הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

עושים מייקאובר לדירה

עוברים דירה וחושבים על הסידור של הבית לפני המעבר? מתלבטים בין שיפוץ לבין מעבר?  בואו נבחן יחד איך עושים את זה ומה הכי מומלץ!

תכנון נכון לפני מעבר

זה שמעבר דירה הוא תיק רציני, אתם כבר יודעים, לא באנו לחדש. מה שכן חשוב לנו לחדש, הוא עד כמה תכנון נכון של המעבר עד לרזולוציות הקטנות ביותר, יכול להשפיע בכל כך הרבה מובנים, שמסתכמים בעיקר בחסכון זמן, חסכון אנרגיה, וכתוצאה מכך, מצב רוח רגוע ופחות "קרבי" במהלך המעבר.

רוב האנשים לוקחים בחשבון את האריזות, לפעמים גם את הניקיונות בבית החדש, אבל שוכחים שגם תכנון נכון של סידור הבית החדש יכול לעזור, אחרת זה יכול לגזול המון זמן ואנרגיה.

תכנון נכון פירושו חלוקה לשלבים של סידור הבית:

  • שלב ראשון – הסידור הבסיסי והחיוני בבית: מטבח, חדר רחצה ושירותים, מצעים על המיטות.
  • שלב שני – סידור בגדים בארונות, משחקי ילדים, מכשירי חשמל וכל מה שדרוש למחייה יומיומית.
  • שלב שלישי – עיצוב ודקורציה, ואחסון כל מה שמיועד לאחסון.

שיפוץ או מעבר?

ייתכן ואתם בשלב בו אתם מתלבטים בין מעבר לבית חדש לבין שיפוץ הבית הקיים. ובכן, בחרנו להתמקד הפעם ביתרונות שתוכלו להרוויח, כתוצאה משיפוץ בית קיים:

שיפוץ הבית יכול לעצב מחדש ולתת הרגשה של בית חדש – זה בערך כמו שתי ציפורים במכה אחת.. גם שיפצתם את הבית והתחדשתם לחלוטין, וגם נשארתם באותו בית מה שיכול להיות מאוד נוח מהמון בחינות.

שיפוץ זול יותר מרכישת בית חדש – בואו נודה, ההיבט הכספי הוא בלתי מבוטל, וההבדל בין שיפוץ לבין רכישה הוא עצום. 

ערך הבית עולה לאחר שיפוץ – יתרון חשוב מאוד שיכול לשמש אתכם בעתיד, במידה ותחליטו למכור את הנכס.

איך עושים את זה? עבודות בטון וניסור בטון 

אחת הדרכים המומלצות לבצע שיפוץ בבית קיים או הכנת בית חדש שאתם עוברים אליו, היא באמצעות ניסור בטון. זה יכול להיות כדי לפתוח דלת למרפסת חדשה, או כדי להפוך שני חללים לחלל אחד גדול ולנסר את הקיר שביניהם. זה יכול להיות על ידי הנמכת קיר כניסה למטבח והפיכתו למחיצה בגובה של חצי קיר, וכך לפתוח את חלל המטבח.

מדובר באמצעי שחשוב שייעשה על ידי אנשי מקצוע, שיודעים לבצע עבודה טובה, מקצועית ולא פחות חשוב – נקייה. עבודה מקצועית יכולה למנוע ליקויים בטיחותיים ואסתטיים.

גם במקרה של שיפוץ הבית שלכם, וגם במקרה בו אתם נערכים למעבר לבית חדש ומעוניינים לבצע בו שינויים, האפשרות של ניסור בטון היא האפשרות הזריזה ביותר, המקצועית ביותר, והנקייה ביותר (מבחינת לכלוך שיש לאחר מכן בדירה). באמצעות איתור של קבלן רשום בסיווג של ניסור בטון, תוכלו להיות בטוחים שאתם מגייסים איש מקצוע לביצוע עבודה על הצד הטוב ביותר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

אבק בניסור בטון
3 דרכים לשלוט באבק בעת חיתוך בטון

כשמדובר בחיתוך בטון, עלולות להיות הרבה סכנות המתרחשות בתהליך. חלק מהסכנות עלולות לכלול רעשים חזקים או ציוד לא תקין, עם זאת אחת הסכנות הגדולות ביותר

קידוח 30 צול
קידוחים בעובי 30 צול! (80 ס"מ)

עוד פרויקט נדיר הגיע לסיומו, קידוחי יהלום בעובי של 30 צול! (80 ס"מ) יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מוכנים לכל פרויקט. צרו איתנו קשר באחת מן

השיחה הזו תחסוך לכם

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך