הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור בטון לצורך פתיחת חלון בקיר חיצוני

חברת ניסור בטון

פתיחת חלון בקיר חיצוני נדרשת כאשר אתם רוצים להוסיף חדר לבית שלכם או להכניס יותר אור למטבח ואז צריך לפתוח חלון חדש או להרחיב חלון קיים. החלון, לעיתים קרובות, גם משמש כחלק מעיצוב הבית.

לכן, השיטה היעילה ביותר כיום לצורך פתיחת חלון בקיר חיצוני היא שיטת ניסור וחיתוך הבטון, כאשר המסור הנפוץ ביותר הוא מסור היהלום. זוהי הדרך היעילה ביותר לבצע חיתוכים מדויקים, נקיים ויעילים בקירות בטון פשוטים ובקירות בטון מזוינים ולעצב חלון שיוסיף אור, אוויר ונוף לבית שלכם.

למחירון שלנו לחצו כאן

3 דגשים – למה צריך לשים לב בפתיחת חלון בקיר חיצוני

יהלומי ניסור וקידוח בטון החברה המובילה בתחום הניסור בטון, עבודה בפריסה ארצית, שמים דגש על בטיחות מקצועיות ושירות, בקרו אותנו באתר https://yahalomi.co.il/

1: היתר בניה – הדבר הראשון שיש לבדוק ולוודא הוא שיש בידכם היתר בניה מהרשויות המקומיות. במקרה של פתיחת חלון בקיר חיצוני של בית פרטי, ייתכן ולא תידרשו להיתר, אבל כאשר מדובר בבית משותף, בהחלט נדרש היתר בניה על פי חוק.

כל שינוי במבנה החיצוני של הבניין גם אם הוא בצד או בעורף הבניין, כולל פתיחת חלון בקיר חיצוני שלו או הרחבת חלון קיים, דורש היתר בניה ממהנדס העיר.

2: קיר תומך – לא בכל קיר חיצוני ניתן לפתוח חלון מאחר וייתכן ואלו קירות תומכים וניסור הבטון עלול לפגוע ביציבות המבנה ובעמידות שלו. לכן, יש לוודא זאת עם מהנדס העיר לפני ביצוע העבודה.

3: הפרעה לחיי היום יום – כאשר מבצעים עבודות שיפוץ שכוללות פתיחת חלון בקיר חיצוני של מבנה, יש לוודא שהקבלן ששכרתם יודע לבצע את העבודה בצורה השקטה, הנקייה והמהירה ביותר על מנת למנוע כל האפשר הפרעה לחיי היום יום של השכנים או של האנשים שעובדים בסביבה. שימוש בניסור בטון רטוב הוא השיטה המומלצת מאחר והיא מאפשרת שליטה בכמות אבק הבטון הרעיל שמתפזר באוויר ושומרת על בריאותם של הפועלים ושל כל מי שנמצא בסביבת אתר העבודה.

כיצד מתבצע תהליך פתיחת חלון בקיר חיצוני

ניסור החלון יכול להיעשות מתוך הבית או מחוץ לבית ולפעמים אפילו משני הכיוונים, תלוי בסוג הבטון שממנו עשוי הקיר, סוג המבנה וסוג החלון שאתם רוצים לפתוח או להרחיב.

פתיחת החלון או הרחבתו נעשית באמצעות שיטת קידוח יהלום או ניסור יהלום, תוך שימוש במקדח בעל כוס קידוח שהקצוות שלה מצופים שבבי יהלומים תעשייתיים שיכולים לחדור דרך כל סוג חומר קשה, כולל בטון רגיל או בטון מזוין. מקדח היהלום מגיע בגדלים שונים, מה שמאפשר לפתוח חלון בכל גודל ובכל עיצוב שתרצו. בנוסף, היהלומים בקצות הלהבים מאפשרים חיתוך נקי ומדויק עם גימורים מושלמים, בתוך זמן קצר.

מחיר פתיחת חלון בקיר חיצוני משתנה בהתאם לסוג החלון שאתם לפתוח, סוג הבטון ממנו עשוי הקיר והאם מדובר בפתיחת חלון חדש לחלוטין או הרחבה של חלון קיים.

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך