הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

פיקוח בניה בפרויקט הריסות בטון

פרויקט הריסות בטון הוא פרויקט שנוגע בעצבים החשופים של המבנה ופרויקט בו ישנו סיכון בטיחותי לא קטן באופן מובנה. המשמעות של שני אלה היא שכל טעות בתהליכי העבודה יכולה להוביל גם לבעיות מבניות משמעותיות וגם לאירועי בטיחות משמעותיים.

בפרויקט מעין זה, חשוב מאוד שתהיה נוכחת פונקציות מקצועית ייעודית שתפקח על כל ההתנהלות בשטח ותוודא שכל המעורבים בפרויקט, מבצעים את עבודתם על פי העקרונות והסטנדרטים הנדרשים ועל פי כל הכללים הרלוונטיים לפרויקט. את הפונקציה הזאת ניתן לגייס במסגרת שירות פיקוח בניה בפרויקט הריסות וחיתוך בטון.

מדוע נדרש פיקוח בניה בכלל?

בכל פרויקט או תהליך שאיכותו או איכות התוצר שלו היא קריטית, ישנה חשיבות רבה מאוד בנוכחותה של פונקציה מקצועית שתקדיש את עצמה לפיקוח על הפרויקט או התוצר. דברים אלה נכונים במיוחד כאשר בפרויקט מעורבים גורמים שונים וזמניים שמתנהלים לעיתים על פי אינטרסים מנוגדים.

כך למשל, כאשר מדובר על בית תוכנה, ישנו גורם מקצועי שמבצע מה שנקרא בקרת איכות, והוא אחראי לפקח על כך שהתוצר הסופי עומד בסטנדרטים הנדרשים ושתהליכי הייצור מבוצעים בצורה נכונה. בענף הבנייה, לאיכות העבודה והתוצאה ישנה חשיבות אף רבה הרבה יותר, וזאת מעבר לכך שבפרויקט בניה טיפוסי מעורבים שורה של גורמים מקצועיים שאינם קשורים זה לזה ואין להם כל לויאליות מובנית כלפי הלקוח.

פיקוח בניה בפרויקט הריסות בטון וקידוחי בטון ובכלל, הוא מרכיב מפתח בניסיון להבטיח את איכות העבודה בפרויקט ולכן מומלץ לבחור מפקח בניה מומלץ כמו חברת י.נ הנדסה . בכדי להמחיש מדוע חשובה פונקציית הפיקוח פשוט נסביר מה קורה ללא נוכחות של מפקח מתאים: דמיינו שקבלן ההריסות בונה לעצמו תכנית הריסה בהתאם להערכת העלויות שלו ובהתאם למהירות ולזמן שבהם הוא מתכנן לסיים את הפרויקט.

דמיינו לעצמכם שתכנית זו עלולה לגרום לכך שהמבנה כולו יקרוס בגלל סדר ההריסות שבחר הקבלן או שלאחר ההריסה צפויים להישאר לא מעט חלקי בטון בגלל המהירות בה ביקש הקבלן לסיים את תפקידו. פיקוח בניה בפרויקט הריסות בטון הוא בדיוק הגורם שימנע מצבים כאלה.

מה תפקידו של המפקח?

במסגרת תפקידו, אחראי מפקח הבניה לבצע שורה של פעולות שמטרתן היא לוודא כי כל הנעשה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם העקרונות ההנדסיים ועם הסטנדרטים הנדרשים. בכלל זה, בודק מפקח הבניה את ההתאמה בין העבודות בשטח ובין תכנית ההריסה, את ההסמכה של כל המעורבים בפרויקט, את האופן בו מבוצעים תהליכי ההריסה ואת רמת הבטיחות עליה מקפידים בשטח, את הפעולות המבוצעות בתום כל הריסה על מנת לוודא שסולקו כל השיירים וההריסה בוצעה בצורה איכותית עד תום.

אלו הן כמובן רק דוגמאות לתפקידו של מפקח בנייה בפרויקט הריסת בטון, אך התפקיד החשוב ביותר שלו הוא ייצוג הלקוח הסופי וייצוג האינטרסים שלו בפרויקט, לרבות סטנדרטים, עלויות, לוחות זמנים וכן הלאה.

מפקח בניה לבתים פרטיים  https://i-eng.co.il/

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

מדרכת בטון

מדוע קיימים חריצים במדרכות?

אנחנו צועדים בהן כמעט מדי יום, אך האם אי פעם הבחנתם בחריצים הקיימים במדרכות?האם שאלתם את עצמכם אי פעם מדוע החריצים הללו קיימים במדרכה מלכתחילה?

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

Man cutting a insulating wall panel with a saw
פנלים מבודדים: מה זה? וכמה זה עולה?

הבהרה: אנו לא מוכרים פנלים מבודדים, מאמר זה בא לתת ידע בלבד. צוות יהלוMי ניסור בטון אמצעי בנייה איכותיים ומתקדמים מבטיחים לנו שהמבנה שאנו בונים

Construction foreman on the job site
יועץ בטיחות: מיהו ומה תפקידו?

יועץ בטיחות הינו איש מקצוע בעל התמחות בתחום הבטיחות. הוא מספק ייעוץ לכל מקום עבודה או פרויקט אשר קיימים בהם סיכונים בטיחותיים שיש להתייחס אליהם

מדרכת בטון
מדוע קיימים חריצים במדרכות?

אנחנו צועדים בהן כמעט מדי יום, אך האם אי פעם הבחנתם בחריצים הקיימים במדרכות?האם שאלתם את עצמכם אי פעם מדוע החריצים הללו קיימים במדרכה מלכתחילה?

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך