבחן את התשתיות שנמצאות אם בכלל – בתוך משטח הבטון אותו עומדים לנסר, היא תבצע את הניסור בצורה הכי ממוקדת והכי מדויקת בהתאם לצורך והתוצאה תהיה אסתטית ונעימה לעין.

אין הנחתום מעיד על עיסתו – אבל בכל זאת אנו רוצים שתקבלו את העבודה המקצועית ביותר ובמחירים טובים! אז אנחנו יכולים להעיד על עצמינו כחברה כזאת:)

אז לחצו על כפתור החיוג כאן למטה בצד ימין ונשמח לייעץ.

איך מבצעים את עבודות הניסור או הקידוח בבטון?

הבטון הוא חומר עוצמתי וחזק במיוחד.

מבנים המבוססים על בטון הם מבנים חזקים המצליחים לשרוד שנים רבות. קחו לדוגמא את הגשרים הגבוהים בעולם, הגשרים עליהם חולפים רכבות וכלי רכב כבדים. אלה חייבים להיות חזקים ועמידים באופן מיוחד. 

אם הם לא יהיו כאלה, הם יהיו מסוכנים לציבור. ברור אם כן כי כאשר עולה צורך בביצוע עבודת בתוך הבטון הקיים, בניסור של הבטון או ביצירת חורים למטרות שונות, זה חייב להיעשות באמצעות כלים חזקים המתאימים לכך.

קידוח יהלום

היהלום הוא חומר מאוד חזק. למרות שרובנו מכירים את היהלום מעולם שונה לחלוטין, מעולם התכשיטים, מסתבר היהלום הוא בעל שימושים נוספים בשל היכולות שלו. 

יש כאלה הטוענים כי היהלום הוא החומר הכי חזק שקיים בטבע. הודות ליכולות המופלאות של היהלום, נעשה בו שימוש לצורך קידוחים בבטון. מסור היהלום הוא למעשה הכלי אשר באמצעותו מבצעים את הקידוחים המדויקים בבטון הדורשים את הדיוק.

כאשר העבודה נעשית באופן מקצועי עם מסור יהלום הרי שהעבודה תיעשה בצורה הרבה יותר מהירה ביחס לכל כלי אחר. מעבר לכך אפשר יהיה לצמצם את פיזור האבק וכך להקל על הסביבה. שלא לדבר על ההקלה המשמעותית עבור אנשים הסובלים ממחלות נשימה שונות. מלבד זאת, העבודה תיעשה בצורה הכי בטוחה והכי בטיחותית.

ניסור וקידוח בטון בפתח תקווה – זה יהלומי. שירות יעיל, מהיר, מקצועי ובטוח, לכל צורך ולכל מטרה.

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך