לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

עשה ואל תעשה של ניסור בטון

ניסור בטון אינו משימה קלה. עשויים להיות הרבה סיכונים הקשורים אליו, אם לא ינקטו בצעדי הזהירות הדרושים. לכן, לפני ניסור הבטון, חשוב לא רק להיות מודעים למה שצריך לעשות, אלא גם למה לא לעשות.

אם אתם מעוניינים ללמוד עוד על העשה ואל תעשה של ניסור בטון, תרגישו חופשי להמשיך לקרוא את המאמר שלנו להלן.

העשה של ניסור בטון

בעוד שיש מספר טעויות שעשויים לעשות בזמן תהליך ניסור הבטון, ישנם גם מספר דברים שצריך לעשות נכון כאשר מנסרים בטון. לדוגמא:

לבשו ציוד מגן 

בלי קשר לסוג עבודת הבנייה אותו אתם מבצעים, תמיד חשוב ללבוש ציוד מגן הולם. חלק מהפריטים האלה כוללים משקפי מגן, מגפי גומי, מסכות או וֶנְטִילָטוֹר, שרוולים ארוכים ומכנסיים, וכמובן, אטמי אוזניים / כיסוי אוזניים.

>> בשבילנו, קודם כל בטיחות

קחו את הזמן

אל תזרזו עבודת ניסור בטון. שימוש מיטבי במסור בטון פירושו, עבודה איטית ועדינה שיכולה לקחת שעות לבצע. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מומלץ ליצור מספר מעברים על מקום החיתוך בזמן ניסור הבטון, במקום לבצע חתך אחד עמוק בניסיון הראשון. אם מנסרים עמוק ומהר מידי, עלולים לגרום נזק ללהב של מסור הבטון ולחימום יתר של הציוד.

צרו זרימת מים נאותה

רוב המסורים המשמשים לניסור בטון הם מסורים רטובים, מה שאומר שהם דורשים זרם מים על מנת ליצור חתכים מדויקים וכדי להפחית את כמות האבק הנוצרת במהלך תהליך הניסור. בעוד שמסור רטוב הוא המסור הטוב ביותר לשימוש בזמן ניסור בטון, חיוני שתהיה גם זרימה טובה של מים ושהכל יהיה מחובר היטב. לעולם אל תשתמשו בלהב מסור יבש עם מכונת מסור רטובה.

>> ניסור רטוב, קווים לדמותו.

האל תעשה של ניסור בטון

לפני ניסור הבטון, חשוב לדעת מה לא לעשות כדי למנוע מפגעי בטיחות ותאונות. לדוגמא:

אל תשתמשו בציוד פגום

שימוש בציוד פגום הינו מסוכן ביותר ומהווה סכנת בטיחות חמורה. להבים פגומים גם לא יוכלו ליצור חתכים מועילים. לפני הניסור, הקפידו לבדוק ביסודיות את הלהב שלכם ותוודאו שהוא לא סדוק או שחסר שן. השתמשו בלהב חדש וחד אם הלהב הנוכחי שלכם פגום. הקפידו לשמור על מגן הלהב למטה לפני הניסור.

אל תעבדו באזור עם אוורור גרוע

עבודה באזור עם אוורור גרועה יכולה להיות רעילה, במיוחד בגלל שרוב מסורי הבטון הפועלים על בנזין או דיזל יוצרים עשן מזיק. עשן ושילוב של כמויות גדולות של אבק עשויים להיות רעילים מאוד אם אתם לא עובדים בשטח פתוח. אם אתם מבצעים פרויקט בנייה באזור מקורה וממוסגר, הקפידו על עטית מסכה ושימוש במאווררים כדי להפיץ אוויר ולפזר את האבק. בזמן עבודה באתרים סגורים, נסו לפתוח כמה שיותר חלונות והשתמשו במאווררים כדי לשמור על זרימת אוויר עקבית.

>> מה הן הסכנות בחיתוך קירות בטון?

אל תעבדו ללא שיטת הרמה בטוחה

מסורי בטון יכולים להיות כבדים מאוד, אז צריכה להיות לכם שיטת הרמה והורדה טובה על מנת להגן על הרגליים והגב התחתון שלכם. אם הכרחי, אתם יכולים ללבוש רתמה אחורית וסד, כדי לעזור לכם לשמור על יציבות בזמן הרמה ונסירה של בטון, במיוחד אם אתם מנסרים את הצד של קיר בטון.

סיכום

בניסור בטון, ישנם כמה צעדים שחובה לבצע כדי לשמור על בטיחות במהלך התהליך: לבישת ציוד מגן, לקחת את הזמן, ולוודא שיש זרימת מים נאותה. כמו כן, ישנן גם מספר טעויות שעליכם להימנע מהן על מנת למנוע סיכוני בטיחות ומפגעים: אל תשתמשו בציוד פגום, אל תעבדו באזור עם אוורור גרוע ואל תעבדו ללא שיטת הרמה בטוחה.

אם אתם צריכים ניסור בטון המבוצע בבטחה ובאמינות, אנא צרו אתנו קשר ביהלומי ניסור וקידוח בטון. יש לנו למעלה מ-8 שנות ניסיון במתן שירותי ניסור בטון ואספלט איכותיים בכל רחבי הארץ. הניסיון שלנו הינו האחריות שלכם.

אנא התקשרו אלינו היום במספר – 077-805-3023 או השאירו פניה.

למחירון ניסור בטון לחצו כאן

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך