הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

איך מוצאים חברה מומלצת לעבודות קידוחי יהלום בבטון?

ככלל, הדרך לאיתור ספקית שירותי קידוח בבטון שמציעה שירות מנצח, הוא לבצע סקר שוק, לקבל הצעות מחיר ממספר נותני שירות ולבחון את חוות הדעת של לקוחות קודמים על מנת להעריך את רמת השירות ואיכות העבודה שמציעה כל חברה לעבודות קידוח בבטון.

אולם אם אתם מחפשים קבלן המתמחה בקידוחי בטון, ככל הנראה ישנם קבלנים רבים בישראל המציעים שירות מסוג זה.

אז איך בוחרים?

ובכן, בראש ובראשונה, על חברה שמתיימרת לספק שירותי קידוחי יהלום בבטון, להיות בעלת ציוד יעודי מיוחד כגון מקדח יהלום, שיכול לחדור דרך משטחי בטון במהירות, בקלות וביעילות.

בנוסף לכך, מכיוון שמרבית החברות המספקות שירותי קידוח בטון או ניסור בטון, גובות תשלום לפי שעת עבודה, ישנה חשיבות רבה לבחירת חברה לעבודות קידוח בטון, המעסיקה אנשי מקצוע בעלי הכשרה מתאימה, ניסיון בעבודות בבטון, אמינות, ויכולת להשלים פרויקטי קידוח בטון ביעילות ובמהירות.

לאור מורכבותו הרבה של הנושא, במדריך שלפניכם נחשוף מספר טיפים מועילים במיוחד לאיתור ובחירה של חברה המספקת שירותי קידוח בטון ביהלום בסטנדרטים שמנינו לעיל.

מתי נדרשים שירותים של חברת קידוחי יהלום בבטון?

בין אם יש לכם בית שיש לו שביל גישה מבטון, או שטח מסחרי שנדרשות בו עבודות ניסור בטון או הסרת בטון, תוכלו למצוא חברות שמספקות שירותי קידוחי בטון שיענו על הצורך כמעט בכל מקום בארץ.

חברות אלו עשויות לספק גם שירותים אחרים הכוללים ניסור באמצעות מסור יהלום, ניסור אבני שפה או מדרכות ומשטחי בטון, או שירותי חציבה בבטון. חברות קידוח בבטון מציעות במקרים רבים גם שירות של הכנת משטחים לעבודות ריצוף וסלילה. יחד עם זאת, במידה והשירות היחיד שאתם זקוקים לו בשלב זה הוא שירות של קידוחי בטון ביהלום, הקווים המנחים שנמנה בשורות הבאות יסייעו לכם למצוא נותן שירות מתאים בקלות ובמהירות רבה.

כיצד למצוא בקלות חברה מומלצת לעבודות קידוחי יהלום בבטון?

הדרך המהירה והיעילה ביותר לאיתור חברת קידוח יהלום מנצחת, היא כמובן באמצעות האינטרנט.

לרבות מהחברות המספקות שירותי קידוח ביהלום בימינו יש אתר אינטרנט  עם טופס יצירת קשר או מספר טלפון וכתובת מייל לטובת בירור של פרטים נוספים.

אם תרשמו בגוגל "קידוחי יהלום", תקבלו בתוצאות החיפוש הראשונות את אתרי האינטרנט של ספקיות שירות קידוח יהלום מהמובילות במשק.

אנו ממליצים לכם לבקר באתרי האינטרנט של כמה מן החברות הללו, כדי ללמוד עוד על השירותים שהן מציעות, ולקבוע פגישה עם כמה מהן על מנת להתרשם ממקור ראשון מרמת השירות והמקצוענות של כל חברה. 

מדוע חשוב לבצע סקר שוק מקיף כשמחפשים חברת קידוח יהלום בבטון?

חשוב ליצור קשר עם יותר מעסק אחד בתחום של שירותי קידוחי יהלום בבטון כדי שתהיה לכם אפשרות לקבל הצעות מחיר מרובות ולאתר את החברה שמתחייבת למחיר הטוב ביותר.

במקביל לסקר השוק שאתם מבצעים בנושא המחיר, חשוב על הדרך לבצע תחקיר קטן באינטרנט ולוודא כי כנגד החברות שאת שירותיהן אתם שוקלים לשכור לביצוע עבודות בבטון, אין תביעות פתוחות ועומדות או חוות דעת שליליות של לקוחות לא מרוצים.

אף שחשוב לבחור חברת קידוח יהלום שתעשה את העבודה במחיר אטרקטיבי שמתאים לתקציבכם, רצוי מאוד להימנע מעבודה עם חברות שאין עליהן המלצות כלל או שנאספו חוות דעת שליליות עליהן. במקרים כאלו, אתם עלולים לגלות בדיעבד כי הזול עולה לכם ביוקר.

כיצד ניתן להעריך את רמת המקצוענות וטיב השירות של חברות קידוחי יהלום בבטון?

ביצוע תחקיר על פי הקווים המנחים שמנינו לעיל, הוא הדרך הטובה ביותר להעריך הן את רמת המקצועיות של חברה המספקת שירותי קידוח בבטון והן את איכות השירות שהיא מספקת ללקוחותיה.

כפי שציינו, כחלק מהתחקיר שאתם מבצעים חשוב מאוד לתת משקל גם לחוות דעתם ולהמלצות של לקוחות קודמים.

אף שחברה שסיפקה לכם את הצעת המחיר הנמוכה ביותר בהחלט ראויה להתייחסותכם, זכרו שהחברה שמציעה את התמורה הטובה ביותר למחיר היא זו שעליכם למקם בראש הרשימה שלכם.  

קידוחי יהלום בבטון עושים רק עם חברה שמציעה אחריות!

קריטריון נוסף שיש להביא בחשבון בבחירת חברת מומלצת לקידוחי יהלום בבטון, הוא נושא האחריות על התוצאה. חשוב לוודא מול החברה מבעוד מועד כי במידה ולא תהיו שבעי רצון מעבודתה, החברה תהיה מחויבת לתקן כל ליקוי.

לאחר שבחרתם חברה לעבודות קידוח יהלום בבטון שמציעה שירות באחריות, אל תוותרו על קבלת תנאי האספקה של השירות המוזמן בכתב, עם פירוט של העלות שצוינה במסגרת הצעת המחיר שקיבלתם מאותה חברה.

אף שהתנהלות מסודרת מול נותני שירותים בתחום הבטון, עלולה לעכב במעט את תחילת העבודות, זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם ראש שקט ומחיר ידוע מראש.

בשורה התחתונה

בעזרת הטיפים שסקרנו במדריך זה, אנו סמוכים ובטוחים בכך שתצליחו לאתר את החברה הטובה ביותר לעבודות קידוחי יהלום בבטון. כל עוד בחרתם לשכור את שירותיה של חברה שמקפידה להשתמש בציוד החדיש ביותר ובמקדח יהלום איכותי, תוכלו להנות מעבודה ברמה יוצאת מן הכלל שתתבצע בזמן הקצר ביותר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

מדרכת בטון

מדוע קיימים חריצים במדרכות?

אנחנו צועדים בהן כמעט מדי יום, אך האם אי פעם הבחנתם בחריצים הקיימים במדרכות?האם שאלתם את עצמכם אי פעם מדוע החריצים הללו קיימים במדרכה מלכתחילה?

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

Man cutting a insulating wall panel with a saw
פנלים מבודדים: מה זה? וכמה זה עולה?

הבהרה: אנו לא מוכרים פנלים מבודדים, מאמר זה בא לתת ידע בלבד. צוות יהלוMי ניסור בטון אמצעי בנייה איכותיים ומתקדמים מבטיחים לנו שהמבנה שאנו בונים

Construction foreman on the job site
יועץ בטיחות: מיהו ומה תפקידו?

יועץ בטיחות הינו איש מקצוע בעל התמחות בתחום הבטיחות. הוא מספק ייעוץ לכל מקום עבודה או פרויקט אשר קיימים בהם סיכונים בטיחותיים שיש להתייחס אליהם

מדרכת בטון
מדוע קיימים חריצים במדרכות?

אנחנו צועדים בהן כמעט מדי יום, אך האם אי פעם הבחנתם בחריצים הקיימים במדרכות?האם שאלתם את עצמכם אי פעם מדוע החריצים הללו קיימים במדרכה מלכתחילה?

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך