עבודות ניסור בטון בשירות פרויקט תמ"א 38

עבודות ניסור בטון

בערים רבות במרכז הארץ מתבצעים בשנים האחרונות פרויקטים של תמ"א 38 שמטרתם המוצהרת היא לחזק את יסודות הבניינים, כדי שיהיו עמידים במקרה של חלילה רעידת אדמה. כדי לדרבן את הקבלנים לבצע את העבודות הללו, הוכנה תוכנית שבה הקבלנים מבצעים את עיבוי היסודות בהתאם להחלטה של הקונסטרוקטור ללא עלויות ובתמורה לכך הם יוכלו לבנות כמה קומות נוספות מעל המבנה ולמכור את הדירות הללו בשוק החופשי. לצורך כך הם יבצעו פעולות מקצועיות מורכבות כמו יציקות בטון, כלונסאות במקומות מסוימים וגם עבודות ניסור בטון במקומות אחרים וזאת כדי לבצע את המהלכים הנדרשים במיזם המורכב.

כל פרויקט של תמ"א 38 הוא סבוך ולכן דיירי הבניין מתאגדים למטרה זו וגם שוכרים את שירותיו של עורך דין מקרקעין שילווה אותם מתחילת הדרך, הוא שותף בבחירת הקבלן, הוא יחתום אותו על חוזה מדוקדק וגם יחתים על חוזה את כל אחד מהדיירים. כל סעיף בחוזים הללו הוא אקוטי כיוון שתהליכי הבנייה מתבצעים בפועל כשהדיירים נשארים לגור בדירותיהם ובהתאם לרצונם ולתנאי השטח מוסיפים מעבר לקומות העליונות גם מעלית, חדר ממ"ד או מרפסת וזאת על פי ההסכמה של כולם.

המטרות של עבודות ניסור בטון

פרויקטים של תמ"א 38 מתבצעים בבתים ישנים שנבנו לפני עשרות שנים ולכן מטבע הדברים כאשר מבצעים פרויקט בהיקף כה גדול זוהי ההזדמנות לבצע שינויים כלשהם. הקונסטרוקטור בוחן באופן מוקפד את מצב המבנה ומאשר את העומס שאפשרי אשר מורכב ממשקלן של הקומות הנוספות ומהשינויים שיבוצעו בדירות הקיימות.

לצורך הגדלת השטח של כל דירה, מבצעים עבודות ניסור בטון כדי לפתוח חלונות או דלתות וליצור מרחבים גדולים יותר. עבודות אלו מתבצעות באמצעות ניסור יהלום שהיא האבן המדויקת ביותר שמבצעת את התהליך על פי המידה הנדרשת.

בנוסף לכך יש מיקומים שבהם מבצעים גם עבודות ניסור בטון ברצפה. יוצרים חתכים ישרים ומדויקים ביותר באמצעות כלים חדשניים ומתוחכמים, אשר פועלים בטכנולוגיה מתקדמת.

פעולות ניסור הבטון

גושי הבטון אשר נחתכים הם גדולים ומאד כבדים. לאור זאת מפילים אותם על צמיגים ולאחר מכן מכיוון שאין אפשרות להרים אותם הם נותרים בתוך המבנים. בשלב שני מבצעים הליך של ריסוק ולאחר שהכול הופך לאבנים קטנות הרבה יותר קל לאסוף אותן וכך לפנות את כל המרחב לצורך המשך העבודות הנדרשות בחללים.

את כל אחת מהפעולות הללו מבצעים רק לאחר שקיים אישור בכתב מהקונסטרוקטור שבדק שאין מדובר בקיר תומך שהורדה שלו עלולה לגרום לבעייתיות ביציבותו של הבניין. הוא בוחן את כל התוכניות הישנות שהוכנו בעת בניית הבניין ובהתאם לכך מאפשר לבצע את השינויים הנדרשים, שלא יסכנו את המבנה.

רק אנשי מקצוע שעוסקים בתחום זה שנים רבות, הם מיומנים לבצע עבודות ניסור בטון לאור האחריות הרבה של ביצוע עבודה מדויקת וללא תקלות.

למחירון ניסור בטון לחצו כאן

אז מה היה לנו עד עכשיו?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »
שיטת ברנוביץ'

שיטת ברנוביץ'

בין הגישות הבולטות בעשורים האחרונים בענף הבנייה הישראלי ניתן למנות את שיטת ברנוביץ' – שיטת בנייה אשר פותחה בשנות השמונים של המאה הקודמת בידי הקבלן

קרא עוד »
בטון מוחלק

בטון מוחלק – עשה זאת בעצמך

אם עד לפני שנים ספורות השימוש בבטון מוחלק היה מיועד לריצוף תעשייתי בלבד, הרי שכיום הוא נחשב לאופציית ריצוף ייחודית, יוקרתית ונחשקת בנישה הביתית. לשימוש

קרא עוד »

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך