הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

עבודות ניסור בטון בשירות פרויקט תמ"א 38

עבודות ניסור בטון

בערים רבות במרכז הארץ מתבצעים בשנים האחרונות פרויקטים של תמ"א 38 שמטרתם המוצהרת היא לחזק את יסודות הבניינים, כדי שיהיו עמידים במקרה של חלילה רעידת אדמה. כדי לדרבן את הקבלנים לבצע את העבודות הללו, הוכנה תוכנית שבה הקבלנים מבצעים את עיבוי היסודות בהתאם להחלטה של הקונסטרוקטור ללא עלויות ובתמורה לכך הם יוכלו לבנות כמה קומות נוספות מעל המבנה ולמכור את הדירות הללו בשוק החופשי. לצורך כך הם יבצעו פעולות מקצועיות מורכבות כמו יציקות בטון, כלונסאות במקומות מסוימים וגם עבודות ניסור בטון במקומות אחרים וזאת כדי לבצע את המהלכים הנדרשים במיזם המורכב.

כל פרויקט של תמ"א 38 הוא סבוך ולכן דיירי הבניין מתאגדים למטרה זו וגם שוכרים את שירותיו של עורך דין מקרקעין שילווה אותם מתחילת הדרך, הוא שותף בבחירת הקבלן, הוא יחתום אותו על חוזה מדוקדק וגם יחתים על חוזה את כל אחד מהדיירים. כל סעיף בחוזים הללו הוא אקוטי כיוון שתהליכי הבנייה מתבצעים בפועל כשהדיירים נשארים לגור בדירותיהם ובהתאם לרצונם ולתנאי השטח מוסיפים מעבר לקומות העליונות גם מעלית, חדר ממ"ד או מרפסת וזאת על פי ההסכמה של כולם.

המטרות של עבודות ניסור בטון

פרויקטים של תמ"א 38 מתבצעים בבתים ישנים שנבנו לפני עשרות שנים ולכן מטבע הדברים כאשר מבצעים פרויקט בהיקף כה גדול זוהי ההזדמנות לבצע שינויים כלשהם. הקונסטרוקטור בוחן באופן מוקפד את מצב המבנה ומאשר את העומס שאפשרי אשר מורכב ממשקלן של הקומות הנוספות ומהשינויים שיבוצעו בדירות הקיימות.

לצורך הגדלת השטח של כל דירה, מבצעים עבודות ניסור בטון כדי לפתוח חלונות או דלתות וליצור מרחבים גדולים יותר. עבודות אלו מתבצעות באמצעות ניסור יהלום שהיא האבן המדויקת ביותר שמבצעת את התהליך על פי המידה הנדרשת.

בנוסף לכך יש מיקומים שבהם מבצעים גם עבודות ניסור בטון ברצפה. יוצרים חתכים ישרים ומדויקים ביותר באמצעות כלים חדשניים ומתוחכמים, אשר פועלים בטכנולוגיה מתקדמת.

פעולות ניסור הבטון

גושי הבטון אשר נחתכים הם גדולים ומאד כבדים. לאור זאת מפילים אותם על צמיגים ולאחר מכן מכיוון שאין אפשרות להרים אותם הם נותרים בתוך המבנים. בשלב שני מבצעים הליך של ריסוק ולאחר שהכול הופך לאבנים קטנות הרבה יותר קל לאסוף אותן וכך לפנות את כל המרחב לצורך המשך העבודות הנדרשות בחללים.

את כל אחת מהפעולות הללו מבצעים רק לאחר שקיים אישור בכתב מהקונסטרוקטור שבדק שאין מדובר בקיר תומך שהורדה שלו עלולה לגרום לבעייתיות ביציבותו של הבניין. הוא בוחן את כל התוכניות הישנות שהוכנו בעת בניית הבניין ובהתאם לכך מאפשר לבצע את השינויים הנדרשים, שלא יסכנו את המבנה.

רק אנשי מקצוע שעוסקים בתחום זה שנים רבות, הם מיומנים לבצע עבודות ניסור בטון לאור האחריות הרבה של ביצוע עבודה מדויקת וללא תקלות.

למחירון ניסור בטון לחצו כאן

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

אבק בניסור בטון
3 דרכים לשלוט באבק בעת חיתוך בטון

כשמדובר בחיתוך בטון, עלולות להיות הרבה סכנות המתרחשות בתהליך. חלק מהסכנות עלולות לכלול רעשים חזקים או ציוד לא תקין, עם זאת אחת הסכנות הגדולות ביותר

קידוח 30 צול
קידוחים בעובי 30 צול! (80 ס"מ)

עוד פרויקט נדיר הגיע לסיומו, קידוחי יהלום בעובי של 30 צול! (80 ס"מ) יהלוMי ניסור וקידוח בבטון מוכנים לכל פרויקט. צרו איתנו קשר באחת מן

השיחה הזו תחסוך לכם

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך