הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור בטון בחדרה החל מ170 ש"ח למטר – יהלוMי

דיסק יהלום

מחפשים שירותי ניסור בטון בחדרה? אנו בצוות יהלומי מבצעים עבודות ניסור בטון בחדרה ובפריסה ארצית. בין אם מדובר בקידוח בטון, חיתוך בטון, ניסור רצפת בטון או ניסור קיר בטון צוות יהלומי יודע לספק את העבודה והשירות על הצד הטוב ביותר לכל אחד מהעבודות האלו.

6 סיבות למה היהלום הוא חברם הטוב ביותר של תעשיית הבנייה

קידוח יהלום הוא שיטה שעושה שימוש במקדחה בעלת להב או ראש גליל שבקצהו מודבקים שברי יהלומים. קידוח היהלום הוא שיטה נפוצה בתעשיית הבנייה בחדרה ובכלל בכל העולם שמאפשרת קידוח חורים באופן יעיל ומהיר ובאיכות גבוהה.

אבל, זו לא רק היעילות שהופכת את השיטה הספציפית הזו לכל כך פופולרית, יש עוד שש סיבות עיקריות למה השיטה הזו היא השיטה המועדפת בתעשייה בכלל ובתעשיית הבנייה בפרט.

קידוח יהלום
קידוח יהלום של צוות יהלומי

1. חוזק החומר

כידוע, היהלום הוא החומר הקשה והחזק ביותר בטבע, ולכן יש מעט מאוד חומרים שמקדח יהלום לא יכול לקדוח דרכם. כאשר יש לכם פרויקט ניסור בטון בחדרה שדורש עבודה על חומרים קשים כגון בטון ואבנים, ציוד קידוח היהלום של יהלומי ניסור בטון יכול לשבור את פני השטח באופן יעיל ומהיר ולקדוח דרך החומר הקשה ביותר ולכל עומק שנדרש.

2. רב גוניות

המגוון הגדול של חומרים שדרכם ניתן לקדוח באמצעות קידוח היהלום הוא אחד היתרונות העיקריים של השיטה. מאחר והציוד הוא קל משקל ונייד, אפשר להשתמש בו במגוון מצבים שונים כגון קידוח אופקי בקירות או קידוח אנכי ברצפה, בכל סוגי הבניינים, מתחת למים ואפילו במקרים בהם המקום צר במיוחד.

3. דיוק

שימוש בשברי היהלומים לקידוח מאפשר רמה גבוהה של דיוק בעבודה מאחר והיהלום קודח בקלות וביעילות דרך הבטון. קידוח היהלום יוצר חורים נקיים יותר ובסיום העבודה הגימורים נקיים וחלקים, כך שהעבודה כולה מתקבלת ברמה ובאיכות גבוהים ביותר.

4. חופשי מרעש

עבודות קידוח ידועות לרעה ברעש שהן מייצרות באתר העבודה ובסביבתו. קידוח היהלום, לעומת זאת, מייצר מעט מאוד רעש במהלך העבודה, מה שיוצר את ההבדל בין השיטה הזו לבין שיטות וצורות קידוח אחרות. הסיבה לכך שיש פחות רעש בקידוח היהלום היא המהירות הגבוהה שבה המקדחה פועלת. בגלל המהירות הגדולה, תהליך הקידוח הוא מהיר כך שאין זמן להיווצרות של רעש. ההפחתה ברעש היא בונוס משמעותי עבור עובדי הבניין באתרי העבודה עצמם וכמובן עבור דיירי ועובדי הבניינים והמשרדים שסביב אתר העבודה.

בגלל המהירות הגדולה, תהליך הקידוח הוא מהיר כך שאין זמן להיווצרות של רעש. ההפחתה ברעש היא בונוס משמעותי עבור עובדי הבניין באתרי העבודה עצמם וכמובן עבור דיירי ועובדי הבניינים והמשרדים שסביב אתר העבודה.

5. ללא שבבים וסדקים

שימוש בשיטות קידוח אחרות משיטת קידוח היהלום, כאשר אתם חותכים בחומר קשה כמו זכוכית, אבן, לבנה או בטון, עלול לגרום להיווצרות שבבים וסדקים בחומר. תיקון של השבבים והסדקים הללו הוא יקר מאוד ולכן יהיה זול יותר לעבוד בשיטת קידוח היהלום בפרויקט הבנייה שלך.

6 שמירה על הסביבה

יתרון משמעותי נוסף לקידוח היהלום היא שלא נוצרת פסולת. מאחר והתהליך כולו הוא מדויק יותר משיטות קידוח אחרות, ואין צורך בשבירה מיותרת של בטון, הרי שפחות אבק ופחות פסולת נוצרים במהלך העבודה. זהו יתרון גם באתר העבודה וגם לסביבה.

אנו ביהלומי ניסור בטון עושים שימוש בציוד קידוח היהלום המודרני והמתקדם ביותר, ומשתמשים בו בכל פרויקט קידוח כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

למידע נוסף על הפרויקטים והשירותים שלנו בחדרה, צור קשר עוד היום עם צוות המומחים שלנו שישמח לעמוד לשירותך בכל שאלה.

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך