הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

072-3969-750

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

תפריט

בשבילנו, קודם כל בטיחות

עבודות ניסור בבטון הן תחום עבודה מסוכן למדי, בין אם מדובר בקידוח פשוט יחסית למטרות חיווט או פתיחת חלון, ובין אם מדובר בהריסה של מבנה בטון שלם:

אנחנו בדרך כלל עובדים עם ציוד כבד שבשימוש שגוי עלול לפצוע, ובנוסף תכנון לא נכון של תהליך העבודה עלול למוטט ללא התראה מוקדמת חלקי בטון כבדים באופן לא מבוקר ולסכן חיי אדם. 

זו הסיבה בעטיה אנו מקפידים בראש ובראשונה על בטיחות.

בזמן שאחרים מעגלים פינות או מעלימים עין מהנחיות בטיחות, אנחנו שואפים להימנע מכל התהליך של תאונת עבודה פיצויים ותביעות.

זו הסיבה בעטיה אנו נוקטים מספר אמצעי בטיחות כדי לצמצם כל סיכון אפשרי.

אמצעי בטיחות בעבודות הריסה

ראשית אנו מבצעים סקר סיכונים מעמיק, על מנת לאתר מבעוד מועד איזורים מועדים לפורענות שמהם עלולה לבוא הרעה.

כך למשל עוד לפני שהפועלים מתחילים לעבוד אנו ממפים את נקודות החשמל, הגז והמים באתר, מתייחסים למערכות נוספות הקיימות באתר (אם יש כאלה), וכן להיבטים של נפילת חפצים, רעש, אבק, תנועה באתר וכיו"ב.

בשלב הבא אנו מתאימים את שיטת ההריסה לתנאים בשטח.

רוב עבודות ההריסה שונות אלה מאלה פשוט משום שהתנאים בכל אתר שונים וחשוב מאוד לבצע את העבודה בכלים המתאימים ובשיטה הנכונה ביותר. 

אנו מקפידים לבצע את העבודה אך ורק תחת פיקוח וליווי של שורת אנשי מקצוע מומחים, כגון מהנדסי הריסה, מהנדסים אזרחיים ומהנדסי סביבה.

כמו כן אנו מקפידים לעבוד על פי תקנות בטיחות בעבודה, נהלי המשרד להגנת הסביבה ומשרד העבודה, וכמובן תחת פיקוח של ממונה בטיחות מטעם החברה כנדרש על פי החוק.

רגע לפני שמתחילים, אנו מבצעים תדריכי בטיחות כחלק מביצוע פעולות ההכנה לתחילת העבודה.

במסגרת ההכנות אנו מוודאים ניתוק של מערכות, ממפים את הכניסות והיציאות, מוודאים יצירת קשר עם גורמים רלוונטיים בסביבת האתר (כגון מנהל אחזקה או אחראי אחר), מוודאים קיומו של ציוד עזרה ראשונה ולעיתים אף נערכים באופן מעמיק אף יותר לעבודה בשעות החשיכה.

ברגע שמתחילה העבודה עצמה, אנו עובדים עם פועלים שהוכשרו לעבודתם באופן ייעודי;

לרבות קורסים לעבודה בגובה, קורסי התנהלות נכונה באתר הריסה, קורסי נאמני בטיחות, תדריכי שימוש בציוד מגן וכמובן הפעלת המכשור והציוד.

סיכום

בניגוד לעבודות בניין, עבודות הריסה עלולות לטמון בחובן הפתעות לא נעימות כגון התמוטטויות, שאיפת חלקיקים, נזקי רעש ועוד. אנו מתייחסים לסיכונים הללו במלוא הרצינות ועושים כל מאמץ להתמודד עם האתגרים בהצלחה:

עורכים תכניות הריסה מראש בליווי מהנדס ובביצוע צוותים מנוסים, מתחזקים את הכלים ברמה הגבוהה ביותר ומקפידים על תדריכי בטיחות ויישומם המלא. בשורה התחתונה, כאשר בטיחות היא מעל הכל, אנו מקפידים על כל פרט, קטן כגדול, כדי להבטיח את שלומם של כל האנשים המעורבים בפרוייקט.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו

רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

blue print

עושים מייקאובר לדירה

עוברים דירה וחושבים על הסידור של הבית לפני המעבר? מתלבטים בין שיפוץ לבין מעבר?  בואו נבחן יחד איך עושים את זה ומה הכי מומלץ! תכנון

קרא עוד »

קטגוריות

פוסטים אחרונים

blue print

עושים מייקאובר לדירה

עוברים דירה וחושבים על הסידור של הבית לפני המעבר? מתלבטים בין שיפוץ לבין מעבר?  בואו נבחן יחד איך עושים את זה ומה הכי מומלץ! תכנון

ניסור קיר בטון

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה

במסגרת פרויקט שיפוץ דירה ייתכן בהחלט שיעלה הצורך בביצוע ניסור של קירות בטון. צורך זה יכול לנבוע ממספר גורמים, החל מהצורך לפתוח פתח לדלת מרפסת

יהלומי ניסור וקידוח בטון

פיקוח בניה בפרויקט הריסות בטון

פרויקט הריסות בטון הוא פרויקט שנוגע בעצבים החשופים של המבנה ופרויקט בו ישנו סיכון בטיחותי לא קטן באופן מובנה. המשמעות של שני אלה היא שכל

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
קבלן ניסור בטון

השיחה הזאת תחסוך לך.

לחץ כאן כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך