לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור בטון ביקנעם במחירים הטובים ביותר בישראל!

כדי ליצור חיתוך חד ונקי בעזרת המסור יהלום שלכם, אז תמשיכו לקרוא זה בשבילכם. ישנם הרבה מקרים שבהם תצטרכו לשכור שירותי חברת ניסור או שתצטרכו לעשות זאת בעצמכם אם יש לכם מסור יהלום.

קבלו את המחיר הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם תוך דקות.

מגיעים תוך 48 שעות

שירות בפריסה ארצית

המחירים הטובים בישראל

עמידה מדויקת בלו״ז מוגדר

מאות לקוחות ממליצים

ניסור יהלום

אנו ב?יהלוMי?ניסור וקידוח בטון עושים את כל עבודות הניסור ביהלום ביקנעם בצורה הטובה ביותר, ואנו מעוניינים לשתף אתכם איך עושים את זה נכון.

אבל לפני כן רק חשוב שתדעו שאנו מבצעים עבודות ניסור בטון ביקנעם במחירים הטובים ביותר בישראל! אז חייג עכשיו ותקבלו הצעת מחיר תוך פחות מ10 שניות! למחירון שלנו לחצו כאן

חמש טיפים לניסור בטון יעיל יותר ביקנעם

תעבדו עם 5 הטיפים שתקראו בהמשך ותוכלו לעשות בעצמכם עבודת ניסור יהלום בצורה היעילה ביותר.

אם אתם מעוניינים ליצור חיתוך בטון חד ונקי בעזרת המסור יהלום שלכם, אז תמשיכו לקרוא זה בשבילכם. ישנם הרבה מקרים שבהם תצטרכו לשכור שירותי חברת ניסור או שתצטרכו לעשות זאת בעצמכם אם יש לכם מסור יהלום.

לדוגמה: במקרה שאתם מעוניינים להרחיב את החצר שלכם, להסיר חתיכות מיותרות של בטון במבנה שלכם או לנסר עמודי בטון במבנה שלכם, בכל הדוגמאות האלו, ניסור בטון בעזרת מסור יהלום זה הבחירה היחידה בשבילכם.

עם זאת, הפעלה של מסור יהלום זה לא כל כך עבודה של חובבנים והיא דורשת מיומנות וידע רב, בעזרת 5 הטיפים שתקראו בהמשך אתם תוכלו לעשות את הניסור בצורה יעילה כמו מקצוענים.

1. אתם צריכים להשיג את המסור בטון שהכי מתאים לפרויקט שלכם

יש כל כך הרבה סוגים וגדלים של מסורי בטון היום בשוק. לקנות סתם מסור בצורה אקראית בלי לברר יותר מדיי יכול לגרום לא רק נזק עצום לקיר שאתם הולכים לנסר בו אלא גם יכול להוות בעיה בטיחותית מאוד קשה ולגרום לתאונת עבודה חס וחלילה.

אז לא משנה אם אתם הולכים לקנות מסור חדש לגמרי או לשכור אחד, אז קודם תשקלו איזה מסור אתם צריכים לפרויקט שלכם, יש בעיקר ארבה סוגים שונים של מסורים:

מכונת הניסור של הילטי
HILTI Israel – מנסר בטון

מסורי יהלום

כמו כן קידוח בטון ביהלום ולהבי יהלום, מנסרי הבטון האלו מבטיחים לכם את החיתוך האיכותי ביותר ובזמן הקצר ביותר.

מסורים אלו יוצרים את החתכים הנקיים והמדויקים ביותר בכל סוג של בטון. להבי יהלום בדרך כלל משמשים את החברות המקצועיות ביותר של ניסור וקידוח בטון.

דיסק לחיתוך בטון ביהלום
HILTI Israel – דיסק ניסור

מסור ידני

ניסור בטון ידני משמש בדרך כלל יותר בשביל הפינישים של הפרויקט ניסור שלכם. הם משמשים גם כדי ליישר ולנקות פינות או לעשות חתכים חדים בבטון ממוגן או בברזל.

כמו שהם קרואים, מסורים אלו מאוד קומפקטיים בגודלם וכך הם יכולים לשמש גם לניסור בטון באזורים מאוד מוגבלים מבחינת גישה.

ניסור רצפת בטון
HILTI Israel – ניסור רצפות

מסור רצפה

כשמדובר בכמות גדולה של בטון שצריך להיחתך, לדוגמה משטח גדול כמו כביש שצריך להיחתך בשביל להטמיע כבלי חיווט חשמלי למיניהם.

אז המסור הכבד הזה הוא הבחירה המתאימה ביותר עבור הפרויקט שלכם, והוא יכול לעזור לכם לסיים את הפרויקט שלכם בזמן קצר.

ניסור בטון על ידי מים
HILTI Israel – משבת מים

שיטת ניסור עם מים

כשמשתמשים בסוג הזה של המסור בטון, אז המים ניתזים באופן קבוע על קצה הלהב באזור שבו מתבצע החיתוך כדי להבטיח חיתוך מדויק יותר בלי הרבה טרחה.

ככל שהמים ניתזים לקצה הלהב, אז האבק שנוצר כתוצאה מהניסור מיד יהפך למים עם אבק וכך כל החלל יישאר לאזור נטול אבק.

בחירת המסור הנכון זה לא מה שיגרום לכם להצליח בפרויקט הניסור בטון שלכם, אבל זה ייתן לכם את היתרון של יצירת חתכים יעילים בכל מיני סוגי חומרים שונים שתרצו לנסר בהם.

מסור יהלום

2. תשתמשו בלהבים חדים

אם להבי יהלום שלכם לא מספיק חדים, זה יגרום לניסור להיות אטי יותר ופחות יעיל. להב לא חד מספיק יגרום להתחממות יתר במהלך השימוש וזה מה שגורם ללהבים להישבר או להינזק.

שימוש בלהב לא חד בנוסף גם יפיק כמות גדולה יותר של אבק מהלך הניסור. בקיצור, חיתוך באמצעות להב לא מושחז ולא חד מספיק יקצר את תוחלת החיים של הלהב שלכם.

אם בא לכם לקבל חיתוך מושלם ונקי בניסור אחד, תשתמשו במסור עם להב יהלום חד וחלק. ותהיו עם היד על הדופק כדי לוודא שהלהב לא קיבל איזה מכה שגרמה לו לנזק, אם מצאתם פגם בלהב, תחליפו אותו מיד.

3. תדאגו שתמיד יהיה לכם בצורה זמינה מגוון טוב של להבי יהלום

אין להב יהלום אחד שמתאים בשביל כל עבודות הניסור בעולם. כמו שצריך מסור שונה עבור עבודות שונות כך גם לגבי הלהב, אתם תצטרכו להבים שונים שתואמים לסוגים שונים של עבודות כגון בתי חולים או בנייני מגורים ששם הגורם הכי משמעותי זה יצירת כמות מינימלית של אבק.

להב יהלום יצוק הוא בחירה מתאימה יותר עבור עבודות ניסור בבטון ממוגן ומשוריין. כאשר יש לכם כמות של להבים הפופולריים ביותר בהישג יד במחסן שלכם.

אתם תוכלו תמיד לסיים בהצלחה כל פרויקט ניסור בטון שיעמוד בפניכם תוך כדי עמידה בלוח זמנים שנקבע, בעיקר בגלל שאתם לא תצטרכו לעקב את העבודה כל פעם בשביל לצאת לחנות ולחפש את הלהב המתאים לפרויקט שלכם

4. תשתמשו בטכניקה של הניסור עם המים בשביל לשלוט באבק

אם אתם צריכים לבצע עבודת ניסור וקידוח בבטון בתוך הבית, חשוב ביותר לדאוג להוריד את כמות האבק בצורה דרסטית. במקרים כאלו, השימוש בטכניקת הניסור בטון עם המים היא המומלצת ביותר.

המים ניתזים ישירות על האבק שיוצא מקצה הלהב שמנסר בקיר והמים הופכים את האבק למים כך שהאבק לא מספיק להתפזר באוויר החדר במהלך הניסור.

אתם תצטרכו לבחור את המסורים שעובדים עם טכניקת המים בשביל פרויקטים כאלו אבל השיטה הזו מצויינת גם עבור עבודות חציוניות, הדבר היחיד שתצטרכו זזה מקור מים שיוכל לספק לכם את הזרם, כמו כן תצטרכו להרחיק מקורות חשמל מהאזור למען הבטיחות של כולנו.

5. תבררו מה יש מאחורי הקיר שאתם הולכים לנסר

הקיר בטון שאתם צריכים לחתוך ביקנעם יכול להכיל חיווט חשמלי, צנרת של המים והביוב וכדומה. בזמן שאתם מנסרים בקיר, אתם תצטרכו להיות מודעים למיקום של אותם חווטים וצינורות.

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

עוד באותו נושא

הביקורות שלנו מגוגל
אין על השירות של יהלומי אחלה רפי שבעולם , שירות , מקצוענות , עמידה בזמנים , מתקתקים עבודה ,אחלה צוות
שלמה ק
שלמה ק
13:13 10 Aug 22
שירות מקצועי ואמין עמידה בזמנים הייתי מאוד מרוצה ממליץ בחום
Tal Levy
Tal Levy
19:47 23 May 22
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
js_loader
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך