לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור בטון בכרמיאל במחירים שאסור לפרסם!

קבלו את המחיר הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם תוך דקות.

מגיעים תוך 48 שעות

שירות בפריסה ארצית

המחירים הטובים בישראל

עמידה מדויקת בלו״ז מוגדר

מאות לקוחות ממליצים

ניסור בטון לתושבי כרמיאל במחירים מיוחדים – חייגו עכשיו ותקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם!

10 סכנות אפשריות בניסור בטון

הסכנות שבהפעלת ציוד ניסור וקידוח בטון הן רבות ומגוונות, ובין אם אתה מבצע תהליך כזה בעצמך או, כמו שאנו ממליצים, שוכר חברה מקצועית כמו יהלומי ניסור בטון לבצע את העבודה עבורך, כדאי להכיר את הסכנות שבתהליך כדי לדעת כיצד לפעול בצורה נכונה.

במאמר זה נפרט את עשרת הסכנות הגדולות ביותר בקידוח וניסור בטון בכרמיאל במהלך בנייה, כדי שתדע ממה הצוות המומחה שלנו ביהלומי ניסור וקידוח בטון יודע להיזהר.

ניסור קירות בטון
יהלומי ניסור קירות בטון

1. עבודה ללא אדם נוסף

כאשר עובדים לבד, ללא השגחה של אדם נוסף, התהליך עלול להיות מסוכן יותר בצורה משמעותית. במקרה של תאונה, יהיה קשה יותר לקבל עזרה או לקרוא לעזרה.

2. רמות רעש גבוהות

לרמות הרעש הגבוהות שנוצרות על ידי ציוד הקידוח והניסור בבטון עלולה להיות השפעה מזיקה על השמיעה, ולכן חובה להשתמש בציוד הגנה מתאים, כמו אוזניות מבודדות.

3. משטח לא ישר או חלקלק

משטח לא ישר או חלקלק מגדיל את הסיכון של מפעיל הציוד ליפול באמצע העבודה, לפצוע את עצמו או את מי שסביבו ולגרום נזק למשטח הבטון. משטח לא ישר עלול גם לגרום לציוד להיות לא יציב.

ציוד של ניסור בטון
יהלומי ניסור וקידוח בבטון בכרמיאל

4. רתיעה, דחיפה או עצירה של הציוד

אלו הם מקרים שקורים בפתאומיות ויכולים להסתיים בפציעה. במקרים כאלה המפעיל עלול לאבד אחיזה בציוד או שהציוד עלול ליפול מהמתקן שלו במידה והכוח המופעל על הציוד הוא חזק במיוחד, כמו לדוגמא מסור שפועל בחופשיות ועלול לגרום לנזקים והרס.

5. מכשולים

חסימה כמו מוטות ברזל במשטח הבטון שבו מתבצע הקידוח או הניסור עלולה לגרום לציוד להירתע ולקפוץ לאחור בפתאומיות או להיעצר, מה שעלול לגרום לפציעה לעובד ולנזק למשטח הבטון.

6. אדים רעילים

כאשר הציוד מופעל באמצעות דלק מאובנים כמו בנזין והאוורור באתר אינו מספיק, אדים רעילים שנפלטים מהציוד, כמו פחמן דו חמצני, עלולים לגרום לבעיות רציניות אצל מפעיל את הציוד.

7. אבק מסוכן

במהלך הקידוח או הניסור נוצרת כמות משמעותית של אבק באתר הבנייה. ניתן להשתמש במים כדי לקרר את הציוד וכדי לגרום לאבק לשקוע למטה ובכך למנוע ליצור תנאים מסוכנים של נשימת האבק. יחד עם זאת, חובה גם להשתמש בציוד המגן המתאים

8. כבלים חשמליים, מים או צינורות גז

כאשר משטח הבטון מכסה על כבלי חשמל וצינורות מים או גז, על מפעיל הציוד להיזהר שלא לחתוך אותם או לגרום להם נזק במהלך הקידוח והניסור בבטון. הזהירות תמנע פציעה או נזק למבנה או לצינורות והכבלים. חשוב גם לשים לב לכבלי החשמל של הציוד עצמו מאחר וחיתוך שלהם עלול לגרום להתחשמלות.

9. להבים קהים, שחוקים או פגומים

בעיות עלולות להיווצר בזמן חיתוך יהלום כאשר נעשה שימוש בלהב שאינו מתאים לחומר שבו רוצים לחתוך, מה שגורם למשטח היהלומים להתקהות. בנוסף, כאשר הלהב שחוק או פגום הוא גורם לרעידות בציוד, מה שעלול לגרום לשבבים של החומר להתפזר ולעוף ובכך לסכן את מפעיל הציוד ומי שסביבו.

10. רעידות מזיקות

הרעידות שמייצר ציוד הקידוח והניסור במהלך העבודה עלולות להשפיע על העצבים, המפרקים ומערכת הדם ולגרום לנזקים לטווח ארוך למפעיל הציוד.

אלו הן רק חלק מהסכנות שעלולות להיגרם במהלך קידוח וניסור בטון וזו הסיבה שאם אתה צריך לבצע עבודה של ניסור, קידוח או חיתוך בבטון, תמיד מומלץ להתקשר למומחים של יהלומי ניסור בטון שיגיעו לכרמיאל תוך זמן קצר כדי להבטיח שהתהליך מתבצע על הצד הטוב ביותר תוך עמידה בכל הדרישות הבטיחותיות והבריאותיות.

יהלומי ניסור בטון הם חברה איכותית ומנוסה בכל הקשור לעבודות קידוח, ניסור וחיתוך בבטון. צור עמנו קשר עוד היום לקבלת שירות מקצועי באיכות גבוהה.

בנתיים אם אתם רוצים לרפרף במחירון ניסור בטון שלנו לחצו כאן.


ניתוק קיר בטון ליצירת פתח לדלת

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

עמודים

רוצה לדעת מחירים?

עוד באותו נושא

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - בהתחייבות!
הביקורות שלנו מגוגל
אין על השירות של יהלומי אחלה רפי שבעולם , שירות , מקצוענות , עמידה בזמנים , מתקתקים עבודה ,אחלה צוות
שלמה ק
שלמה ק
13:13 10 Aug 22
שירות מקצועי ואמין עמידה בזמנים הייתי מאוד מרוצה ממליץ בחום
Tal Levy
Tal Levy
19:47 23 May 22
הזמנתי את רפי דרך האינטרנט לטובת חיתוך 15 פתחים של חלונות באתר בנייה, רפי והצוות שלו נתנו לנו שירות יוצא מן הכלל - במחיר הכי טוב שקיבלתי ובאמת תודה על הכל. תומר.
תומר
תומר
18:26 14 Jul 21
מומלצים בחום צוות מקצועי ברמה גבוהה אנשים טובים שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בחום למי שרוצה ראש שקט ובטוח !בהצלחה .
נוריאל כהן
נוריאל כהן
07:32 09 Mar 21
מקצוענים מאד. שירות מכל הלב.הזמנתי שירות לבית כנסת והתחשבו, ולמרות שהיו כמה דברים שלא הופיעו בהצע"מ עשו מכל הלב בנדיבותעבודה מדויקת ואיכותית מאד מאד.
שירות מעולה, ועבודה מדוייקת... תודה לצוות יהלומי ניסור בטון
Ori Argaman
Ori Argaman
19:44 23 Sep 20
js_loader
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך