לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור בטון – מי צריך את זה?

ניסור בטון נשמע עבור רוב האנשים כמו דבר והיפוכו. הרי בטון אמור לשמש לבנייה, לחיזוק ולתמיכה, אז מה פתאום שנרצה לנסר אותו? הרי יוצקים אותו, אז לא צריך להתאים את הגודל שלו לחללים ספציפיים, כמו שעושים עם לבנים? אבל האמת שאין זה בדיוק כך. אכן, ניסור בטון הוא לרוב פעולה הרסנית שמשתמשים בה על מנת להרוס מבנים ישנים בצורה מבוקרת, אך יש לניסור בטון עוד פנים רבות. למעשה, ניסור בטון יכול לשמש בבנייה כמו שהוא משמש בהריסה, ולכן חשוב לדעת איך ומתי צריך להשתמש בכלי המורכב הזה.

ניסור בטון מאפשר בעצם, כמו ששמו מעיד עליו, לנסר יחידות בטון בנויות, ויהיו אלה חלקי קיר, גג, קורות תמך או מרפסת. הבעיה היא שבטון שכבר נוצק הוא חומר חזק ועמיד ביותר (שזה הגיוני, בגלל זה משתמשים בו לבנייה), ולכן כל פירוק או ניסור שלו מהווה משימה מורכבת מאוד, שיש צורך בידע מקצועי רב על מנת לבצע אותה. 

אז מתי מוציאים לפועל ניסור בטון?

ישנן אינספור דוגמאות לשימושים של ניסור בטון, הן במבנים חדשים והן במבנים קיימים. קחו לדוגמה מבנה ישן שאותו אתם מעוניינים להרוס, הרי שיהיה לכם שם צורך לנסר את הבטון על מנת להרוס אותו בצורה מבוקרת. אמנם בהריסת מבנים ישנם עוד צעדים רבים שמטרתם לנהל בצורה המיטבית את הריסת המבנה, אך ניסור בטון הוא אספקט מרכזי ביותר. גם בבנייה של מתחמים קטנים וגדולים, כולל מתחמי מגורים כמו מתחם 2000 או מרכזי קניות, עושים שימוש בניסור בטון.

דוגמה נוספת היא השימוש בניסור בטון במקרים של הוספת קומה לבית או לבניין. במידה ומדובר בתוספת קומה לבית, הרי שכדי לפתוח פתח למדרגות או מעלית בין הקומות יש צורך לנסר את בטון הגג. אם מדובר בתוספת קומות שאינן קשורות אחת לשנייה, הרי שלרוב יהיה צורך להתאים את הגג הקיים לקומות שיתווספו. כך או כך, החשיבות של ניסור הבטון בתהליך היא קריטית.

ואפילו אם מדובר בשינויים קטנים בהרבה, לעיתים יש צורך בניסור בטון. לדוגמה, אם אתם מעוניינים להתקין מזגן חדש בבניין קומות, או לחבר יחידת מזגן מרכזי לבית שבו הוא איננו קיים עדיין, יש סיכוי לא קטן שתצטרכו לשם כך ניסור בטון.

למה צריך לשים לב?

כמו שנאמר, ניסור בטון היא פעולה מורכבת, מלוכלכת, וכזו שדורשת ידע ומיומנות שאין לרבים. זו הסיבה שישנה חשיבות רבה לחברה שאותה אתם בוחרים לצורך ביצוע של ניסור בטון. מומלץ למצוא חברה בעלת ניסיון רב בשוק, כזו שיש לה את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, וכזו שתוכל לתת לכם את השירות המקיף ביותר. אמינות נותן השירות, היכולת שלו לעמוד בזמנים, וכמובן איכות העבודה, הם דברים שאתם לא רוצים להתפשר עליהם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

מחיר קוב בטון

מהו מחיר קוב בטון?

מחיר קוב בטון נע בין 250-350 ש"ח, ומושפע מכמה גורמים מרכזיים כמו החומרים מהם מורכב הבטון והיחס ביניהם. לפניכם מחשבון מחיר קוב בטון: גובה (במטרים):

קרא עוד »
מה זה ניסור בטון

מה זה ניסור בטון?

ניסור בטון הוא תהליך של חיתוך או הסרה של בטון באמצעות ציוד ומסורים עוצמתיים ומדויקים. ניסור בטון מתבצע בדרך כלל בפרויקטים של בנייה, שיפוץ והריסה,

קרא עוד »
ביקוע בטון והריסת מבנים עם יהלומי

ביקוע בטון

אם אתם מחפשים שירות ביקוע בטון מקצועי ואמין, הגעתם למקום הנכון! אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יהלומי המובילה בישראל, לקבלת הצעת מחיר משתלמת לפרויקט

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך