הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור בטון במודיעין

צוות יהלומי ניסור וקידוח בטון

תושבי מודיעין היקרים, אם הגעתם לעמוד זה אתם יכולים להפסיק בחיפושים מאחר והגעתם למקום הנכון

חברת יהלוMי בעלת 10 שנות פעילות מקבצת בתוכה את מיטב המקצוענים בתחום ומכשור עבודה מתקדם – תדאג לבצע את מבוקשכם על הצד הטוב ביותר.

אין זה סוד שמודיעין היא עיר שלא מפסיקה להתפתח ובאופן קבוע נוספים בה עוד ועוד פרויקטים של בנייה באיזור המגדילים את הצורך בכוח עזר של חברות כמונו.

כמו כן עולה פעמים רבות הצורך בעבודות פרטיות של המגזר הפרטי כמו שיפוץ מגורים או אילוץ של תיקונים.

במידה ואתם צריכים לפתוח חלון חדש בקיר, לבצע חיתוך של הגג, להוריד מדרגות בטון או לחתוך ולקדוח בחלקת בטון לכל מטרה שהיא, צוות העובדים המוכשר שלנו כאן לשירותכם בכל איזור מודיעין.

קידוח יהלום
יצירת קידוח בקיר בטון בעזרת מקדח יהלום

דווקא יהלוMי

רבים ישאלו את עצמם כיצד בעצם לבחור חברת חיתוך וקידוח בטון טובה, שתעמוד בסטנדרטים של אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן.

התשובה שלנו היא לכו חפשו אותנו – בצעו חקר קצר באינטרנט וחפשו ביקורות עלינו, אנו מתחייבים שתגלו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים שיעידו על יחס אנושי בראש ובראשונה, עבודה איכותית ולא מתפשרת, מחירים הכי נמוכים (המחירון שלנו) בשוק וכמובן אוזן קשבת לצרכי הלקוח בין אם הוא לקוח פרטי ובין אם הוא לקוח עסקי.

הייחודיות של חברת יהלוMי היא בעצם הגישה של צוות העובדים כאשר כל עבודה אליה ניגשים נלקחת בגישה כאילו הייתה לעבודה הראשונה וחובת ההוכחה חלה בכל פעם מחדש.

בנוסף לכך החברה מתאימה את עצמה לצרכי הלקוח ולא להפך כמו חברות רבות אחרות – אנחנו מקבלים תיאור כללי מהלקוח לגבי העבודה הנדרשת וכך מתאימים את סוג העבודה לסוג המכשירים הרצויים ומרכיבים צוות עבודה בהתאם, כדי ליצור דיוק מקסימלי ותוצר מושלם.

על החומר הכי קשה בטבע

גנרטור
הגנרטור של חברת יהלומי שמגיע איתנו לכל מקום שבו אין חשמל תלת פאזי

ובכן איזה חומר יכול להיות קשה יותר מבטון ? הלוא זה היהלום.

ועליו מתבססת שיטת העבודה –  מסור היהלום בנוי ממכונה בעלת ראש מנוע כפול המותקן על מסילה מייצבת שתופסת את ראש המנוע ובכך, היא מבטיחה לנו דיוק יוצא דופן.

על המכונה מותקן דיסק יהלום- דיסק אשר עשוי פלדה ועליו מולחם סגמנט יהלום.

פעולה זו של חומרים קשוחים כדוגמת הפלדה ויהלום, יוצרת פעולת חיתוך מדויקת וחזקה שאין שום בטון היכול לעמוד בפניה. היתרונות בשיטה זו רבים וביניהם ניתן למנות את רמת הגימור המושלמת, הבטיחות הגבוהה שהשיטה מציעה והמהירות בה המשימה מתבצעת.

שיטה זו מתאימה למגוון רחב של עבודות ניסור וקידוח, כמו גם למגוון החומרים השונים כגון קרמיקה אספלט ושיש. עם זאת יש לציין שישנם מספר מצומצם של סוגי עבודה להם השיטה איננה מדויקת ועל כן החשיבות שבשאילת הלקוח על סוג העבודה והתאמת הכלים הנדרשים.

הצטרפו אלינו ונתחיל לעבוד.

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך