לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

עבודות בטון בראש שקט ובבטיחות

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

כולנו מוצאים את עצמינו מידי פעם רוצים או נאלצים לבצע שינויים שונים בבית. אם זה כשאנחנו רוצים לשפר את תנאי הדיור שלנו ואנחנו רוצים להרחיב את הבית, לשנות את החלוקה של החללים, להסיר קירות ולהעמיד אותם במקומות חדשים, לפרוץ דלתות בקירות, להרחיב פתחים וכן הלאה. כל העבודה הללו הינן מורכבות למיד והן מחייבות ביצוע מאוד מדויק וכמובן עבודה שתהיה בטוחה הן למבנה והן למבצעי העבודה.
כל נגיעה בקיר בטון עלול להיות מסוכן מאוד לקיר המטופל ואפילו לכל המבנה כולו. שלא לדבר על הסיכון לסביבה האנושית של העובדים, הדיירים, השכנים וגם עוברי האורח מחוץ למבנה.

זו הסיבה שחשוב תמיד לעבוד אך ורק תחת השגחה ופיקוח של מפקח המציע את השירות הייחודי הזה של פיקוח בניה. זה מה שיבטיח לכם כי אכן העבודה תיעשה בצורה הכי טובה וגם הכי בטוחה.

איך מבצעים עבודות בבטון?

איך למעשה יוצרים שינויים בבטון בלי לפגוע בקירות, במבנה, בבטיחות שלו ובאנשים הנמצאים במקום? כאן אנחנו נכנסים לתמונה.
המומחים לכל התחום הזה של ניסור וקידוח בבטון.
העבודה נעשית בעזרת כלי מקצוע מתקדמים כאשר מדובר במסורי יהלום במקדחי יהלום ועוד כלים שונים כאשר בעזרתם ניתן להגיע לרמות דיוק גבוהות מאוד בביצוע העבודה לצד שמירה על המבנה ועל בטיחותו. מעבר לכך יש את כל הציוד הנדרש הנועד לכך שכל הביצוע של העבודה ייעשה בצורה הכי בטוחה מבלי שהסביבה תיפגע.

כך מכינים את השטח

לפני שבכלל מתחילים בעבודה יש כמה וכמה שלבים מקדימים אותם יעשו אנשי המקצוע כדי להבטיח כי אכן הביצוע יהיה הכי יעיל, הכי מהיר וכמובן מה שהכי חשוב, ביצוע בטוח.

בדיקה של מהנדס 

לפני שנוגעים בבטון, חובה להיוועץ במהנדס בנייה. הוא זה שאמור לבדוק האם מדובר בקיר שיש אפשרות לנסר אותו. לעיתים מדובר בקריר תמך של הבניין שכל נגיעה בו עלולה לסכן את כל הבית. יש מצבים אשר בהם הקירות מכילים תשתיות שונות וקידוח במקום הלא נכון עלול לגרום לנזקים קשים לתשתיות ולצנרת. יש מקומות בהם יהיה צורך להוסיף חיזוקים ורלסים כדי לבצע את העבודה תוך הגנה ושמירה על המבנה. את כל זה יתכנן עבורכם המהנדס.

הכלים המתאימים

לכל קידוח, חיתוך או ניוסר יש לבחור את הכלים המתאימים. יש את המסוים הידניים ויש את המסורים האוטומטיים. יש את המידות השונות של כוסות הקידוח כאשר מדובר בקידוחים עגולים ויש את כבל היהלום ובקיצור, האפשרויות הן רבות וחשוב להתאים את הכלי הנכון בהתאם למטרה וסוג העבודה.

הכנת השטח

חשוב להבין כי ניסור בטון מוביל לנפילה של חלקי בטון גדולים וכבדים שעשויים להגיע למשקלים גבוהים במיוחד. אנשי מקצוע מומחים ומנוסים יכינו את האזור, ירפדו את קרקע שלא תיפגע, ידאגו למנופים ויבטיחו לכם עבודה הכי בטוחה והכי יעילה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך