הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

מהו קונסטרוקטור?

קבלן ניסור בטון

קונסטרוקטור

מהו קונסטרוקטור?
ואיך בוחרים אחד?

אם הגעתם עד כאן, איחוליי. הרי לבטח אתם עומדים בפני עבודה קריטית המחייבת אתכם לקונסטרוקטור. אם תחת ידכם עבודת שיפוץ בדירה פרטית ובין אם אתם לקראת בנייה גדולה של בית רחב אשר מחייב אתכם בשירות הקונסטרוקטור, אתם לקראת בחירה שחשוב שתהיו מודעים למה היא ומה השירות שהוא נותן. שכן תפקידו מכריע ומשמעותו האחריות שהוא נותן עבור חוזק המבנה שלכם.

מהו קונסטרוקטור?

מאחורי המילה המפוצצת, עומד תפקיד חשוב בכל שינוי במבנה קיים או בתחילתו של מבנה חדש, בתרגום חופשי מדובר במהנדס בנייה המתמחה בקונסטרוקציה.

תפקידו של הקונסטרוקטור הוא להביא לידי ביטוי את תכנון האדריכל האחראי על הבנייה באופן מעשי.

בשונה מתפקידו של האדריכל אשר מתכנן את הבית לפי בקשתו של הלקוח לפי תכנונים של נוחות ונגישות. תפקידו של מהנדס הבנייה הוא לשמור על בנייה חזקה של אותו תכנון מוקדם, הכולל מיקום העמודים, עובי הבטון, כמות הברזלים בקונסטרוקציה ובכלל לשמור על מבנה חזק ועמיד.

אותה הקפדה אנו נקבל גם בעת שימוש במבנה קיים אשר אנו משפצים או מוסיפים לו יחידה נוספת. תפקידו של הקונסטרוקטור הוא להביא לידי ביטוי את יכולות התכנון שלו על מנת למנוע עומס אשר יפגע בתשתיות הקיימות ולהיות אחראי על כל תכנון השיפוץ במבנה.

במהלך העבודה ישמש הקונסטרוקטור כ"מנהל כללי" אשר יפקח על עבודות הבנייה במקרים ספציפיים כגון: יציקה, עימוד וכדו' על מנת לפקח כראוי על עבודת הקבלן שלא יסטה מהתוכנית של המהנדס ויגרור אחריו ליקויי בנייה שיעצרו את עבודות האתר.

אז איך בוחרים קונסטרוקטור?

טרם הזמנת קונסטרוקטור עבור העבודה שלכם, יש מספר פרמטרים חשובים שיסייעו בידכם לבחור את האדם הנכון לעבודה הנכונה.

  • רישיון טרם הניסיון- בחירת קונסטרוקטור עבור העבודה שלכם היא קריטית שלמות העבודה והיא קריטית עבור חוזק המבנה שלכם וככזאת אסור בשום אופן לזלזל בתפקידו של המהנדס. קונסטרוקטור ללא רישיון הוא כרכב ללא בלמים. ההשלכות לבחירת קונסטרוקטור ללא רישיון מתאים יכולות להיות הרסניות ומסוכנות אשר יגררו אחריהם נזק בלתי הפיך. לא מתפשרים! קונסטרוקטור בוחרים אך ורק עם רישיון מתאים, המתאים לצרכי העבודה וודאו שהוא בתוקף.

 

  • ניסיון ערך עליון- ניסיונו של הקונסטרוקטור הוא חשוב לתפקוד העבודה ולרמת ביצוע העבודה. שכן קונסטרוקטור בעל ניסיון יכול להתמודד מול קשיים וכשלים ולמצא את הדרכים הנכונות לפטרון בעיות, דבר אשר משליך על מהירות העבודה

 

  • המלצות- חשוב לבדוק טרם ההזמנה, את ביצועי העבודה של הקונסטרוקטור לבדוק מול לקוחות העבר את הלך העבודה ואת ביצועה לאחר העבודה: האם המבנים באמת עמידים וכדו' כך תוכלו לקבל החלטות טובות יותר עבור הקונסטרוקטור אותו אתם מזמינים

 חשוב לדעת! הכשרת הקונסטרוקטור היא בעלת כמה שלבים וכמה רמות ביצוע. וודאו    שהקונסטרוקטור אותו אתם מזמינים עבר את ההכשרה הנכונה למבנה בו מתבצעת העבודה ולגודל העבודה.

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך