הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

קידוח בשיש – איך לעשות את זה נכון, ובלי סדקים.

מקדח

איך לקדוח בשיש.

קידוח בשיש זה הרבה יותר מסובך מאשר לקדוח בבטון רגיל או בעץ לדוגמא. השיש, בדומה לקרמיקה וכדומה, נוטה להיסדק לצערינו. עם קצת סבלנות ועם הכלים הנכונים, אתם תוכלו לקדוח בשיש מבלי שהשיש יסדק חלילה.

צעד ראשון.

דבר ראשון אתם צריכים לוודא שאזור העבודה שלכם, (איפה שאתם הולכים לקדוח) הוא נקי מפסולת וכדומה וכדאי שתלבשו גם ציוד מיגון כמו משקפי עבודה (אם אין לכם, שימו איזה משקפי שמש ישנות) כדי שחלילה לא יכנס לכם רסיס לעין.

צעד מספר 2.

תשרטו קצת את השיש. החלק הטריקי והכי קשה בקידוח בשיש זה התחלת הקידוח. השיש ברוב המקרים מאוד מחליק בגלל שהוא חומר חלקלק, וזה יגרום להחלקה של המקדח (לא עלינו). אז לפני הקידוח, תוציאו את המקדח (הברזל הדק שמחובר למקדחה) ותשתמשו בקצה שלו כדי לשייף ולשרוט גומה קטנה בשיש. עכשיו תחברו את המקדח חזרה למקדחה. (הנה למדתם גם מה ההבדל בין מקדח למקדחה על הדרך).

צעד מספר 3.

תתחילו לאט

קחו תזמן, תניחו את קצה המקדח על האזור המשוייף ותתחילו להפעיל כוח בעדינות על המקדחה. תשמור על קצב איטי, לא ללחוץ עד הסוף, אלא תתחילו עם סיבובים איטיים.

צעד מספר 4.

תדאגו שתמיד המקדח והחור ישארו רטובים.

קידוח בשיש ובכל סוגי האבן בכללי, יוצר חום רב שיכול להרוס את הראש מקדח שלכם, תדאגו להרטיב מדי פעם את המקדח. (פשוט תכינו כוס חד פעמית עם מים ותטבלו כל כמה דקות)

צעד מספר 5.

קחו תזמן. אם אתם רואים שאתם מתחילים לחדור, קחו תזמן, תורידו קצת לחץ והמשיכו במהירות ובלחץ בצורה נמוכה ואיטית עד שתגיעו לעומק הנדרש. 

מזל טוב! יש לכם חור בשיש בלי סדקים, פשוט לא?

אגב אם אתם צריכים קידוח רחב יותר אז אתם כבר תצטרכו קידוח עם כוס יהלום, אם אין לכם אז דברו איתנו אה;)

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך