הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה

במסגרת פרויקט שיפוץ דירה ייתכן בהחלט שיעלה הצורך בביצוע ניסור של קירות בטון.

צורך זה יכול לנבוע ממספר גורמים, החל מהצורך לפתוח פתח לדלת מרפסת כאשר מוסיפים מרפסת נוספת לדירה, דרך פתיחת פתח חלון, הרחבת מפתח דלת או חלון קיימים וכלה בסילוק קירות, הנמכת קירות לכדי מחיצות וכדומה.

בכל מקרה, ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה כמו כל פעולת ניסור בטון בכל פרויקט אחר, חייב להתבצע על ידי גורמים מקצועיים המכירים את התחום של ניסור בטון באופן ספציפי ומגיעים לבצע את עבודתם עם כלי עבודה ייעודיים למטרה זו.

ניסור בטון – מתי הוא נדרש?

ניסור בטון כשמו כן הוא מתייחס לפעולות ניסור של משטחי בטון בנויים.

ניסור כזה יכול להידרש במגוון רחב של סיטואציות והכוונה היא בדרך כלל לא לניסור של מספר ס"מ על מנת ליצור חריץ.

כך למשל, כאשר מדובר בבית טרומי שקירותיו עשויים בטון ובבית הזה רוצים להוסיף מרפסת חדשה, יש צורך לפתוח בקיר מפתח דלת חדשה ואת זה מבצעים באמצעות ניסור של קיר הבטון במיקום המתאים. ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה המבוצע על ידי קבלן שיפוצים כמו חברת היחידה לשיפוצים יכול להידרש גם כאשר רוצים להרחיב, להגביה או להנמיך מפתח של חלון קיים כחלק מתהליך עיצוב מחדש של מרחב הסלון או החדרים בבית.

כמובן שניסור בטון יכול לשמש לעוד מגוון רחב של מטרות שלא כולן קשורות להיבט האסתטי ובכל המקרים הללו, חשוב שהניסור יבוצע בצורה מקצועית מאוד.

מדוע נחשב ניסור בטון לפעולה מורכבת הדורשת רמה מקצועית גבוהה?

ובכן, עצם השימוש בבטון נועד להבטיח לנו חוזק מבני של המבנה. המשמעות היא שאם אנו רוצים לשמור על חוזקו המבני של המבנה, לא נוכל לעשות טעויות בזמן ניסור הבטון ואחר כך לתקן אותן עם מלט או אפילו עם בטון חדש, שגם הוא לא יוכל להחזיר את החוזק המבני שאבד.

זאת כמובן מעבר לצורך לבצע את הדברים בצורה מדויקת על מנת להימנע מליקויי בנייה אסתטיים או בטיחותיים בפרויקט. כך למשל, כאשר רוצים לנסר מפתח דלת חדשה, מספיק שהמסור לא יהיה מכוון בחצי מעלה, בכדי לגרום לכך שהניסור האנכי של המפתח יצא אלכסוני ולא מיושר בכמה מעלות עד קצהו השני. 

בהתאם לכך ובכדי להימנע מטעויות קטנות לכאורה, אבל כאלו שיכולות לעלות לכם ביוקר, כדאי להזמין גורם מקצועיים שמכירים היטב את התחום של ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה, שמכירים את משימות הניסור האופייניות בפרויקטים מעין אלה ושיש להם את הציוד המקצועי הנדרש על מנת לבצע ניסור בטון בצורה מקצועית ומדויקת. תוכלו גם לאתר קבלן רשום בסיווג של ניסור בטון ובכך להבטיח לעצמכם שאתם בוחרים באיש מקצוע שמכיר את התחום ושניתן לסמוך על רמת העבודה שהוא מבצע בפרויקטים שבהם הוא מעורב.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

מדרכת בטון

מדוע קיימים חריצים במדרכות?

אנחנו צועדים בהן כמעט מדי יום, אך האם אי פעם הבחנתם בחריצים הקיימים במדרכות?האם שאלתם את עצמכם אי פעם מדוע החריצים הללו קיימים במדרכה מלכתחילה?

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

Man cutting a insulating wall panel with a saw
פנלים מבודדים: מה זה? וכמה זה עולה?

הבהרה: אנו לא מוכרים פנלים מבודדים, מאמר זה בא לתת ידע בלבד. צוות יהלוMי ניסור בטון אמצעי בנייה איכותיים ומתקדמים מבטיחים לנו שהמבנה שאנו בונים

Construction foreman on the job site
יועץ בטיחות: מיהו ומה תפקידו?

יועץ בטיחות הינו איש מקצוע בעל התמחות בתחום הבטיחות. הוא מספק ייעוץ לכל מקום עבודה או פרויקט אשר קיימים בהם סיכונים בטיחותיים שיש להתייחס אליהם

מדרכת בטון
מדוע קיימים חריצים במדרכות?

אנחנו צועדים בהן כמעט מדי יום, אך האם אי פעם הבחנתם בחריצים הקיימים במדרכות?האם שאלתם את עצמכם אי פעם מדוע החריצים הללו קיימים במדרכה מלכתחילה?

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך