בשבילנו, קודם כל בטיחות

עבודות ניסור בבטון הן תחום עבודה מסוכן למדי, בין אם מדובר בקידוח פשוט יחסית למטרות חיווט או פתיחת חלון, ובין אם מדובר בהריסה של מבנה בטון שלם:

אנחנו בדרך כלל עובדים עם ציוד כבד שבשימוש שגוי עלול לפצוע, ובנוסף תכנון לא נכון של תהליך העבודה עלול למוטט ללא התראה מוקדמת חלקי בטון כבדים באופן לא מבוקר ולסכן חיי אדם. 

זו הסיבה בעטיה אנו מקפידים בראש ובראשונה על בטיחות.

בזמן שאחרים מעגלים פינות או מעלימים עין מהנחיות בטיחות, אנחנו שואפים להימנע מכל התהליך של תאונת עבודה פיצויים ותביעות.

זו הסיבה בעטיה אנו נוקטים מספר אמצעי בטיחות כדי לצמצם כל סיכון אפשרי.

אמצעי בטיחות בעבודות הריסה

ראשית אנו מבצעים סקר סיכונים מעמיק, על מנת לאתר מבעוד מועד איזורים מועדים לפורענות שמהם עלולה לבוא הרעה.

כך למשל עוד לפני שהפועלים מתחילים לעבוד אנו ממפים את נקודות החשמל, הגז והמים באתר, מתייחסים למערכות נוספות הקיימות באתר (אם יש כאלה), וכן להיבטים של נפילת חפצים, רעש, אבק, תנועה באתר וכיו"ב.

בשלב הבא אנו מתאימים את שיטת ההריסה לתנאים בשטח.

רוב עבודות ההריסה שונות אלה מאלה פשוט משום שהתנאים בכל אתר שונים וחשוב מאוד לבצע את העבודה בכלים המתאימים ובשיטה הנכונה ביותר. 

אנו מקפידים לבצע את העבודה אך ורק תחת פיקוח וליווי של שורת אנשי מקצוע מומחים, כגון מהנדסי הריסה, מהנדסים אזרחיים ומהנדסי סביבה.

כמו כן אנו מקפידים לעבוד על פי תקנות בטיחות בעבודה, נהלי המשרד להגנת הסביבה ומשרד העבודה, וכמובן תחת פיקוח של ממונה בטיחות מטעם החברה כנדרש על פי החוק.

רגע לפני שמתחילים, אנו מבצעים תדריכי בטיחות כחלק מביצוע פעולות ההכנה לתחילת העבודה.

במסגרת ההכנות אנו מוודאים ניתוק של מערכות, ממפים את הכניסות והיציאות, מוודאים יצירת קשר עם גורמים רלוונטיים בסביבת האתר (כגון מנהל אחזקה או אחראי אחר), מוודאים קיומו של ציוד עזרה ראשונה ולעיתים אף נערכים באופן מעמיק אף יותר לעבודה בשעות החשיכה.

ברגע שמתחילה העבודה עצמה, אנו עובדים עם פועלים שהוכשרו לעבודתם באופן ייעודי;

לרבות קורסים לעבודה בגובה, קורסי התנהלות נכונה באתר הריסה, קורסי נאמני בטיחות, תדריכי שימוש בציוד מגן וכמובן הפעלת המכשור והציוד.

סיכום

בניגוד לעבודות בניין, עבודות הריסה עלולות לטמון בחובן הפתעות לא נעימות כגון התמוטטויות, שאיפת חלקיקים, נזקי רעש ועוד. אנו מתייחסים לסיכונים הללו במלוא הרצינות ועושים כל מאמץ להתמודד עם האתגרים בהצלחה:

עורכים תכניות הריסה מראש בליווי מהנדס ובביצוע צוותים מנוסים, מתחזקים את הכלים ברמה הגבוהה ביותר ומקפידים על תדריכי בטיחות ויישומם המלא. בשורה התחתונה, כאשר בטיחות היא מעל הכל, אנו מקפידים על כל פרט, קטן כגדול, כדי להבטיח את שלומם של כל האנשים המעורבים בפרוייקט.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

עשה ואל תעשה של ניסור בטון

עשה ואל תעשה של ניסור בטון

ניסור בטון אינו משימה קלה. עשויים להיות הרבה סיכונים הקשורים אליו, אם לא ינקטו בצעדי הזהירות הדרושים. לכן, לפני ניסור הבטון, חשוב לא רק להיות

קרא עוד »
Close up worker cuts concrete with circular saw

מדוע חותכים חריצים בבטון

בטון הוא אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר שאנו נתקלים בהם ביום יום שלנו. מדובר במרכיב שקיים גם במדרכות, גם בשבילים ודרכי גישה, גם ביסודות של

קרא עוד »
ניסור בטון משוריין

איך חותכים בטון פלדה מחוזק?

חיתוך בטון המחוזק במוטות פלדה, הוא משימה לא פשוטה בכלל. פלדה משמשת לעתים קרובות כחומר גלם אשר מקנה יציבות ליסודות מבטון במבנים שונים, והיא עושה

קרא עוד »

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך