יהלומי ניסור וקידוח בטון

איך תדעו האם אתם צריכים שירות של ניסור בטון?

בטון משמש ליציקת תשתית, בניית עמודים, קירות, מרתפים, מקלטים, אפילו מרצפות ותוספות מעוצבות. לאחר הקמת מרכיב מסוים מבטון, הוא נועד לעמוד יציב על מקומו. בהזדמנויות שונות, תגלו כי יש צורך לנסר, לפתוח פתח או לרסק חלקים מסוימים מהבטון. במידת הצורך, פעולה כזאת תיעשה בליווי של מהנדס שיבדוק כי הפעולה הזאת נעשית כנדרש וללא פגיעה בתשתית. את ניסור הבטון מבצעים בעזרת כלים מיוחדים, המבוססים על יהלום ומתכות חזקות במיוחד. בעזרת מסורים, פטישונים וציוד מכאני הנדסי אחר, ניתן לנסר ולחרוץ אפילו בטון עבה וחזק ביותר. 

ניסור לצורך שיקום ותחזוקת מבנים לשימור 

שירות של ניסור בטון יידרש לכם במקרים מסוימים כאשר צריך לבצע שיקום מבנים בבניין לשימור. אם על פי החלטת הרשויות המבנה שלכם מיועד לשימור בגלל שהוא מיוחד וצריך חיזוק או שיקום, צריך לבדוק מהם האלמנטים שבהם יש לטפל. במידה ונמצא כי חלק מהאלמנטים הללו עשויים מבטון ויש לטפל בהם, תצטרכו להזמין את שירות הטיפול בבטון באמצעות ניסור, קידוח או אפילו ריסוק (לצורך פינוי מהמקום). לאחר פעולת ההריסה, ניתן יהיה לבצע שיקום ושימור לפי התוכנית במבוקשת. 

התקנת מזגנים ומערכות מיזוג אוויר 

שירות של ניסור וקידוח בבטון יהיה דרוש לכם גם אם אתם מתקינים מזגן אחד או מערכת שלימה של מיזוג אוויר. לצורך התקנת המזגן, על בסיס תשתית או קירות של בטון, יש צורך לנסר ולקדוח את פתח המתאים. לאחר מכן אפשר להתקין את המזגן במקום הכי מתאים לו. במקרים שבהם מותקנת מערכת מיזוג נרחבת, עולה הצורך לבצע ניסור של הבטון או של הקירות, על מנת להעביר את הצנרת או להתקין את המעברים למיזוג המרכזי. על העבודות להתבצע בצורה מדויקת, על פי תוכנית ותרשימים מקיפים.  

ניסור לצורך מעבר מערכות ביוב 

רשויות שונות או לקוחות פרטיים וקבלנים עשויים להזמין שירות של ניסור בטון על מנת להעביר מערכת ביוב או לשקם תשתית מיושנת. החלפת צנרת ישנה והכנסת צנרת חדשה, הוספת חדרי שירותים או מקלחות למבנה קיים, בכל המקרים הללו, ניסור של בטון או שבירת קירות ומרצפות יהיו מהלכים בסיסיים והכרחיים. 

הריסת מבנה ישן לפני בניה 

שירות של ניסור בטון מלווה, במידת הצורך, עם שירות של הריסת מבנים. לפי התנאים והתוכניות, ניתן לבצע הריסה ופינוי של קיר אחר או יותר, אם נדרש שינוי חלקי ותוספת בניה. אך ניתן להזמין גם שירות של הריסת מבנה בשלימותו, לרבות יסודות, עמודים, גגות וכן הלאה. זה קיים למשל בתוכניות תמ"א 38 מסוג 2 או פינוי בינוי והתחדשות עירונית. בעזרת הציוד הכבד והמקצועי, מקדחים, פטישונים, מקדחי בטון וכדומה, מגיע הצוות המתמחה בעבודה כזאת ומבצע את המשימה. הורסים את כל המבנה המתיישן או הרעוע. לאחר מכן אפשר לקדם את פינוי ההריסות ולבסוף, להקים מבנה חדש ומודרני לכל דבר. 

הכנסת שינויים שונים, במבנה בנוי 

בכל מקרה של שיפוץ מבנה קיים, הרחבתו או תכנונו מחדש, ניסור או קידוח בבטון עשוי להידרש. דוגמאות למשימות שמאפשרות שיפוץ ברמות הכי גבוהות:

  • שבירת קיר – על מנת להפוך כמה חדרים לחדר אחד גדול. 
  • שבירת עמוד – כאשר מבצעים שינוי בתשתית, תוך בדיקת מהנדס לפני תחילת עבודה, לצורך יצירת חיזוקים אם נדרש. 
  • פתיחת חלון – מאפשרת הכנסת אוויר ואור לחדר שעובר התחדשות. 
  • פתיחת דלת – למשל בהזמנת עבודה של יצירת יחידת דיור במבנה קיים. 
  • התקנת מאווררים ומערכת אוורור – שבירת הבטון נדרשת לפני התקנה וונטות. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

ניסור משטחי בטון

כמה זמן לוקח לבטון להתייבש?

בכל הנוגע לייבוש בטון, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמי מפתח חשובים המשפיעים על רמת עמידות של התוצר הסופי. ככל שהליך ההתייבשות יהיה נכון יותר, משטח

קרא עוד »
בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך