לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

עבודות שונות שמצריכות קידוחי יהלום

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

לא פעם אנחנו מוצאים את עצמינו נדרשים לבצע שינויים כלשהם בבית או במשרד. אם זה כשאנחנו באים להרחיב מעט את החללים או כשאנחנו רוצים לפרוץ דלת או חלון בקיר קיים או אפילו כשמדובר בסך הכול בהתקנה של מזגנים.

כל המקרים האלה דורשים עבודה וקידוח בתוך הבטון. הקידוח בבטון לא יכול להיעשות באמצעות כלים רגילים. זאת בגלל כמה וכמה סיבות אשר עליהם נרחיב בהמשך. אך בכל מקרה, חשוב לדעת כי גם אם יש לכם כבר את הכלים המתאימים, אל תבצעו את העבודה בכוחות עצמכם אם אין לכם את הניסיון ואת הידע בתחום ואתם לא באמת יודעים איך צריך לעשות את זה בצורה הנכונה.

כי קידוח היהלום דורש ידע והוא דורש מקצועיות ורק איש מקצוע שיש לו את הניסיון בתחום, רק הוא זה שיידע לעבוד כמו שצריך עם מסור היהלום.

>> לחצו כאן כדי להכנס לעמוד שמפרט על קידוחי יהלום

מתי יש צורך בביצוע עבודות עם מסור יהלום?

קידוח יהלום נדרש לצורך ביצוע ניסור בבטון. כי רק מסור יהלום מסוגל לנסר באופן מדויק וממוקד את החור הרצוי בלי לפגוע בכל המבנה או הקיר סביב.

כאמור הצורך בניסור יהלום עולה בעת שרוצים להוריד קיר בטון קיים במבנה או כשמדובר בחלון חדש שרוצים לפרוץ בקיר. כך גם אם מבקשים לנסר מסתור כביסה או להעביר צנרת במזגן. בכל המקרים הללו, אם הניסור לא ייעשה כמו שצריך, הרי שהקירות המנוסרים ייחלשו מאוד. יש מקרים אשר בהם ניסור בבטון הוביל לאחר זמן להרס של קירות או של מבנים שלמים.

קידוחי יהלום עם מים

בעזרת מסור היהלום אפשר לבצע את עבודות הניסור בצורה הרבה יותר מהירה, הרבה יותר נוחה והרבה יותר בטוחה.

אחד האביזרים הנלווים שיש לנו היום לצד מקדח היהלום זהו מתז המים. מתז המים למעשה נועד על מנת לקרר את המנוע שלך המסור ובכך למנוע את התחממות היתר שעשויה להרוס אותה. אך יש יתרון נוסף הנובע בעקבות השימוש במתז וזה מניעת פיזור אבק הבטון הנוטה להתפזר בכל אזורי הקידוח. אבק הבטון נחשב רעיל מאוד והוא עלול לחדור לדרכי הנשימה או לעיניים ולגרום לנזקים חמורים עם הזמן.

התקנת מזגנים

כיום אין מבנה בלי מזגן. אם בעבר עוד היו כאלה שהסתדרו עם מאווררים או מצננים, הרי שהיום המזגן הוא מוצר הכרחי שאף אחד כמעט לא מסתדר בלעדיו.

לצורך התקנת מזגני הייסנס או כל סוג אחר של מזגן בבית, יש צורך בקידוחים. ההתקנה מחיבת את הקידוח בבטון על מנת שאפשר יהיה להעביר את החיבורים הנדרשים בצורה הכי נקייה וכי מסודרת.

>> לחצו כאן אם אתם צריכים קידוח יהלום למזגן

במקרים אלו הניסור הכי מדויק והכי ממוקד יהיה זה שייעשה בעזרת מסור היהלום.

כך מתקינים מזגנים במהירות, ביעילות ועם מינימום נזק למבנה ולקירות מסביב.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך