4 דרכים לקידוח בטוח

איך לקדוח בקיר מבלי לגרום נזק

אתם רוצים לקדוח בקיר הבית שלכם, אבל אין לכם דרך לדעת מה מסתתר מאחורי הקיר באזור שבו אתם רוצים לקדוח, במיוחד אם אין לכם את הציוד המקצועי המתאים לכך. לכן, אתם עלולים לפגוע בצינור מים או גז או בכבלי חשמל ולגרום נזק שיעלה לכם ביוקר.

חברת יהלומי ניסור וקידוח בטון ממליצה בחום לשכור אנשי מקצוע לעבודה, כדי להבטיח שהפרויקט  מתבצע בצורה הנכונה והבטוחה ביותר. אבל, אם בכל זאת החלטתם לנסות לקדוח בקיר בעצמכם, אספנו עבורכם 4 טיפים שיעזרו לכם להימנע ככל האפשר מפגיעה בצינורות או כבלי חשמל.

בדקו את אזור הקידוח

נסו להשיג את תוכניות הבניה של הבית כדי לאתר צינורות מים או גז או כבלי חשמל שמסתתרים בקיר, כך התהליך יהיה הרבה יותר פשוט.

אם לא הצלחתם להשיג את התוכניות, הדרך הפשוטה היא לבדוק, לדוגמא, אם יש שקעי חשמל או אביזרי חשמל אחרים באזור הקידוח ולקדוח בזהירות, מתוך הנחה שכבלי חשמל לרוב יהיו מעל או סביב השקעים.

מומלץ לבדוק את השטח ביסודיות כדי להימנע מטעויות מיותרות.

איך להימנע מפגיעה בצינורות

אם אתם משתמשים במקדחה ביתית, רוב הסיכויים שאם פגעתם בצינור כלשהו המקדחה שלכם תיסדק מעט ולא הצינורות. זה, כמובן, לא המקרה אם אתם עובדים עם כלים תעשייתיים חזקים. לכן, בכל מקרה מומלץ לקדוח בזהירות ובאיטיות ולבדוק מדי פעם שאין סימנים לצינורות באזור שבו אתם קודחים.

אפשר לנסות להשיג מצלמת נחש של אינסטלאטורים כדי לבדוק את השטח לפני הקידוח.

איך להימנע מפגיעה בכבלי חשמל

אם איתרתם שקע חשמל, אתם צריכים לדעת שחוטי החשמל עוברים לרוב במרחק של 15 עד 30 סנטימטר מעל השקעים, בצורה אופקית, ויהיו בעומק של כ- 2 סנטימטרים בתוך הקיר. לכן, אם באזור שאתם רוצים לקדוח בו יש שקע חשמל, הימנעו מהאזורים שסביב שקע החשמל וקדחו רק חורים שטחיים.

איך להימנע מפגיעה בקורות תומכות

בכל בניין ובית יש קורות תומכות שהתפקיד שלהן הוא לתמוך בדלתות ובחלונות  של הבית וליצור בידוד של הקירות. הקורות מוצבות בצורה אנכית בתוך הקיר וצריך להיזהר מלפגוע בהן.

דרך אחת לאתר קורות תומכות הוא להקיש על הקיר באזור שבו אתם רוצים לקדוח ולשמוע האם הקיר נשמע פחות חלול מאזורים אחרים בקיר. אבל, השיטה הזו לא בטוחה לגמרי כי אין הרבה אנשים שיכולים להבחין בהבדל.

דרך נוספת ובטוחה יותר היא להשיג מכשיר לאיתור קורות תמיכה.

ההמלצה שלנו

עלות שכירת חברת קידוח מקצועית שתעשה את העבודה בצורה בטוחה ויעילה עשויה להיות הרבה יותר זולה מאשר אם תקדחו באופן עצמאי ותגרמו נזק לכבלי חשמל או צינורות כלשהם בתוך הקיר.

זה נכון במיוחד בפרויקטים של קידוח בטון שנעשים באזורים מסחריים כי במקרים כאלה הסיכויים לגרימת נזק רבים יותר ועלות הנזק גבוהה יותר.

אנחנו ביהלומי ניסור וקידוח בטון מתייחסים לנושא הבריאות והבטיחות בצורה רצינית ביותר ושמים אותו בעדיפות עליונה.

כל אחד מחברי הצוות של חברת יהלומי ניסור וקידוח בטון הוא מומחה בתחומו ושירות קידוח היהלום שלנו הוא מהטובים ביותר כך שאנחנו יכולים להבטיח לכם ביצוע מהיר, נקי, ושקט עם גימורים מושלמים בכל פעם, גם בפרויקטים מורכבים.

למידע נוסף עלינו או על השירותים שלנו, או המחירים שלנו צרו עמנו קשר – אנחנו תמיד מוכנים לעזור.

ללא סדקים ושברים

ניסור הקיר בעזרת המסור שלנו לא גורם לרעידות ורטט או נזק למבנה הנותר.

בטיחות מעל הכל

המסור נשלט ע"י שלט רחוק בשביל הבטיחות של כולנו.

עבודה נקיה

נעשה שימוש של המסור ביחד עם מים כדי לשלוט באבק.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו

רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

קידוח בטון

הכנת פתחים לחלונות אלומיניום

אחרי שנים שאתם מסתובבים בבית ומתלוננים שאין מספיק אור ואין מספיק אוויר, החלטתם לפתוח מפתחים חדשים בקירות הבית ולהתקין חלונות אלומיניום מעוצבים, שיסייעו לכם גם

קרא עוד »

קטגוריות

פוסטים אחרונים

צמיגים תחת הקיר בטון

חיטוי צנרת מים לאחר פרויקט הריסות

חיטוי היא פעולה שמיועדת לסלק זיהומים ביולוגיים וכימיים למיניהם, אלא שבהקשר של חיטוי צנרת מים לאחר פרויקט הריסות מדובר בפעולה רחבה יותר, שמיועדת לא רק

קידוח בטון

הכנת פתחים לחלונות אלומיניום

אחרי שנים שאתם מסתובבים בבית ומתלוננים שאין מספיק אור ואין מספיק אוויר, החלטתם לפתוח מפתחים חדשים בקירות הבית ולהתקין חלונות אלומיניום מעוצבים, שיסייעו לכם גם

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
מנכ"ל שותף יהלומי ניסור בטון

היי אתה!

רוצה לדבר ישירות עם רפאל?

לחץ על הכפתור למטה וחייג עכשיו לרפאל כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך