לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

קידוחי יהלום בבטון

כל מה שרציתם לדעת

קבלו את המחיר הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם תוך דקות.

מגיעים תוך 48 שעות

שירות בפריסה ארצית

המחירים הטובים בישראל

עמידה מדויקת בלו״ז מוגדר

מאות לקוחות ממליצים

מהו המקדח היהלום שכולם מדברים עליו? למה דווקא יהלום? איך מתכוננים לקידוח יהלום? איך נעשה את זה בעצמנו בלי צורך בלהזמין קבלני קידוח? מה המחירים של קידוח יהלום בכלל?! ובנוסף, 6 סיבות עיקריות מדוע קבלנים מעדיפים קידוח יהלום על כל קידוח אחר.

את כל זה אנחנו ננסה לתמצת לכם לתוך פוסט אחד ואיכותי, קריאה מהנה, אנחנו בטוחים שתמצאו את כל התשובות לשאלות שלכם עוד לפני שתגיעו לסוף.

אז מהו מקדח יהלום?

זה מה שצריך כדי לקדוח חורים גדולים בבטון. בעזרת המקדח יהלום תוכלו לעשות חורים בצורה מדויקת להפליא בקירות בטון, רצפות או משטחים או כל מבנה אחר הדורש את יצירתו של פתח כזה, גם בממדים גדולים.

רוב החברות של הניסור והקידוח בבטון מציעות את השירות הזה כשירות בסיסי ויש להם את המומחיות ואת הכלים הנדרשים שיעמדו בקלות בעבודות כאלה.

לאחר שיוצקים בטון, חשוב מאוד ליצור פתחים עגולים כדי שיהיה מקום שהצינורות, כבלים וכדומה יוכלו לעבור בהם.

דוגמאות לקידוחים נפוצים: התקנה של קווי טלפון, אינסטלציה, חיווט חשמלי, פתחים למיזוג אוויר ועוד.

ניתן לעשות את הפתחים הללו מבלי לפגוע במבנה עצמו. הקידוח יכול להיעשות על כל משטח קשה, לא בהכרח בטון, וגם לכל עומק שתירצו.

כאשר החור נעשה, כל הבטון שנקדח יוצא בשלמותו מהמבנה.

בצורה שהבטון עצמו ושאר הקיר ממש לא נהרס והחור נעשה בצורה מסודרת. החתיכת בטון השלימה שיוצאת יכולה לשמש גם למהנדסים כדי שיוכלו לבחון את החוזק ואת הבריאות של הבטון במבנה.

הלהבים של המקדח עשויים מפלדה עוצמתית במיוחד שמעורבבים עם יהלום על קצוות המקדח. חוד המקדח משתנה לפי גודל החור שאתם צריכים.

מכונות הקידוח בבטון דורשות הרבה מאוד כוח של חשמל. מקדחים שיש להם מהיריות מתכווננות הם הכי יעילות ועושות את העבודה הרבה יותר פשוטה וקלה.

אתם יכולים להשיג ציוד שמונע על סטנדים והם יכולים להשתמש בחלל החדר כדי לאחוז ברצפה ולשמור על המקדח במקומו. עם המקדח חייב להיות על הקירות עצמם, אז צריך לאבטח את הסטנדים של המקדח עם עוגנים טובים שיכולים לעמוד בלחץ של המקדח וברעידות.

אז איך תעשו זאת בעצמיכם?

המקום שבו אתם צריכים את החור, הוא חייב להיות מסומן בבירור כדי שהמקדח לא יקדח דרך המוטות פלדה שמשמשים לחיזוק הבטון או בתעלות שנמצאות בתוך הבטון.

הקידוח צריך להתחיל בצורה איטית בלי מאמץ או לחץ כדי שהלהבים יחדרו לחור שאותו אתם רוצים לעשות. ברגע שהמקדח חדר לבטון, אפשר להגביר את הלחץ ואת המהירות של המקדח.

צריך מדי פעם לעצור ולראות שהכל הולך כמו שרצינו בצורה ישרה עד שאנו מגיעים לעומק הרצוי וכאשר נגיע לעומק של הבטון אז החתיכה תצא ביחד עם המקדח, כנראה שנצטרך פטיש כדי להוציא את הבטון מהמקדח.

אם אתם רוצים חור עגול מדויק ומושלם על קיר או ריצפת בטון, אז קידוח יהלום זה הדרך הטובה ביותר לעשות את זה.

קידוח יהלום זה הקידוח שמשתמשים בו בכל הקידוחים במשטחי בטון. אם אתם רוצים גם את אותו הדבר באתר בניה שלכם, אז קודם תצטרכו לדעת איך זה יכול לעזור לכם.

ישנם סוגים שונים של שיטות ושל כלים בשביל קידוח בקירות. משטחי בטון הם קשים ולקדוח בהם זה מצריך הרבה כוח.

כאן המקדח יהלום יכול לעזור, ובקלות. אחרי שהקידוח הסתיים, הבטון יכול לצאת מהקיר בצורה שתקבלו את חור עגול מדוייק. כדי להוציא כמו גדולה של בטון מהקיר, אז נקדח מספר קידוחים ונעשה מספר חורים במשטח ואז נוציא את הבטון. יש הרבה שימושים שונים של קידוחי יהלום.

הטכניקות של קידוח יהלום משתמשות כדי ליצור את ההיבדל בין הגדלים של החורים בקירות בטון, לפי הצורך.

גם מאוד יעיל בשביל כל סוגי העבודות התת קרקעיות, התקנת קווי טלפון, צינורות מים וניקוז. כל הסיבות האלה דורשות קידוח רציני בקיר. זו הסיבה שעובדי הבניה מסתמכים עלינו כי ברשותנו הכלים והציוד הטוב ביותר עבור ניסור וקידוח בטון.

בהתאם לסוג העבודה ולתוצאות הנדרשות, כך שיטות שונות של קידוחים נעשים. יש שיטות יבשות ויש גם שיטות רטובות של קידוחים, אנו יכולים לעשות את כולם.

6 סיבות מדוע קבלנים מעדיפים קידוח יהלום על כל קידוח אחר

כשמדובר בקידוח במשטחים קשים וכשרוצים שזה יעשה ביעילות המרבית ובדיוק מקסימלית וכמובן בצורה נקיה, אז קידוח יהלום עומד בראש הרשימה.

בניגוד לשיטות הקידוח הקונבנציונליות שכאשר משתמשים בהם הם נוטים לייצר הרבה רעשים, אבק ואדים במהלך התהליך, טכניקת קידוח יהלום המודרנית מספקת מקסימום מצוינות בביצועים.

זה מה שהופך את קידוח היהלום לבחירה הראשונה של קבלנים

יהלומי קידוחי בטון קידוחי בטון ביהלום כדי ליצור פתח

תמשיכו לקרוא ותלמדו את כל היתרונות שאתם מנצלים בעת בחירת קידוח יהלום על שיטות קידוח אחרות.

1. דיוק גבוה יותר

רמת דיוק משופרת היא סיבת המפתח מדוע הקבלנים מעדיפים להשתמש בקידוח יהלום עבור עבודות קידוח שונות. הציוד של הקידוח יהלום מבטיח חיתוך מדויק; כלומר, תוכלו ליהנות מחתכים נקיים וחדים אשר ישקפו את איכות העבודה הגבוהה שהקבלנים מציעים ללקוחות.

2. כלי קידוח לכל מטרה

ללא ספק, מקדח יהלום יכול לעבוד בכל סוגי פרויקטים של קידוחים, ללא תלות בתנאי האתר, הגבלות למיניהם ובסוג החומר שצריך לקדוח דרכו. כל הציוד של הקידוח יהלום הינו קומפקטי בגודל וקל במשקל, כך שניתן לקדוח בקלות באזורים לא נגישים. זאת ועוד, אפשר גם לבצע קידוחים באזורים הממוקמים מתחת למים. מקדח יהלום הוא קידוח רב-תכליתי.

3. עוצמת קידוח ללא תחרות

יהלומים הם החומר הקשה ביותר שיש על כדור הארץ. אז, מאוד נדיר למצוא חומר או משטח שהקידוח יהלום לא יכול לקדוח דרכו. בטון, אבן, אריחים, פורצלן וברזל לבנייה, מקדח היהלום יכול לחתוך כל חומר באופן היעיל ביותר שאפשר. מקדח יהלום מהסוג שאנחנו מדברים עליו יכול בקלות לחדור דרך כל משטח והוא יכול לשבור את החומר הקשה ביותר בפרויקט הבנייה שלכם. קידוחי יהלום קיימים גם בשביל שיפוצים והריסות.

4. אווירת עבודה ללא רעש

בעבר, הקידוח היה תהליך רועש, איטי ופולשני, אשר גרם לנזק גם לעובדים באתר העבודה וגם לסביבה. עם זאת, קידוח יהלום, בניגוד לעמיתיו המסורתיים, מייצר רעש מינימלי; הסיבה העיקרית היא כי המקדח מופעל במהירות גבוהה מאוד, מה שלא משאיר זמן לעשות רעש שמבוסס מהחיכוך עם החומר.

הקידוח ללא רעש הוא ברכה לעובדים ולתושבים באתר העבודה. וזה באמת משנה כאשר עבודת הקידוח מתבצעת באזור עם תנועה גדולה כמו בית חולים, בית ספר, מגורים או משרדים; רעשי קידוח יכולים ליצור סביבה לא נעימה ומטרידה במקומות כאלה.

5. קידוח וניסור נקי מסדקים

כאשר אתם משתמשים בכל ציוד קידוח קונבנציונלי אחר כדי לחתוך חומרים כמו בטון, אבן, זכוכית או לבנים, אתם עלולים לראות סדקים ושבבים בתוך המבנה לאחר שהתהליך הושלם. כלומר, תצטרך להשקיע כמות ניכרת של זמן וכסף כדי לתקן את השבבים לאחר קידוח.

עם זאת, כאשר אתם משתמשים בקידוח יהלום למטרות קידוח, אתם לא תראו סדקים או שבבים שנוצרו במהלך העבודה. לכן, קידוח יהלום הוא הבחירה היותר מציאותית. עם מקדחות יהלום, תוכלו להימנע מכל סוג של תיקון לאחר הקידוח

6. סביבת עבודה ללא אבק

כפי שכבר אמרנו, קידוח יהלום עובד מהר יותר והוא מספק תוצאות מדויקות יותר לעומת כל ציוד קידוח אחר שזמין בשוק היום. אז, סביר להניח כי המקדח יהלום מייצר מעט מאוד אבק ופסולת במהלך פעולת הקידוח. זה יעזור לקבלנים על ידי זה שהם יחסכו בכמות טובה של זמן שהם היו צריכים לנקות את הבלגן באתר העבודה לאחר הקידוח. סביבת עבודה נטולת אבק הופכת את המקדח יהלום לבחירה ידידותית לסביבה

אז מה המחיר של קידוחי יהלום בבטון?

אם הגעתם עד לכאן מגיע לכם לדעת בדיוק כמה כל דבר עולה בתחום הקידוח, אז ככה:

קידוח יהלום בטון עבור נקודות ניקוז
החל מ- 200₪
מחיר עבור פתיחת נקודות ניקוז

יצירת חור על ידי קידוח יהלום למזגן
החל מ- 350₪
מחיר עבור קידוח חור למזגן בקיר בטון

קידוח חור במכונת יהלום למכונת כביסה
החל מ- 350₪
מחיר עבור קדיחת חור למכונת כביסה

קידוח יהלום לחור למייבש
החל מ- 350₪
מחיר עבור קידוח חור למייבש בקיר בטון

קידוחי יהלום בבטון לחור לקמין
החל מ- 400₪
מחיר עבור קידוח חור לקמין בבטון

קידוח מעבר לארובה
החל מ- 450₪
מחיר עבור קידוח לפתיחת מעבר לארובה

קידוחי יהלום בבטון 4 צול
החל מ- 150₪
מחיר עבור קידוח יהלום בקוטר – 4 צול

קידוח יהלום בבטון 6 צול
החל מ- 200₪
מחיר עבור קידוח יהלום בקוטר – 6 צול

קידוח יהלום בבטון 8 צול
החל מ- 300₪
מחיר עבור קידוח יהלום בקוטר -8 צול

קידוח יהלום בבטון 10 צול
החל מ- 400₪
מחיר עבור קידוח יהלום בקוטר – 10 צול

אנחנו מקווים שקיבלתם מספיק ידע ושענינו על כל השאלות הנדרשות, על כל שאלה נוספת אל תהססו לפנו אלינו!


קידוחי יהלום בבטון

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

עוד באותו נושא

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!
הביקורות שלנו מגוגל
אין על השירות של יהלומי אחלה רפי שבעולם , שירות , מקצוענות , עמידה בזמנים , מתקתקים עבודה ,אחלה צוות
שלמה ק
שלמה ק
13:13 10 Aug 22
שירות מקצועי ואמין עמידה בזמנים הייתי מאוד מרוצה ממליץ בחום
Tal Levy
Tal Levy
19:47 23 May 22
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
js_loader
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך