הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור בטון בקריית שמונה

עבודה עם קונגו

כעיר השוכנת בקצה הארץ ונחשבת לעיר הצפונית ביותר, קריית שמונה הינה איזור בו יש מחסור כיום בחברות ובעלי עסקים בתחום הבנייה והשיפוץ וכן מעטים בעלי העסקים שמוכנים לעבור את המרחק עד לעיר.

כמו שאתם בטח מבינים אנחנו לא נמנים עימם, מאחר ואנו עובדים בפריסה ארצית– נגיע עד אל מוקד העבודה ונבצע אותה בחיוך ובחפץ לב ללא קשר למרחק הנסיעה.

יש לציין גם שמניסיון העבודה שלנו בקריית שמונה, גילינו בכל פעם אנשים אדיבים שבמהלך כל פרויקט גרמו לנו להרגיש בבית ועל כן אנו תמיד שמחים להגיע לשם ולבצע את עבודתנו על הצד הטוב ביותר.

השירותים שאנו נותנים

חברת יהלוMי מציעה לכם מגוון שירותי ניסור וקידוח כמו יצירת פתח לדלת או לחלון, חיתוך חלקות גג או ריצוף, הרחבת חלונות קיימים ועוד.

אז אם אתם מעוניינים בשינוי כלשהו במבנה הבית הגעתם למקום הנכון, חייגו אלינו ונתחיל יחד את התהליך שזמן רב חיכיתם לו.

חברת יהלוMי מתחייבת לשירותיות ברמה הכי גבוהה שיש, יחס אנושי ואישי, מקצועיות ויעילות וכמובן מחירים אטרקטיביים שמתאימים לכל כיס. (כניסה למחירון שלנו)

פתחים לחלונות בבטון
פרויקט יצירת חלונות בקיר בטון של חברת יהלומי

הכוח של יהלוMי

חברת יהלומי ניסור וקידוח בטון פועלת כבר מעל 8 שנים וכמו שכבר הבנתם צברה לעצמה החברה מוניטין רב.

מאחורינו שורת לקוחות עסקיים ופרטיים שיעידו על שביעות רצונם הגבוהה, נתון זה אינו צמח ביום אחד וצוות עובדי החברה עמלו רבות על מנת להגיש את התוצר הטוב ביותר.

תכונת המקצועיות והיעילות של צוות העובדים לא נובעת יש מאין והסיבה לכך נעוצה במדיניות שהציבה לעצמה חברת יהלוMי – להתעדכן כל הזמן בהתקדמות שמובלת בתחום.

בין אם זה מתן הכשרות לצוות העבודה בכל פעם שעולה צורך חדש בתחום כמו עבודה בגובה ובין אם זה שדרוג המכשור והטכנולוגיה בה משתמשת החברה בתדירות גבוהה וקבועה.

על כל אלו ניתן להוסיף תכונה ייחודית לצוות העובדים שלנו ופרט למנהל החברה, שגישתם לכל פרויקט חדש שנכנס זה כאילו היה זה הפרויקט הראשון.

כך שמירב ההשקעה והמאמצים מגויסים לטובת כל פרויקט באשר הוא.

עבודה בגובה
עובדי יהלומי כולם עברו הכשרת עבודה בגובה

על שיטה שאף פעם לא מאכזבת

בשנים האחרונות חלה תפנית בתחום ניסור וקידוח הבטון כאשר נכנס שחקן חדש לשוק – מסור היהלום.

מסור היהלום בנוי מיחידת מנוע בעלת הנעה כפולה אשר עליה מונח דיסק פלדה עם סגמנט יהלום (שבבי יהלומים מולחמים בלייזר), כמובן שאנו היינו הראשונים להתעדכן ולאמץ אלינו את שיטה זו והתוצאות המרשימות לא איחרו להגיע.

רמת גימור מדויקת בחומר המנוסר שלא נראתה לפני כן, מהירות חיתוך תוך עבודה שקטה ויעילה, ובטיחות המוצר בפני הסביבה והחומר עצמו.

שיטת היהלום מתאימה למגוון חומרים כמו שיש, קרמיקה, סלעים וכמובן בטון אך קיימים מקרים בהם שימוש בה יהיה שגוי ועל דילמה זו דנים ומחליטים צוות העובדים שלנו בשלבי ההכנה לפרויקט.

כעת, כל שעליכם לעשות זה להצטרף אלינו ואנו נבחר עבורכם את הכלים המתאימים ביותר לביצוע המשימה.

השיחה הזו תחסוך לכם

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך