לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור בטון בצנרת ביוב

קבלו את המחיר הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם תוך דקות.

מגיעים תוך 48 שעות

שירות בפריסה ארצית

המחירים הטובים בישראל

עמידה מדויקת בלו״ז מוגדר

מאות לקוחות ממליצים

ניסור בטון בצנרת ביוב הוא צעד חיוני ברוב עבודות השיפוץ, הבנייה והתחזוקה, ואין ספק שאתם זקוקים לחברה אמינה ומקצועית, עם ניסיון אדיר וציוד מתקדם, כדי לעשות את זה נכון. כדי לקבל הצעת מחיר שמתאימה בדיוק לפרויקט שלכם, וליהנות משירות מעולה ותוצאות מושלמות, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!

כמה זה עולה? מחיר ניסור בטון בצנרת ביוב

באופן כללי, מחיר ניסור בטון בצנרת ביוב מתחיל מ-180 ש"ח למטר. נדגיש שמדובר במחיר כללי בלבד, וכדי לקבוע את העלות המדויקת לכל פרויקט, יש להתייחס לשלושה מרכיבים משמעותיים:

  • עובי הבטון – ככל שהוא עבה יותר, כך הצעת המחיר לרוב גבוהה יותר.
  • שטח הניסור – ככל שיש צורך בניסור כמות גדולה יותר של בטון, עלות הפרויקט תהיה אמנם גבוהה יותר, אבל המחיר למטר דווקא יורד.
  • גישה – ככל שאתר הפרויקט מאתגר יותר בכל הקישור להבאת ציוד או לביצוע העבודה עצמה, כך ייתכן שמחיר הפרויקט יהיה גבוה יותר.

בנוסף חשוב לזכור שיש גם שירותים נוספים שעשויים להידרש, וגם להם יש השפעה על המחיר. למשל, בשל הצורך בחשמל תלת פאזי יש לרוב צורך בגנרטור, שכן במקרים רבים אין באתר גישה לנקודת חשמל מתאימה. חוץ מזה, בסוף הפרויקט יש לפנות את פסולת הבטון. ריסוק ופינוי בטון הם חלק מהשירותים שאנחנו מציעים, בתוספת תשלום.

כדי ליהנות משירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולקבל הצעה לניסור בטון בצנרת הביוב, דברו איתנו, המומחים שלנו מחכים לכם!

דרכים לניסור סתימת בטון בביוב

אם אתם צריכים לסגור סתימת בטון בביוב, הנה שתי דרכים יעילות להשיג את המטרה:

ניסור יהלום

טיפול בתקלות ביוב עשוי להיות מורכב, ואחת הסיבות העיקריות לכך היא שהבטון הוא חומר עוצמתי במיוחד. כדי לחדור מבעד לבטון ולטפל בתקלה, נדרש מכשור חזק לא פחות. מסור יהלום הוא פתרון מצוין, משום שלהב היהלום גובר על הבטון בקרב ראש בראש, ומאפשר לנו לחתוך אותו ולהגיע אל התקלה בקלות.

רובוט לניסור בטון

דרך נוספת להתמודד עם האתגר, היא באמצעות רובוט לניסור בטון. גם לו יש להב חזק מאוד, בדומה למסור, והוא מסוגל לעשות את העבודה בקלות וביעילות רבה. חוץ מזה, מדובר בפתרון מתקדם המאפשר הפעלה מרחוק, על ידי המקצוענים כמובן, כדי לאתר את התקלה במדויק ולטפל בה באופן יסודי.

ניסור בטון בצנרת ביוב יהלומי

שלבים בתהליך ניסור בטון בצנרת ביוב

עכשיו, כשאתם מכירים את הציוד המרכזי בו נעשה שימוש, בואו נדבר על הצעדים הנדרשים כדי לבצע את המשימה:

#1 הערכת מצב

לפני תחילת העבודה יגיעו אנשי המקצוע המיומנים שלנו אל האתר עם כל הציוד המתקדם והכלים הטובים ביותר. בשלב זה ניתן לאתר את המיקום המדויק של הבעיה, להעריך לעומק את המצב ולתכנן את הצעדים הנכונים, בהתאם למציאות בשטח.

#2 ביצוע הניסור עצמו

בהתאם להערכת המצב ולתוכנית שנקבעה בשלב הקודם, זה הרגע שבו נכנסים לתמונה הכוכבים הגדולים, כלומר מסור או מקדח היהלום, וכן הרובוט החכם. הבחירה בכל אחד מהם תלויה, כמובן, בצרכים הספציפיים של כל תקלה וכל סתימה.

#3 בדיקה סופית

לפני פינוי הציוד מהמקום, ובוודאי לפני שניתן יהיה להכריז כי הפרויקט הושלם בהצלחה, תבוצע בדיקה מעמיקה ויסודית נוספת. המטרה כאן היא אחת: להבטיח כי הקו נקי ונטול כל שאריות של פסולת או שברי בטון.

מה חשוב לבדוק עם החברה המבצעת לפני ניסור בצנרת ביוב

מה חשוב לבדוק עם החברה המבצעת לפני תחילת העבודה?

אנחנו יודעים שחשוב לכם לעשות את זה נכון, ולכן, רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, הנה כמה דברים שכדאי לבדוק היטב:

שימוש בציוד מתאים והקפדה על כללי הבטיחות

פרויקטים של ניסור בטון הם מורכבים מאוד, משום שהם מחייבים רמות גבוהות של מיומנות ושליטה בציוד עוצמתי במיוחד. עבודה נכונה היא קריטית, וחשוב לוודא שהצוות איתו אתם עובדים מקפיד על הכללים הנוקשים ביותר. זו הדרך הטובה ביותר לוודא שהפרויקט יושלם על הצד הטוב ביותר, בלי תקלות ובעיקר – בלי נזקים ובלי סיכונים מיותרים.

סימון והגדרת אזורי ניסור

חברה מקצועית תוודא כי העבודה מוגדרת היטב לפני הפעלת הציוד בשטח. אנשי המקצוע הטובים ביותר יקפידו לסמן את השטח בו יש לנסר, באופן מדויק מאוד, כדי למנוע פגיעה אפשרית בתשתיות סמוכות. כך גם ניתן להבטיח תוצאה טובה וממוקדת הרבה יותר.

שירותים נוספים להשלמת התמונה

רק חברה מקצועית יכולה להציע לכם מבחר שירותים נוספים, כדי שתוכלו להגיע לתוצאה הטובה ביותר, בלי להתרוצץ בין קבלנים ואנשי מקצוע אחרים. לכן רצוי להגדיר מראש האם אתם זקוקים לפתרונות נוספים, לרבות עבודות ניסור נוספות, ריסוק הבטון או פינוי שלו לאתר מורשה. כך גם תקבלו הצעת מחיר שכוללת מראש את כל השירותים הנדרשים.

יתרונות של ניסור בטון בצנרת ביוב

יתרונות של ניסור בטון בצנרת ביוב

ניסור בטון בצנרת ביוב מציע מספר יתרונות מרכזיים:

גישה מדויקת לצנרת הפגועה

באמצעות ניסור בטון מקצועי ניתן להגיע באופן מדויק לצנרת שנפגעה. אם בעבר בוצעו חפירות מיותרות שהותירו נזקים לא מבוטלים, הציוד החדשני והמתקדם משנה את התמונה, ומספק יעילות מקסימלית. כך ניתן למנוע נזקים נוספים לצנרת, ולסביבה בכלל.

מניעת נזקים נוספים לצנרת

ניסור בטון מתבצע בקפידה רבה, עם ציוד המאפשר עבודה יעילה וממוקדת. בהשוואה לחלופות אחרות, לרבות חפירה ידנית, זהו הצעד הבטוח והאפקטיבי מכולם. למה לקחת סיכונים אם אפשר להימנע מהם?

חסכון בזמן ובעלויות

בזכות המכשור המתקדם, והמיומנות הגבוהה מאוד של חברי הצוות, ניסור בטון בצנרת ביוב מתבצע בזמן קצר יותר. יש לכך השפעה לא רק על הנוחות שלכם, אלא גם על העלויות הנלוות לטיפול בתקלות מהסוג הזה.

ידידותי לסביבה 

הטיפול בתקלות צנרת מלווה במקרים רבים ברעש ובכמויות אדירות של לכלוך ואבק. ניסור בטון בצנרת חוסך חלק ניכר מהרעש והבלגן, ועל זה גם השכנים שלכם יודו לכם.

ניסור בטון בצנרת ביוב – משימה למקצוענים!

ניסור בטון בצנרת ביוב מחייב היכרות מעמיקה עם תנאי השטח, ציוד מתאים וצוות שמורכב מאנשים עתירי ידע מקצועי וניסיון. את כל אלה תמצאו בחברת יהלומי, חברה לניסור בטון, המתמחה במגוון שירותי ניסור וקידוח בטון ומביאה אליכם שנים של ניסיון ואת כל הפתרונות המתקדמים ביותר.

לקבלת שירות מעולה ומחיר משתלם, דברו איתנו עוד היום!

ניסור בטון בצנרת ביוב

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

עוד באותו נושא

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!
הביקורות שלנו מגוגל
אין על השירות של יהלומי אחלה רפי שבעולם , שירות , מקצוענות , עמידה בזמנים , מתקתקים עבודה ,אחלה צוות
שלמה ק
שלמה ק
13:13 10 Aug 22
שירות מקצועי ואמין עמידה בזמנים הייתי מאוד מרוצה ממליץ בחום
Tal Levy
Tal Levy
19:47 23 May 22
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
js_loader
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך