לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

איך מבצעים קידוח חור למזגן בעזרת מקדח יהלום

אין היום כמעט בית בישראל שאין בו מזגנים. יש הטוענים שזה בגלל ההתחממות הגלובלית שכבר כמעט ואינה מאפשרת לנו לעבור את הקיץ הישראלי ללא מזגן ויש הטוענים שאלו הן הנורמות החדשות שהתקבעו להן בעולם. כך או כך, מה שקורה בשטח זה שכולנו חייבים את המזגנים ולא מסוגלים כמעט לשרוד בלעדיהם.

לרוב מתקינים את המזגנים לאחר שכבר סיימו את בניית הבית כולו. לעיתים זה יהיה מיד לאחר הבנייה טרם הכניסה לדירה ולעיתים זו תהיה התקנה של מזגנים חדשים בבית ישן.

לא ממש משנה באיזה שלב או גיל של המבנה אתם באים להתקין את המזגנים. בכל מקרה אתם תזדקקו לשירות של אנשי מקצוע שיכינו עבורכם את התשתיות של המזגנים. אלו יכללו גם קידוח חורים מתאימים לצורך הקנת המזגנים.

>> עבודות שונות שמצריכות קידוחי יהלום

לפני הכול – תכנון נכון וחכם של המזגנים

האמת היא שלפני שאתם מתחילים בכלל להתקין את המזגנים בפועל, חשוב שתיעזרו בשירות של טכנאי מזגנים מומלץ בקריות, זאת על מנת שהמזגנים יהיו מתוכננים בצורה הכי טובה והכי יעילה למבנה.

לא פעם אנחנו נפגשים במזגנים שהם לא עושים את העבודה כמו שצריך. החלל לא מקבל את המיזוג המתאים לו והצינון שלו אינו מספק. מנגד, יש גם את המזגנים שעושים את העבודה בצורה יותר מידי טובה והחלל הופך להיות קר מידי בעת השימוש במזגן.

הדרך להגיע לאיזון הרצוי ולהנאה ממוצר שאכן יעשה את העבודה בצורה הכי מתאימה לו, עוברת דרך שירות של טכנאי מזגנים מקצועי שייטיב לתכנן בצורה הכי מקצועית והכי חכמה את המזגנים בהתאם לגודל החללים. הטכנאי אמור גם להתחשב באופי השימוש בחלל כמו גם מספר האנשים שאמורים לאייש את החללים בדרך כלל.

לאחר שיש תוכנית ברורה ניתן להתקדם הלאה.

>> עד איזה שעה מותר לקדוח?

מקדח יהלום להתקנת המזגנים

התקנת המזגנים דורש כאמור העברת תשתיות. לשם כך יש צורך לקדוח חורים בקירות הבית כדי להעביר בהם את הצנרת הרצויה. אם מדובר בקירות בטון הרי שהדרך הטובה ביותר לצורך הקידוח תהיה באמצעות מקדח יהלום. מקדח יהלום זהו מקדח עוצמתי וחזק במיוחד שמסוגל ליצור את החורים הרצויים בדיוק בגודל הנכון ובמיקום המדויק. הניסור שנעשה בעזרת כוס היהלום למעשה חוסך תיקונים של החורים שנעשו וקיר הבטון נשאר חזק בדיוק כמו שהוא היה.

הקידוח נעשה בצורה הכי ממוקדת והכי מהירה תוך שמירה מלאה על בטיחות העובדים ובטיחות השוהים במקום.

>> איך מוצאים חברה מומלצת לעבודות קידוחי יהלום בבטון?

איך עובד מקדח היהלום?

מקדח היהלום פועל באמצעות מנוע עוצמתי וחזק במיוחד. הלהב שמותקן על גבי המקדח מסוגל ליצור חיתוכים וקידוחים מדויקים במיוחד. זאת הודות לשבבי היהלום שמצפים את הלהב וזה מה שלמעשה הופך את המקדח למה שהוא.

לצורך ביצוע הקידוח יש להיעזר באנשי מקצוע מהתחום שיודעים לבצע את העבודה בצורה הכי מקצועית והכי בטוחה, לעצמם, למבנה ולסביבה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך