יהלומי ניסור וקידוח בטון

האם ניתן להחליף רצפת ביטון, כיצד ולמה כדאי לשדרג?

הבהרה: אנו נותנים שירותי ניסור וקידוח בטון ביהלום בלבד – מאמר זה בא לתת לכם ידע כללי

צוות יהלוMי ניסור בטון

רצפת בטון מוחלק היא הבסיס לביצוע כמה אופציות בבית או במשרד. אפשר להדביק על רצפה זו אריחים מסוגים שונים או לחלופין להתקין פרקטים. בשנים האחרונות המגמה של לקוחות רבים היא להעדיף התקנה של פרקטים וזאת לאור היתרונות הרבים שלהם.

שיטת התקנת הפרקטים 

כדי להתקין פרקטים רצפת הבטון חייבת להיות ישרה ומפולסת, כדי שגם הפרקט יהיה ישר ובגובה אחיד. יש אפשרות להתקין בשלב ראשון מערך של חימום תת רצפתי ומעליו להתקין פרקטים. מדובר במערך פונקציונלי שבאמצעותו אפשר לחמם את רצפת הבית וזו אופציה נוחה מאד לבני הבית ובמיוחד כאשר מדובר בילדים קטנים בחורף. 

מעל מערך זה מתקינים פרקטים מעץ מלא שהם המתאימים ביותר לאופציה זו לאור העובדה שמדובר בעץ גושני טבעי ומאסיבי. לוחות העץ קיימים בהיצע נרחב מאד של גוונים, לבחירתם של הלקוחות.

התקנת פרקטים למינציה 

הפרקטים הנמכרים ביותר הם פרקטים למינציה מכיוון שהם באיכות מעולה ואפשר לבחור בין הרבה מאד דגמים, כדי להתאים אותם לקו העיצובי של הבית. יש לוחות בגוון אחיד כמו לבן, אפור, שלל גוונים חומים או צבעים כהים כמו שחור. קיימים גם גוונים משולבים כמו שמנת אפור וחום בהיר באותו הלוח וכך נוצרת נראות יפהפייה ומסקרנת של הרצפה.

אפשר לבחור גם בלוחות בדגם של פישבון אשר מותקנים בצורה אלכסונית ויוצרים צורה מרהיבה של רצפת הבית. אופציה זו מתאימה במיוחד לחדר מגורים רחב ידיים. 

התקנת פרקטים בחדרי הילדים 

הורים רבים מעוניינים בהתקנת פרקטים בחדרי הילדים וזאת מכיוון שמדובר בלוחות מבודדים ששומרים על טמפרטורה כמעט זהה בחורף ובקיץ. הילדים אוהבים מאד לשבת על הרצפה וכאשר היא קרה בימי החורף, זה לא בריא. לכן אם הם יושבים על הפרקט, הטמפרטורה היא סבירה וכך הדבר אינו פוגע בבריאותם.

התקנה מהירה של הפרקטים

אחד היתרונות גדולים של הפרקטים הוא שמלאכת ההתקנה שלהם היא מהירה ויחסית אינה יוצרת לכלוך ובלגן רב בבית. אפשר להתקין פרקטים בכמה חדרים בבית ממוצע, תוך כמה שעות.

אחזקה קלה של הרצפה בבית

בהשוואה לרצפת אריחים, הרבה יותר קל לנקות רצפה שבנויה מפרקטים. מנקים את כל המשטח באמצעות שואב אבק מפירורים ומאבק. בשלב שני באמצעות מטלית לחה וחומר ניקוי ייעודי מנקים את כל המרחב ותוך דקות השטח נקי, מתייבש מהר ואפשר לחזור לחדר. 

נכתב באדיבות המומחים של ענק השטיחים והפרקטים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

ניסור משטחי בטון

כמה זמן לוקח לבטון להתייבש?

בכל הנוגע לייבוש בטון, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמי מפתח חשובים המשפיעים על רמת עמידות של התוצר הסופי. ככל שהליך ההתייבשות יהיה נכון יותר, משטח

קרא עוד »
בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך