לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

איך חותכים רצפת בטון לטובת הנחת צנרת חדשה?

האם תהיתם אי פעם כיצד מתבצע תהליך של חיתוך רצפות בטון לטובת התקנה של תשתית צנרת חדשה במבנה? אם כן, זה בדיוק המאמר עבורכם. המשיכו לקרוא את השורות הבאות אם ברצונכם לגלות מהם הנושאים שצריך לקחת בחשבון כאשר חותכים רצפת בטון לטובת הנחת צנרת חדשה, באילו כלים יש לבצע חיתוך של רצפות בטון לקראת התקנת צנרת, כיצד מסמנים וחותכים את רצפת הבטון בצורה המדויקת ביותר, וממה הכי חשוב להיזהר במהלך ביצוע העבודה.

באילו מקרים עלול להתעורר הצורך בניסור רצפות בטון לטובת התקנת צנרת חדשה?

במסגרת עבודות הבנייה בפרויקטי מגורים, נהוג להניח את צינורות הניקוז של המבנה ולחבר אותם לתשתית האינסטלציה, לפני שיוצקים את יסודות הבטון של המבנה. גם במקרה בו בעל בית, דירה או נכס מסחרי, חפץ בהרחבת המבנה שברשותו וגם במקרים שבהם צינור ניקוז קיים ניזוק, יש צורך לחתוך את רצפת הבטון של המבנה על מנת להגיע לגופי הצנרת הקיימים בו, ולחבר צינור חדש.

דברים שיש לקחת בחשבון לפני חיתוך רצפת הבטון לטובת הנחת צנרת חדשה

לפני שאתם ניגשים לביצוע עבודות הכרוכות בחיתוך רצפת בטון לטובת הנחת צנרת חדשה במבנה כלשהו, עליכם לוודא כי קיבלתם לידיכם שרטוט של המפרט הטכני של המבנה על מנת שתוכלו לקבוע בביטחון היכן ממוקמת תשתית הצנרת הקיימת, וזאת לפני שאתם מתחילים לבצע את החיתוך של רצפת הבטון. מרבית צינורות הניקוז ממוקמים בדרך כלל מתחת לרצפת הבטון של המבנה, ועוברים דרך שכבת האדמה שמתחתיו. חשוב לקבל לידיכם את תוכניות הבניה של מבנה על מנת להמנע מפגיעה בתשתיות שונות של המבנה במהלך ביצוע עבודת הניסור בבטון. לצורך העניין, אם בבניין מותקנת מערכת לחימום רצפתי, חיתוך רצפת הבטון עלול להוביל לפגיעה בסלילים של מערכת החימים וכתוצאה מכך להשבית אותה. מסיבה זו, אסור בשום אופן להתחיל לחתוך את רצפת הבטון לטובת הנחת הצנרת החדשה, עד שאתם בטוחים לחלוטין היכן בדיוק ממקומים כל הצינורות במבנה, התעלות וקווי החשמל של המבנה. זהו, אם כן, הצעד הראשון שעליכם לבצע לפני חיתוך רצפת בטון לקראת הנחת צנרת חדשה.

>> מחירון ניסור בטון – מחירים שאסור לפרסם!

באילו כלים יש לבצע חיתוך של רצפות בטון לקראת התקנת צנרת חדשה?

רוב רצפות הבטון במבני מגורים בישראל הן בעובי של כעשרה סינטימטרים. רצפות אלו מחוזקות באמצעות מוטות פלדה בצורה של רשת פלדה. לכן יש צורך בכלי עבודה רלוונטיים ובציוד המתאים כדי לחתוך רצפות בטון מסוג זה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא לעבוד עם חברה שמספקת שירותי ניסור בטון מקצועיים, כדוגמת חברת יהלוMי ניסור וקידוח בטון ביהלום. כמובן, מומלץ לבצע סקר שוק מקיף כדי שתוכלו לבחר בספק שירותי חיתוך הבטון הטוב והמקצועי ביותר לפרויקט שלכם. למרות שביצוע חיתוך של רצפות בטון לטובת התקנת צנרת חדשה, עדיף לבצע בעזרת אנשי מקצוע שמתמחים בעבודות מהסוג הזה, אם אתם בכל זאת מתכננים לבצע את העבודה בכוחות עצמכם, דעו שעליכם לשכור מסור בטון רטוב בעל להב יהלום. מסור רטוב יכול להפחית במידה ניכרת את כמות האבק שנפלט בעת ניסור הבטון – אבק אשר עלול להוות סכנה לבריאותכם ולבריאותם של הסובבים אתכם. כמו כן, עליכם להשתמש גם בציוד המגן הנכון בעת ​ביצוע עבודות של ​חיתוך רצפת בטון להתקנת גופי אינסטלציה חדשים. מסיכת מגן עם מפוח ומשקפי מגן הם פריטים חיוניים ואף הכרחיים בהקשר זה.

>> קראו מדוע משתמשים ביהלומים לחיתוך בטון?

כיצד מסמנים וחותכים את רצפת הבטון בצורה המדויקת ביותר לקראת התקנת הצנרת?

השלב הבא לקראת חיתוך רצפת הבטון לטובת הנחת הצנרת החדשה, הוא סימון של האזור שאתם מתכננים לחתוך ברצפת הבטון. אולם לפני שאתם מתחילים לסמן את קו החיתוך, חשוב ביותר לזהות את המיקום של מחלק המים (המרכזיה) של הצנרת החדשה המיועדת להתקנה וכן את הנקודה שבה היא אמורה להתחבר לגופי הצנרת הקיימים. בשלב הבא יהיה עליכם לשרטט שני קווי גיר משני הצדדים של ראש הצנרת על מנת ליצור שטח מסומן בגודל של כ – 30 סנטימטרים. לאחר מכן, תדרשו למקם את להב היהלום של מסור הבטון שלכם בעומק של כ – 11 סנטימטרים. כעת בצעו חיתוך לאורך שני קווי הגיר שאותם שירטטתם קודם לכן. 

קחו בחשבון שמדובר בתהליך אשר עלול לקחת זמן רב ולהיות רועש למדי. מורכבות התהליך עשויה להיות גם נגזרת של כמות מוטות הפלדה המשמשים לייצוב רצפת הבטון. לאחר שהשלמתם את החיתוך של שני צדי הבטון, עליכם להשתמש בפטיש על מנת לפרק את רצפת הבטון לגושים. כך תוכלו להסיר את חלקי הבטון ששברתם בקלות מן הרצפה.

ניסור רצפות בטון לטובת התקנת צנרת חדשה – ממה הכי חשוב להיזהר במהלך ביצוע העבודה

חיתוך של רצפות בטון לטובת הנחת צנרת חדשה ובכלל, הוא לא עבודה מהסוג שמומלץ לבצע באופן עצמאי, ובפרט אם אין לכם כל ניסיון קודם בעבודות ניסור בטון במסור יהלום.

הדרך הטובה ביותר, אם כן, לחתוך את רצפת הבטון בביתכם, היא לעבוד עם חברה מקצועית שמספקת שירותי חיתוך בטון ביהלום. מומחים לעבודות ניסור בטון ביהלום הם האנשים הטובים ביותר לפנות אליהם אם חשוב לכם שתתבצע עבודה איכותית, יעילה ובטיחותית במחיר סביר.

בואו להציץ במחירון שלנו, אנחנו הכי זולים בישראל – ואם מצאתם מחיר טוב יותר, דברו איתנו.

מי מספק שירותי חיתוך רצפת בטון לטובת הנחת צנרת חדשה במסור יהלום? 

אם אתם זקוקים לשירות של ניסור רצפת בטון לטובת הנחה של צנרת חדשה, שיתבצע באופן מקצועי, בטיחותי, נקי, אמין, ובכלים האיכותיים ביותר, המומחים של חברת יהלומי ניסור בטון ביהלום, יותר מישמחו לעמוד לרשותכם. חיתוך של רצפות בטון ביהלום לשם הנחת תשתיות זו המומחיות שלנו. אנו מעסיקים את אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר בתחום חיתוך רצפות הבטון, ומספקים שירות בפריסה ארצית. 

בין אם מדובר על חיתוך רצפת בטון לטובת הנחת צנרת חדשה בפרויקט מגורים או בשטח מסחרי, הניסיון שלנו עושה את ההבדל בתוצאה. פנו אלינו בהקדם האפשרי לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד, שתותאם לצרכי הפרויקט שלכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך